Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sibnica kod Sopota - Sopot timetable

thursday, 20.02.2020.
03:45 04:30 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 03:45
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 03:47
dep. 03:47
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 03:48
dep. 03:48
2.8 km
arr. 03:50
dep. 03:50
3.8 km
Ducina, Ulaz
arr. 03:51
dep. 03:51
6.6 km
arr. 03:52
dep. 03:52
6.9 km
Ducina, Center
arr. 03:53
dep. 03:53
7.1 km
Ducina, Petlovac
arr. 03:54
dep. 03:54
7.4 km
arr. 04:06
dep. 04:06
14.9 km
Drlupa, 1
arr. 03:56
dep. 03:56
10 km
arr. 03:58
dep. 03:58
10.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 04:00
dep. 04:00
11.3 km
arr. 04:01
dep. 04:01
12.1 km
Drlupa, 1
arr. 04:03
dep. 04:03
12.6 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 04:08
dep. 04:08
15.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 04:10
dep. 04:10
17.4 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 04:12
dep. 04:12
18.4 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 04:14
dep. 04:14
19.4 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 04:15
dep. 04:15
20 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 04:17
dep. 04:17
21.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:19
dep. 04:19
22.4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:20
dep. 04:20
23.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:21
dep. 04:21
23.4 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:23
dep. 04:23
24.4 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:25
dep. 04:25
25.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:27
dep. 04:27
26.4 km
Sopot, Spomenik
arr. 04:29
dep. 04:29
26.8 km
Sopot, Bus station
arr. 04:30
27.4 km
04:30 05:30 (01:00)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 04:30
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 04:33
dep. 04:33
0.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 04:35
dep. 04:35
1.8 km
arr. 04:37
dep. 04:37
2.8 km
Ducina, Ulaz
arr. 04:40
dep. 04:40
6.8 km
arr. 04:41
dep. 04:41
8.1 km
Ducina, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
8.7 km
Ducina, Petlovac
arr. 04:43
dep. 04:43
9 km
arr. 04:44
dep. 04:44
9.3 km
Drlupa, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
11 km
arr. 04:47
dep. 04:47
11.5 km
Drlupa, Okretnica
arr. 04:50
dep. 04:50
12.9 km
arr. 04:53
dep. 04:53
14.3 km
Drlupa, 1
arr. 04:53
dep. 04:53
14.8 km
arr. 04:56
dep. 04:56
16.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 04:57
dep. 04:57
17.3 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:59
dep. 04:59
18.3 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
19.8 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 05:02
dep. 05:02
20.8 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 05:03
dep. 05:03
21.8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 05:12
dep. 05:12
25.8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 05:08
dep. 05:08
23.8 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 05:10
dep. 05:10
24.8 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 05:14
dep. 05:14
26.8 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 05:15
dep. 05:15
27.8 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 05:17
dep. 05:17
28.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:20
dep. 05:20
30.3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:23
dep. 05:23
31.8 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
32.8 km
Sopot, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
33.8 km
Sopot, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
34.2 km
Sopot, Bus station
arr. 05:30
34.8 km
05:15 06:05 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 05:15
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 05:18
dep. 05:18
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
3.2 km
arr. 05:22
dep. 05:22
4.2 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 05:24
dep. 05:24
5.2 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 05:26
dep. 05:26
6.7 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 05:27
dep. 05:27
7.4 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
9.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
arr. 05:33
dep. 05:33
12.1 km
Ducina, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
12.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:35
dep. 05:35
12.8 km
arr. 05:48
dep. 05:48
20.3 km
Drlupa, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
15.4 km
arr. 05:39
dep. 05:39
15.9 km
Drlupa, Okretnica
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
arr. 05:45
dep. 05:45
17.1 km
Drlupa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Ducina, Ostojici
arr. 05:50
dep. 05:50
21.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 05:52
dep. 05:52
22.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
23.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:55
dep. 05:55
24.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
24.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:58
dep. 05:58
25.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 06:00
dep. 06:00
26.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 06:02
dep. 06:02
27.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 06:04
dep. 06:04
28 km
Sopot, Bus station
arr. 06:05
28.6 km
06:40 07:20 (00:40)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Groblje
dep. 06:40
Sibnica kod Sopota, Izlaz
arr. 06:45
dep. 06:45
1.7 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 06:53
dep. 06:53
5.3 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
6.3 km
arr. 06:57
dep. 06:57
7.3 km
Ducina, Ulaz
arr. 07:00
