Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sepsin - Mladenovac timetable

wednesday, 24.04.2024.
06:05 06:40 (00:35)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
Sepsin, Zadruga
arr. 06:06
dep. 06:06
0.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 06:08
dep. 06:08
1.1 km
Sepsin, Sume
arr. 06:10
dep. 06:10
2.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 06:12
dep. 06:12
3.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 06:17
dep. 06:17
5.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 06:25
dep. 06:25
8.6 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 06:29
dep. 06:29
10.4 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 06:31
dep. 06:31
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 06:32
dep. 06:32
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:40
14 km
07:12 07:35 (00:23)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 07:12
Sepsin, Vrba
arr. 07:14
dep. 07:14
1.3 km
arr. 07:16
dep. 07:16
2.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:17
dep. 07:17
2.6 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:19
dep. 07:19
3.4 km
Sepsin, Sume
arr. 07:21
dep. 07:21
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:22
dep. 07:22
6.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:24
dep. 07:24
7.7 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 07:28
dep. 07:28
10.9 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 07:32
dep. 07:32
14 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:35
16.3 km
08:37 09:35 (00:58)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 08:37
Sepsin, Vrba
arr. 08:39
dep. 08:39
1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 08:45
dep. 08:45
3.1 km
Sepsin, Sume
arr. 08:47
dep. 08:47
5.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 08:49
dep. 08:49
5.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 08:54
dep. 08:54
7.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 08:59
dep. 08:59
9.6 km
Dubona, Glisici
arr. 09:01
dep. 09:01
10.6 km
Dubona, Kovac
arr. 09:03
dep. 09:03
11.6 km
Dubona, Dom
arr. 09:06
dep. 09:06
12.4 km
Dubona, Kovac
arr. 09:09
dep. 09:09
13.3 km
Dubona, Glisici
arr. 09:11
dep. 09:11
14.2 km
Dubona, Brestovi
arr. 09:13
dep. 09:13
15.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:18
dep. 09:18
17.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 09:26
dep. 09:26
20.6 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
23.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:35
26 km
09:42 10:05 (00:23)
PribisBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 09:42
Sepsin, Vrba
arr. 09:44
dep. 09:44
1.3 km
arr. 09:46
dep. 09:46
2.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:47
dep. 09:47
2.6 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:49
dep. 09:49
3.4 km
Sepsin, Sume
arr. 09:51
dep. 09:51
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:52
dep. 09:52
6.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:54
dep. 09:54
7.7 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 09:58
dep. 09:58
10.9 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 10:02
dep. 10:02
14 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
16.3 km
09:43 10:20 (00:37)
SumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Sume
dep. 09:43
Sepsin, Kruska
arr. 09:44
dep. 09:44
0.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:45
dep. 09:45
1 km
arr. 09:46
dep. 09:46
1.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:47
dep. 09:47
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:49
dep. 09:49
2.9 km
Sepsin, Sume
arr. 09:51
dep. 09:51
3.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:57
dep. 09:57
5.7 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 10:00
dep. 10:00
7.3 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 10:07
dep. 10:07
10.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici 1
arr. 10:12
dep. 10:12
12.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 10:13
dep. 10:13
12.7 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 10:14
dep. 10:14
13.1 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 10:15
dep. 10:15
13.6 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 10:17
dep. 10:17
14.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:20
15.6 km
11:55 12:30 (00:35)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:55
Sepsin, Zadruga
arr. 11:56
dep. 11:56
0.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 11:58
dep. 11:58
1.1 km
Sepsin, Sume
arr. 12:00
dep. 12:00
2.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 12:02
dep. 12:02
3.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 12:07
dep. 12:07
5.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 12:15
dep. 12:15
8.6 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 12:19
dep. 12:19
10.4 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 12:21
dep. 12:21
