Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Seliste (Sarbanovac) - Bor timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 06:00 (01:00)
GornjakovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
dep. 05:00
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Seliste (Sarbanovac), Osnicki put
arr. 05:06
dep. 05:06
3.7 km
Sarbanovac kod Bora, Timok
arr. 05:12
dep. 05:12
6.7 km
Sarbanovac kod Bora, Jorgovanovici
arr. 05:10
dep. 05:10
5.7 km
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 05:14
dep. 05:14
7.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 05:16
dep. 05:16
8.4 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 05:18
dep. 05:18
9.1 km
Sarbanovac kod Bora, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
20.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorov potok
arr. 05:28
dep. 05:28
15.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorovici
arr. 05:30
dep. 05:30
17.1 km
Sarbanovac kod Bora, Vrezici
arr. 05:32
dep. 05:32
18.1 km
Sarbanovac kod Bora, Adamovici
arr. 05:34
dep. 05:34
19.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
20.9 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 05:42
dep. 05:42
23.3 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 05:44
dep. 05:44
24.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 05:45
dep. 05:45
24.5 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 05:46
dep. 05:46
25.9 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 05:48
dep. 05:48
27.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
29.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:52
dep. 05:52
30.5 km
arr. 05:54
dep. 05:54
32.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:59
dep. 05:59
36.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:56
dep. 05:56
33.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:57
dep. 05:57
33.9 km
Bor, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
34.5 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
37 km
06:45 07:45 (01:00)
GornjakovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
dep. 06:45
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Seliste (Sarbanovac), Osnicki put
arr. 06:51
dep. 06:51
3.7 km
Sarbanovac kod Bora, Timok
arr. 06:57
dep. 06:57
6.7 km
Sarbanovac kod Bora, Jorgovanovici
arr. 06:55
dep. 06:55
5.7 km
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 06:59
dep. 06:59
7.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 07:01
dep. 07:01
8.4 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 07:03
dep. 07:03
9.1 km
Sarbanovac kod Bora, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
20.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorov potok
arr. 07:13
dep. 07:13
15.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorovici
arr. 07:15
dep. 07:15
17.1 km
Sarbanovac kod Bora, Vrezici
arr. 07:17
dep. 07:17
18.1 km
Sarbanovac kod Bora, Adamovici
arr. 07:19
dep. 07:19
19.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20.9 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 07:27
dep. 07:27
23.3 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 07:29
dep. 07:29
24.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 07:31
dep. 07:31
25.9 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:33
dep. 07:33
27.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
29.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:37
dep. 07:37
30.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
32.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:44
dep. 07:44
36.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
33.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:42
dep. 07:42
33.9 km
Bor, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
34.5 km
Bor, Bus station
arr. 07:45
37 km
09:24 09:46 (00:22)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 09:24
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
15 km
arr. 09:41
dep. 09:41
18.4 km
Bor, Bus station
arr. 09:46
20.6 km
11:20 11:45 (00:25)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 11:20
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
20 km
12:48 13:48 (01:00)
GornjakovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
dep. 12:48
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 12:52
dep. 12:52
3 km
Seliste (Sarbanovac), Osnicki put
arr. 12:54
dep. 12:54
3.7 km
Sarbanovac kod Bora, Timok
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Sarbanovac kod Bora, Jorgovanovici
arr. 12:58
dep. 12:58
5.7 km
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 13:02
dep. 13:02
7.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 13:04
dep. 13:04
8.4 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 13:06
dep. 13:06
9.1 km
Sarbanovac kod Bora, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
20.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorov potok
arr. 13:16
dep. 13:16
15.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorovici
arr. 13:18
dep. 13:18
17.1 km
Sarbanovac kod Bora, Vrezici
arr. 13:20
dep. 13:20
18.1 km
Sarbanovac kod Bora, Adamovici
arr. 13:22
dep. 13:22
19.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
20.9 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 13:30
dep. 13:30
23.3 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 13:32
dep. 13:32
24.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 13:33
dep. 13:33
24.5 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 13:34
dep. 13:34
25.9 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 13:36
dep. 13:36
27.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
29.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:40
dep. 13:40
30.5 km
arr. 13:42
