Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Seliste kod Trstenika - Trstenik timetable

monday, 21.10.2019.
06:33 07:00 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 06:33
Velika Drenova
arr. 06:35
dep. 06:35
1 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Bogdanje
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Trstenik, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
15 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 07:30
Velika Drenova
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:46
dep. 07:46
8.5 km
Bogdanje, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Bogdanje, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
13 km
Trstenik, Most
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:00
15 km
10:48 11:15 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 10:48
Velika Drenova
arr. 10:50
dep. 10:50
1 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Bogdanje
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:10
dep. 11:10
13 km
Trstenik, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
15 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 13:00
Velika Drenova
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Bogdanje, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
9.5 km
Bogdanje, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
13 km
Trstenik, Most
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:40
15 km
13:48 14:15 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 13:48
Velika Drenova
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Bogdanje
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:10
dep. 14:10
13 km
Trstenik, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
15 km
13:50 14:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 13:50
Velika Drenova
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:06
dep. 14:06
8.5 km
Bogdanje, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
9.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Trstenik, Most
arr. 14:18
dep. 14:18
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:20
15 km
14:50 15:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 14:50
Velika Drenova
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:06
dep. 15:06
8.5 km
Bogdanje, 2
arr. 15:09
dep. 15:09
9.5 km
Bogdanje, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
13 km
Trstenik, Most
arr. 15:18
dep. 15:18
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:20
15 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 15:10
Velika Drenova
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
7.5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Bogdanje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
10 km
Bogdanje, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
11.5 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
13.5 km
Trstenik, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
14.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:40
15.5 km
17:48 18:15 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika
dep. 17:48
Velika Drenova
arr. 17:50
dep. 17:50
1 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
6 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Bogdanje
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:10
dep. 18:10
13 km
Trstenik, Most
arr. 18:12
dep. 18:12
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
15 km
20:50 21:10 (00:20)
RavniceBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Trstenika, Ravnice
dep. 20:50
Seliste kod Trstenika
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Velika Drenova
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
8 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 21:03
dep. 21:03
9.5 km
Bogdanje, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
10.5 km
Bogdanje, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
12 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
14 km
Trstenik, Most
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:10
16 km

Naselja Seliste kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Seliste kod Trstenika je u 06:33 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.