Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Semce - Nis timetable

sunday, 12.07.2020.
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
0 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
0 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
0 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
0 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
48 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
50.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
53.8 km
Semce - Nis timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 06:10
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
0 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
0 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
0 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
0 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
36 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
0 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
42.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
44 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
45.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
47.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
0 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
50.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
52.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
53.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
56 km
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
0 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
0 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
0 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
0 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
48 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
50.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
53.8 km
Semce - Nis timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 06:10
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
0 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
0 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
0 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
0 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
36 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
0 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
42.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
44 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
45.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
47.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
0 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
50.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
52.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
53.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
56 km
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
0 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
0 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
0 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
0 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
48 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
50.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
53.8 km
Semce - Nis timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 06:10
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
0 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
0 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
0 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
0 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
36 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
0 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
42.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
44 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
45.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
47.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
0 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
50.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
52.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
53.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
56 km
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
10.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
0 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
0 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
0 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
0 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
0 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
0 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
0 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
0 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
0 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
0 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
0 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
0 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
33.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
0 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
0 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
40.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
41.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
0 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
43.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
0 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
0 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
45.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
0 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
48 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
50.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
51.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
53.8 km

Naselja Semce i Nis su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Semce je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 11:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.