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 12:22
dep. 12:22
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:30
14 km
14:07 15:05 (00:58)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 14:07
Sepsin, Vrba
arr. 14:09
dep. 14:09
1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 14:13
dep. 14:13
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Sepsin, Sume
arr. 14:17
dep. 14:17
5.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 14:19
dep. 14:19
5.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 14:24
dep. 14:24
7.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 14:29
dep. 14:29
9.6 km
Dubona, Glisici
arr. 14:31
dep. 14:31
10.6 km
Dubona, Kovac
arr. 14:33
dep. 14:33
11.6 km
Dubona, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
12.4 km
Dubona, Kovac
arr. 14:39
dep. 14:39
13.3 km
Dubona, Glisici
arr. 14:41
dep. 14:41
14.2 km
Dubona, Brestovi
arr. 14:43
dep. 14:43
15.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 14:48
dep. 14:48
17.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 14:56
dep. 14:56
20.6 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 15:03
dep. 15:03
23.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:05
26 km
14:35 15:35 (01:00)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
Sepsin, Zadruga
arr. 14:36
dep. 14:36
0.6 km
Sepsin, Kruska
arr. 14:39
dep. 14:39
1.2 km
Sepsin, Sume
arr. 14:41
dep. 14:41
1.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 14:52
dep. 14:52
7.8 km
Dubona, Glisici
arr. 14:54
dep. 14:54
8.8 km
Dubona, Kovac
arr. 14:56
dep. 14:56
9.7 km
Dubona, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
10.5 km
Dubona, Izlaz
arr. 15:00
dep. 15:00
11.4 km
Dubona, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
12.3 km
Dubona, Kovac
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Dubona, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
14.1 km
Dubona, Brestovi
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 15:13
dep. 15:13
17.2 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 15:20
dep. 15:20
20.4 km
Mladenovac Selo, Radojevici 1
arr. 15:21
dep. 15:21
22.2 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 15:24
dep. 15:24
22.6 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 15:27
dep. 15:27
23.5 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 15:28
dep. 15:28
24.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:35
25.6 km
15:12 15:35 (00:23)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 15:12
Sepsin, Vrba
arr. 15:14
dep. 15:14
1.3 km
arr. 15:16
dep. 15:16
2.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 15:17
dep. 15:17
2.6 km
Sepsin, Kruska
arr. 15:19
dep. 15:19
3.4 km
Sepsin, Sume
arr. 15:21
dep. 15:21
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 15:22
dep. 15:22
6.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 15:24
dep. 15:24
7.7 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:35
16.3 km
16:15 16:50 (00:35)
Cesma - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Sepsin, Zadruga
arr. 16:16
dep. 16:16
0.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:18
dep. 16:18
1.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:20
dep. 16:20
2.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:22
dep. 16:22
3.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:27
dep. 16:27
5.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 16:35
dep. 16:35
8.6 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 16:39
dep. 16:39
10.4 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 16:41
dep. 16:41
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 16:42
dep. 16:42
11.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:50
14 km
16:37 17:35 (00:58)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 16:37
Sepsin, Vrba
arr. 16:39
dep. 16:39
1 km
arr. 16:41
dep. 16:41
2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 16:43
dep. 16:43
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 16:45
dep. 16:45
3.1 km
Sepsin, Sume
arr. 16:47
dep. 16:47
5.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 16:49
dep. 16:49
5.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:54
dep. 16:54
7.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 16:59
dep. 16:59
9.6 km
Dubona, Glisici
arr. 17:01
dep. 17:01
10.6 km
Dubona, Kovac
arr. 17:03
dep. 17:03
11.6 km
Dubona, Dom
arr. 17:06
dep. 17:06
12.4 km
Dubona, Kovac
arr. 17:09
dep. 17:09
13.3 km
Dubona, Glisici
arr. 17:11
dep. 17:11
14.2 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:13
dep. 17:13
15.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:18
dep. 17:18
17.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 17:26
dep. 17:26
20.6 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 17:33
dep. 17:33
23.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:35
26 km
17:53 18:30 (00:37)
SumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Sume
