Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Senje - Cuprija timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:53 06:22 (00:29)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 05:53
Senje, Benzinska pumpa
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 06:04
dep. 06:04
6.6 km
arr. 06:08
dep. 06:08
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 06:10
dep. 06:10
9.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:18
dep. 06:18
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 06:20
dep. 06:20
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 06:22
13 km
07:00 07:27 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 07:00
Senje, Benzinska pumpa
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 07:12
dep. 07:12
6.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 07:18
dep. 07:18
9.7 km
arr. 07:21
dep. 07:21
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:23
dep. 07:23
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:26
dep. 07:26
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:27
13 km
12:10 12:37 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 12:10
Senje, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 12:22
dep. 12:22
6.6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 12:28
dep. 12:28
9.7 km
arr. 12:31
dep. 12:31
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:33
dep. 12:33
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:36
dep. 12:36
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:37
13 km
14:07 14:32 (00:25)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 14:07
Senje, Benzinska pumpa
arr. 14:10
dep. 14:10
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 14:19
dep. 14:19
6.6 km
arr. 14:22
dep. 14:22
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 14:24
dep. 14:24
9.7 km
arr. 14:27
dep. 14:27
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:29
dep. 14:29
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 14:31
dep. 14:31
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 14:32
13 km
16:20 16:47 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 16:20
Senje, Benzinska pumpa
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 16:32
dep. 16:32
6.6 km
arr. 16:36
dep. 16:36
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 16:38
dep. 16:38
9.7 km
arr. 16:41
dep. 16:41
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:43
dep. 16:43
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 16:45
dep. 16:45
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 16:47
13 km
19:20 19:47 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 19:20
Senje, Benzinska pumpa
arr. 19:23
dep. 19:23
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 19:32
dep. 19:32
6.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 19:38
dep. 19:38
9.7 km
arr. 19:41
dep. 19:41
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:43
dep. 19:43
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 19:46
dep. 19:46
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 19:47
13 km
20:30 20:57 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 20:30
Senje, Benzinska pumpa
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 20:42
dep. 20:42
6.6 km
arr. 20:46
dep. 20:46
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 20:48
dep. 20:48
9.7 km
arr. 20:51
dep. 20:51
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:53
dep. 20:53
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 20:56
dep. 20:56
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 20:57
13 km
22:30 22:57 (00:27)
Centar - domMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senje, Centar - dom
dep. 22:30
Senje, Benzinska pumpa
arr. 22:33
dep. 22:33
1 km
Cuprija, Dobricevo
arr. 22:42
dep. 22:42
6.6 km
arr. 22:46
dep. 22:46
8.9 km
Cuprija, Poleksija
arr. 22:48
dep. 22:48
9.7 km
arr. 22:51
dep. 22:51
10.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 22:53
dep. 22:53
11.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 22:56
dep. 22:56
12.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 22:57
13 km

Naselja Senje i Cuprija su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Senje je u 05:53 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.