dep. 07:00
10.1 km
arr. 07:01
dep. 07:01
10.4 km
Ducina, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
10.6 km
Ducina, Petlovac
arr. 07:03
dep. 07:03
10.9 km
arr. 07:04
dep. 07:04
11.2 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:11
dep. 07:11
15.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:13
dep. 07:13
16.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:15
dep. 07:15
17.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:17
dep. 07:17
18.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:19
dep. 07:19
19 km
Sopot, Bus station
arr. 07:20
19.5 km
08:00 08:38 (00:38)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 08:00
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 08:03
dep. 08:03
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 08:05
dep. 08:05
3.2 km
arr. 08:07
dep. 08:07
4.2 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 08:09
dep. 08:09
5.2 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 08:11
dep. 08:11
6.7 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 08:12
dep. 08:12
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 08:13
dep. 08:13
15.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
19.7 km
arr. 08:19
dep. 08:19
19.8 km
Ducina, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 08:21
dep. 08:21
20.5 km
arr. 08:22
dep. 08:22
20.8 km
Ducina, Ostojici
arr. 08:24
dep. 08:24
21.6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 08:25
dep. 08:25
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
24.1 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
24.6 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 08:29
dep. 08:29
25.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
26.1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
27.1 km
Sopot, Izlaz
arr. 08:35
dep. 08:35
28.1 km
Sopot, Spomenik
arr. 08:37
dep. 08:37
28.5 km
Sopot, Bus station
arr. 08:38
29.1 km
09:29 10:16 (00:47)
SpomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Spomenik
dep. 09:29
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:34
dep. 09:34
2.6 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
4.6 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
5.6 km
arr. 09:41
dep. 09:41
6.6 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
8.3 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9.3 km
Ducina, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:47
dep. 09:47
10.2 km
arr. 09:47
dep. 09:47
10.5 km
Drlupa, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
12.8 km
arr. 09:51
dep. 09:51
13.3 km
Drlupa, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
13.8 km
Drlupa, Okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
14.4 km
Drlupa, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
15 km
arr. 09:57
dep. 09:57
15.5 km
Drlupa, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
16.4 km
arr. 10:00
dep. 10:00
17.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 10:01
dep. 10:01
18.5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:03
dep. 10:03
19.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
21 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:06
dep. 10:06
21.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
22 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:09
dep. 10:09
23 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
24 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
25 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
25.6 km
Sopot, Bus station
arr. 10:16
26 km
11:15 11:53 (00:38)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 11:15
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 11:18
dep. 11:18
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
3.2 km
arr. 11:22
dep. 11:22
4.2 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 11:24
dep. 11:24
5.2 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 11:26
dep. 11:26
6.7 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:27
dep. 11:27
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
15.4 km
arr. 11:30
dep. 11:30
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:34
dep. 11:34
19.7 km
arr. 11:34
dep. 11:34
19.8 km
Ducina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 11:36
dep. 11:36
20.5 km
arr. 11:37
dep. 11:37
20.8 km
Ducina, Ostojici
arr. 11:39
dep. 11:39
21.6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 11:40
dep. 11:40
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
24.1 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
24.6 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:44
dep. 11:44
25.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:46
dep. 11:46
26.1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
27.1 km
Sopot, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
28.1 km
Sopot, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Sopot, Bus station
arr. 11:53
29.1 km
11:15 12:05 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 11:15
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 11:18
dep. 11:18
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
3.2 km
arr. 11:22
dep. 11:22
4.2 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 11:24
dep. 11:24
5.2 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 11:26
dep. 11:26
6.7 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:27
dep. 11:27
7.5 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
arr. 11:30
dep. 11:30
9.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:34
dep. 11:34
12.5 km
Ducina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
13 km
Ducina, Petlovac
arr. 11:36
dep. 11:36
13.3 km
arr. 11:49
dep. 11:49
20.8 km
