Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Semce - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:41 06:25 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 04:41
Mali Vrtop
arr. 04:45
dep. 04:50
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
3.1 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:02
dep. 05:02
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 05:05
dep. 05:05
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
15.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
12.9 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
16.6 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
16.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
17.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
18.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
20.1 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
22.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
23.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
27.2 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
28.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
29.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
30.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
31.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
32.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
32.6 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
34.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
38.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
39.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
40.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
41 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
41.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
42.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
42.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
44.7 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
45.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
47.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
49.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
51.4 km
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 06:10
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
21.7 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
27.1 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
39.2 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
42.2 km
arr. 07:31
dep. 07:31
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
45.9 km
07:54 09:40 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 07:54
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
11.6 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
9.3 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
14.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
15.6 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
15.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
16.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
17.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
19.1 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
21.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
22.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
26.2 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
27.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
28.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
29.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
30.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
31.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
31.6 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
33.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
34.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
37.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
38.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
39.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
40 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
40.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
41.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
41.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
43.7 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
44.6 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
46.7 km
arr. 09:32
dep. 09:32
48.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
50.4 km
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
14.6 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
21.7 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
27.1 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
39.2 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
42.2 km
arr. 13:16
dep. 13:16
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
45.9 km
13:09 14:40 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 13:09
Mali Vrtop
arr. 13:16
dep. 13:16
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
14.6 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
21.7 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
27.1 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
39.2 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
42.2 km
arr. 14:31
dep. 14:31
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
45.9 km
16:54 18:30 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 16:54
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
14.6 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
21.7 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
27.1 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
39.2 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
42.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
45.9 km
Semce - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:41 06:25 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 04:41
Mali Vrtop
arr. 04:45
dep. 04:50
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
3.1 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:02
dep. 05:02
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 05:05
dep. 05:05
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
15.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
12.9 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
16.6 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
16.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
17.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
18.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
20.1 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
22.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
23.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
27.2 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
28.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
29.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
30.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
31.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
32.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
32.6 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
34.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
35.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
38.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
39.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
40.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
41 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
41.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
42.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
42.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
44.7 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
45.6 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
47.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
49.1 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
51.4 km
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 06:10
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
21.7 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
27.1 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
39.2 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
42.2 km
arr. 07:31
dep. 07:31
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
45.9 km
07:54 09:40 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 07:54
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
11.6 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
9.3 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
14.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
15.6 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
15.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
16.5 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
17.6 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
19.1 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
21.2 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
22.6 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
26.2 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
27.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
28.6 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
29.5 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
30.4 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
31.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
31.6 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
33.3 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
34.6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
37.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
38.4 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
39.1 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
40 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
40.8 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
41.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
41.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
43.7 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
44.6 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
46.7 km
arr. 09:32
dep. 09:32
48.1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
50.4 km
11:49 13:25 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 11:49
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
14.6 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
21.7 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
27.1 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
39.2 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
42.2 km
arr. 13:16
dep. 13:16
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
45.9 km
13:09 14:40 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 13:09
Mali Vrtop
arr. 13:16
dep. 13:16
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
14.6 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
21.7 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
27.1 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
39.2 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
42.2 km
arr. 14:31
dep. 14:31
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
45.9 km
16:54 18:30 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Semce
dep. 16:54
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
2.4 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
3.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
4.6 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
7.1 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
8.5 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
10.1 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
11.1 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
11.4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
13.1 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
14.6 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
16.7 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
18.1 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
21.7 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
22.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
24.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
25 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
25.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
26.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
27.1 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
28.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
30.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
33.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
34.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
35.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
36.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
36.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
37.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
39.2 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
40.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
42.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
43.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
45.9 km

Naselja Semce i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Semce je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 16:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.