dep. 17:53
Sepsin, Kruska
arr. 17:54
dep. 17:54
0.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
1.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 17:57
dep. 17:57
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 17:59
dep. 17:59
2.9 km
Sepsin, Sume
arr. 18:01
dep. 18:01
3.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:07
dep. 18:07
5.7 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:10
dep. 18:10
7.3 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 18:17
dep. 18:17
10.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici 1
arr. 18:22
dep. 18:22
12.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 18:23
dep. 18:23
12.7 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 18:24
dep. 18:24
13.1 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 18:25
dep. 18:25
13.6 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 18:27
dep. 18:27
14.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:30
15.6 km
18:12 18:35 (00:23)
PribisBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 18:12
Sepsin, Vrba
arr. 18:14
dep. 18:14
1.3 km
arr. 18:16
dep. 18:16
2.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 18:17
dep. 18:17
2.6 km
Sepsin, Kruska
arr. 18:19
dep. 18:19
3.4 km
Sepsin, Sume
arr. 18:21
dep. 18:21
5.4 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:22
dep. 18:22
6.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:24
dep. 18:24
7.7 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 18:28
dep. 18:28
10.9 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
14 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:35
16.3 km
20:33 21:10 (00:37)
SumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Sume
dep. 20:33
Sepsin, Kruska
arr. 20:34
dep. 20:34
0.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 20:35
dep. 20:35
1 km
arr. 20:36
dep. 20:36
1.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 20:37
dep. 20:37
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 20:39
dep. 20:39
2.9 km
Sepsin, Sume
arr. 20:41
dep. 20:41
3.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 20:47
dep. 20:47
5.7 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 20:50
dep. 20:50
7.3 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 20:57
dep. 20:57
10.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici 1
arr. 21:02
dep. 21:02
12.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 21:03
dep. 21:03
12.7 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 21:04
dep. 21:04
13.1 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 21:05
dep. 21:05
13.6 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 21:07
dep. 21:07
14.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:10
15.6 km
21:07 22:05 (00:58)
PribisBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Pribis
dep. 21:07
Sepsin, Vrba
arr. 21:09
dep. 21:09
1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 21:13
dep. 21:13
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 21:15
dep. 21:15
3.1 km
Sepsin, Sume
arr. 21:17
dep. 21:17
5.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 21:19
dep. 21:19
5.9 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 21:24
dep. 21:24
7.4 km
Dubona, Brestovi
arr. 21:29
dep. 21:29
9.6 km
Dubona, Glisici
arr. 21:31
dep. 21:31
10.6 km
Dubona, Kovac
arr. 21:33
dep. 21:33
11.6 km
Dubona, Dom
arr. 21:36
dep. 21:36
12.4 km
Dubona, Kovac
arr. 21:39
dep. 21:39
13.3 km
Dubona, Glisici
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Dubona, Brestovi
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 21:48
dep. 21:48
17.4 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 21:56
dep. 21:56
20.6 km
Mladenovac Selo, Zadruga
arr. 22:03
dep. 22:03
23.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:05
26 km
22:13 22:50 (00:37)
SumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sepsin, Sume
dep. 22:13
Sepsin, Kruska
arr. 22:14
dep. 22:14
0.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 22:15
dep. 22:15
1 km
arr. 22:16
dep. 22:16
1.6 km
Sepsin, Zadruga
arr. 22:17
dep. 22:17
2.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 22:19
dep. 22:19
2.9 km
Sepsin, Sume
arr. 22:21
dep. 22:21
3.1 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 22:30
dep. 22:30
7.3 km
Mladenovac Selo, Deram
arr. 22:37
dep. 22:37
10.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici 1
arr. 22:42
dep. 22:42
12.3 km
Mladenovac Selo, Radojevici
arr. 22:43
dep. 22:43
12.7 km
Mladenovac Selo, Zvonara
arr. 22:44
dep. 22:44
13.1 km
Mladenovac Selo, Strugara
arr. 22:45
dep. 22:45
13.6 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 22:47
dep. 22:47
14.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:50
15.6 km

Naselja Sepsin i Mladenovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sepsin je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 22:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.