Drlupa, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
15.9 km
Drlupa, Okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
17.5 km
Drlupa, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
18.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 11:51
dep. 11:51
21.6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 11:52
dep. 11:52
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
24.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
25.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:58
dep. 11:58
26.1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 12:00
dep. 12:00
27.1 km
Sopot, Izlaz
arr. 12:02
dep. 12:02
28.1 km
Sopot, Bus station
arr. 12:05
29.1 km
12:25 13:28 (01:03)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 12:25
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 12:28
dep. 12:28
0.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 12:30
dep. 12:30
1.8 km
arr. 12:32
dep. 12:32
2.8 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
4.1 km
arr. 12:36
dep. 12:36
5.4 km
Ducina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
6.8 km
arr. 12:39
dep. 12:39
8.1 km
Ducina, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
8.7 km
Ducina, Petlovac
arr. 12:41
dep. 12:41
9 km
arr. 12:42
dep. 12:42
9.3 km
Drlupa, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
11 km
arr. 12:45
dep. 12:45
11.5 km
Drlupa, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
13.5 km
Drlupa, Okretnica
arr. 12:48
dep. 12:48
12.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
14.3 km
Drlupa, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
14.8 km
arr. 12:54
dep. 12:54
16.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 12:56
dep. 12:56
17.3 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 12:57
dep. 12:57
18.3 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
19.8 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:00
dep. 13:00
20.8 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 13:01
dep. 13:01
21.8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:10
dep. 13:10
25.8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:06
dep. 13:06
23.8 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
24.8 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 13:12
dep. 13:12
26.8 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 13:13
dep. 13:13
27.8 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:15
dep. 13:15
28.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 13:18
dep. 13:18
30.3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:19
dep. 13:19
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
31.8 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
32.8 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:25
dep. 13:25
33.8 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:27
dep. 13:27
34.2 km
Sopot, Bus station
arr. 13:28
34.8 km
14:10 14:50 (00:40)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Groblje
dep. 14:10
Sibnica kod Sopota, Izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
1.7 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 14:23
dep. 14:23
5.3 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
6.3 km
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
10.1 km
arr. 14:31
dep. 14:31
10.4 km
Ducina, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
10.6 km
Ducina, Petlovac
arr. 14:33
dep. 14:33
10.9 km
arr. 14:34
dep. 14:34
11.2 km
Ducina, Ostojici
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
14.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 14:41
dep. 14:41
15.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 14:43
dep. 14:43
16.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 14:45
dep. 14:45
17.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 14:47
dep. 14:47
18.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Sopot, Bus station
arr. 14:50
19.5 km
14:15 14:53 (00:38)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 14:15
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 14:18
dep. 14:18
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 14:20
dep. 14:20
3.2 km
arr. 14:22
dep. 14:22
4.2 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 14:24
dep. 14:24
5.2 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 14:27
dep. 14:27
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
15.4 km
arr. 14:30
dep. 14:30
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
19.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
19.8 km
Ducina, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 14:36
dep. 14:36
20.5 km
arr. 14:37
dep. 14:37
20.8 km
Ducina, Ostojici
arr. 14:39
dep. 14:39
21.6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 14:40
dep. 14:40
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
24.1 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
24.6 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 14:44
dep. 14:44
25.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 14:46
dep. 14:46
26.1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
27.1 km
Sopot, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
28.1 km
Sopot, Spomenik
arr. 14:52
dep. 14:52
28.5 km
Sopot, Bus station
arr. 14:53
29.1 km
16:59 17:34 (00:35)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Ulaz
dep. 16:59
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:04
dep. 17:04
2.8 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:07
dep. 17:07
4.6 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
5.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
6.6 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
9.4 km
Ducina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:17
