Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sezemce - Krusevac timetable

friday, 19.07.2019.
05:10 05:55 (00:45)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 05:10
Sezemce, PR
arr. 05:11
dep. 05:11
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Trmcare, IZ
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
7 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 05:20
dep. 05:20
6.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
6 km
Trmcare, M
arr. 05:29
dep. 05:29
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 05:30
dep. 05:30
10 km
Trmcare, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
10.5 km
Trmcare, V
arr. 05:33
dep. 05:33
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 05:35
dep. 05:35
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:36
dep. 05:36
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:38
dep. 05:38
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:44
dep. 05:44
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:45
dep. 05:45
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:47
dep. 05:47
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:48
dep. 05:48
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:51
dep. 05:51
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
21 km
06:35 07:10 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 06:35
Sezemce, PR
arr. 06:37
dep. 06:37
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Trmcare, IZ
arr. 06:39
dep. 06:39
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
3.5 km
Trmcare, M
arr. 06:44
dep. 06:44
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Trmcare, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
10.5 km
Trmcare, V
arr. 06:48
dep. 06:48
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 06:50
dep. 06:50
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:51
dep. 06:51
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:52
dep. 06:52
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:53
dep. 06:53
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:00
dep. 07:00
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:01
dep. 07:01
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:02
dep. 07:02
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:05
dep. 07:05
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:09
dep. 07:09
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:10
21 km
12:00 12:35 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 12:00
Sezemce, PR
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Trmcare, IZ
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Trmcare, M
arr. 12:09
dep. 12:09
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Trmcare, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
10.5 km
Trmcare, V
arr. 12:13
dep. 12:13
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 12:15
dep. 12:15
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:16
dep. 12:16
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:17
dep. 12:17
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:18
dep. 12:18
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:24
dep. 12:24
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:25
dep. 12:25
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:26
dep. 12:26
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:27
dep. 12:27
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:30
dep. 12:30
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:34
dep. 12:34
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
21 km
14:00 14:35 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 14:00
Sezemce, PR
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Trmcare, IZ
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
3.5 km
Trmcare, M
arr. 14:09
dep. 14:09
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Trmcare, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
10.5 km
Trmcare, V
arr. 14:13
dep. 14:13
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 14:15
dep. 14:15
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 14:16
dep. 14:16
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 14:18
dep. 14:18
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:24
dep. 14:24
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:25
dep. 14:25
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:26
dep. 14:26
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:27
dep. 14:27
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:30
dep. 14:30
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:34
dep. 14:34
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
21 km
16:15 16:50 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 16:15
Sezemce, PR
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Trmcare, IZ
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
3.5 km
Trmcare, M
arr. 16:24
dep. 16:24
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Trmcare, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
10.5 km
Trmcare, V
arr. 16:28
dep. 16:28
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 16:30
dep. 16:30
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 16:31
dep. 16:31
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 16:33
dep. 16:33
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:39
dep. 16:39
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:40
dep. 16:40
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
21 km
19:30 20:05 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 19:30
Sezemce, PR
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Trmcare, IZ
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
3.5 km
Trmcare, M
arr. 19:39
dep. 19:39
9.5 km
Trmcare, SV
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Trmcare, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
10.5 km
Trmcare, V
arr. 19:43
dep. 19:43
11.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:45
dep. 19:45
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:46
dep. 19:46
13.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:47
dep. 19:47
14 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:48
dep. 19:48
14.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
15.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
16.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:54
dep. 19:54
16.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:55
dep. 19:55
17.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:56
dep. 19:56
18.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:57
dep. 19:57
18.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:00
dep. 20:00
19.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
21 km
Sezemce - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
00:14 01:00 (00:46)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sezemce, 2
dep. 00:14
Sezemce, PR
arr. 00:15
dep. 00:15
0.5 km
Sezemce, 1
arr. 00:16
dep. 00:16
1.5 km
Trmcare, IZ
arr. 00:17
dep. 00:17
2 km
Trmcare, Intersection
arr. 00:32
dep. 00:32
6 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 00:28
dep. 00:28
5 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 00:26
dep. 00:26
4.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 00:25
dep. 00:25
4 km
Trmcare, V
arr. 00:38
dep. 00:38
8.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 00:41
dep. 00:41
10.6 km
Veliko Golovode, PR
arr. 00:42
dep. 00:42
11.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 00:43
dep. 00:43
11.6 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:44
dep. 00:44
12.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
13.4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 00:48
dep. 00:48
13.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:49
dep. 00:49
14.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 00:51
dep. 00:51
15.2 km
Krusevac, Kolonija
arr. 00:52
dep. 00:52
15.6 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 00:55
dep. 00:55
16.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:57
dep. 00:57
17 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:59
dep. 00:59
17.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
18 km

Naselja Sezemce i Krusevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sezemce je u 00:14 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.