dep. 17:17
10.2 km
arr. 17:18
dep. 17:18
10.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:20
dep. 17:20
11.3 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:21
dep. 17:21
12.3 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
13.8 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
14.8 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
15.8 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
16.8 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
17.8 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18.1 km
Sopot, Bus station
arr. 17:34
18.8 km
17:10 17:40 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 17:10
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:13
dep. 17:13
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
3.2 km
arr. 17:17
dep. 17:17
4.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
arr. 17:21
dep. 17:21
7.3 km
Ducina, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
7.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:23
dep. 17:23
7.8 km
arr. 17:24
dep. 17:24
8.1 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:26
dep. 17:26
8.9 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:27
dep. 17:27
9.9 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
11.4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 17:30
dep. 17:30
12 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
12.4 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:33
dep. 17:33
13.4 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:35
dep. 17:35
14.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
15.4 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:39
dep. 17:39
16 km
Sopot, Bus station
arr. 17:40
16.4 km
18:30 19:04 (00:34)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 18:30
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 18:33
dep. 18:33
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 18:35
dep. 18:35
3.2 km
arr. 18:37
dep. 18:37
4.2 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
6.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 18:44
dep. 18:44
7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
7.3 km
Ducina, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
7.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 18:47
dep. 18:47
7.8 km
arr. 18:48
dep. 18:48
8.1 km
Ducina, Ostojici
arr. 18:50
dep. 18:50
8.9 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 18:51
dep. 18:51
9.9 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
11.4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 18:54
dep. 18:54
12 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
12.4 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
13.4 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 18:59
dep. 18:59
14.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
15.4 km
Sopot, Spomenik
arr. 19:03
dep. 19:03
16 km
Sopot, Bus station
arr. 19:04
16.4 km
22:09 22:56 (00:47)
SpomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Spomenik
dep. 22:09
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
2.6 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
5.6 km
arr. 22:21
dep. 22:21
6.6 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
8.3 km
arr. 22:25
dep. 22:25
9.3 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
10.2 km
arr. 22:27
dep. 22:27
10.5 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
12.8 km
arr. 22:31
dep. 22:31
13.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
13.8 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
14.4 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
15 km
arr. 22:37
dep. 22:37
15.5 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
16.4 km
arr. 22:40
dep. 22:40
17.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
18.5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
19.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
21 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
21.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
22 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
23 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
24 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
25 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
25.6 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
26 km
23:30 00:00 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sibnica kod Sopota, Okretnica
dep. 23:30
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 23:33
dep. 23:33
1.8 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 23:35
dep. 23:35
3.2 km
arr. 23:37
dep. 23:37
4.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 23:40
dep. 23:40
7 km
arr. 23:41
dep. 23:41
7.3 km
Ducina, Center
arr. 23:42
dep. 23:42
7.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 23:43
dep. 23:43
7.8 km
arr. 23:44
dep. 23:44
8.1 km
Ducina, Ostojici
arr. 23:46
dep. 23:46
8.9 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 23:47
dep. 23:47
9.9 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
11.4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 23:50
dep. 23:50
12 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 23:51
dep. 23:51
12.4 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 23:53
dep. 23:53
13.4 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 23:55
dep. 23:55
14.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 23:57
dep. 23:57
15.4 km
Sopot, Spomenik
arr. 23:59
dep. 23:59
16 km
Sopot, Bus station
arr. 00:00
16.4 km

Naselja Sibnica kod Sopota i Sopot su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sibnica kod Sopota je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.