dep. 13:42
32.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:47
dep. 13:47
36.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:44
dep. 13:44
33.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:45
dep. 13:45
33.9 km
Bor, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
34.5 km
Bor, Bus station
arr. 13:48
37 km
14:20 14:45 (00:25)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 14:20
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
arr. 14:41
dep. 14:41
18 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
22 km
14:40 15:10 (00:30)
GornjakovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
dep. 14:40
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:43
dep. 14:43
3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:50
dep. 14:50
7.8 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 14:52
dep. 14:52
8.6 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 14:54
dep. 14:54
10.4 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 14:56
dep. 14:56
12.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:00
dep. 15:00
15 km
arr. 15:03
dep. 15:03
16.7 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:09
dep. 15:09
20.9 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Bor, Ekspres
arr. 15:07
dep. 15:07
18.4 km
Bor, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
19 km
Bor, Bus station
arr. 15:10
21.5 km
14:47 15:16 (00:29)
SelisteJugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 14:47
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
22 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
28 km
15:49 16:15 (00:26)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 15:49
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
arr. 16:05
dep. 16:05
18.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
19 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:07
dep. 16:07
19.7 km
Bor, Ekspres
arr. 16:08
dep. 16:08
20.1 km
Bor, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
20.7 km
Bor, Bus station
arr. 16:15
23.2 km
17:20 17:46 (00:26)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 17:20
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
arr. 17:36
dep. 17:36
18.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:37
dep. 17:37
19 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:38
dep. 17:38
19.7 km
Bor, Ekspres
arr. 17:39
dep. 17:39
20.1 km
Bor, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
20.7 km
Bor, Bus station
arr. 17:46
23.2 km
19:05 19:30 (00:25)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 19:05
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
arr. 19:25
dep. 19:25
18 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
22 km
19:49 20:15 (00:26)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 19:49
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
15 km
arr. 20:05
dep. 20:05
18.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:06
dep. 20:06
19 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:07
dep. 20:07
19.7 km
Bor, Ekspres
arr. 20:08
dep. 20:08
20.1 km
Bor, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
20.7 km
Bor, Bus station
arr. 20:15
23.2 km
20:10 20:37 (00:27)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 20:10
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
2.6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
arr. 20:27
dep. 20:27
18.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
19 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
19.7 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
20.1 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
20.7 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
23.2 km
20:48 21:48 (01:00)
GornjakovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
dep. 20:48
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:52
dep. 20:52
3 km
Seliste (Sarbanovac), Osnicki put
arr. 20:54
dep. 20:54
3.7 km
Sarbanovac kod Bora, Timok
arr. 21:00
dep. 21:00
6.7 km
Sarbanovac kod Bora, Jorgovanovici
arr. 20:58
dep. 20:58
5.7 km
Sarbanovac kod Bora, Stojkanovići
arr. 21:02
dep. 21:02
7.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 21:04
dep. 21:04
8.4 km
Sarbanovac kod Bora, Vučenići
arr. 21:06
dep. 21:06
9.1 km
Sarbanovac kod Bora, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
20.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorov potok
arr. 21:16
dep. 21:16
15.1 km
Sarbanovac kod Bora, Nestorovici
arr. 21:18
dep. 21:18
17.1 km
Sarbanovac kod Bora, Vrezici
arr. 21:20
dep. 21:20
18.1 km
Sarbanovac kod Bora, Adamovici
arr. 21:22
dep. 21:22
19.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
20.9 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 21:30
dep. 21:30
23.3 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 21:32
dep. 21:32
24.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 21:33
dep. 21:33
24.5 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 21:34
dep. 21:34
25.9 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 21:36
dep. 21:36
27.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:38
dep. 21:38
29.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 21:40
dep. 21:40
30.5 km
arr. 21:42
dep. 21:42
32.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 21:47
dep. 21:47
36.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 21:44
dep. 21:44
33.5 km
Bor, Ekspres
arr. 21:45
dep. 21:45
33.9 km
Bor, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
34.5 km
Bor, Bus station
arr. 21:48
37 km
21:29 21:51 (00:22)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 21:29
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:42
dep. 21:42
15 km
arr. 21:46
dep. 21:46
18.4 km
Bor, Bus station
arr. 21:51
20.6 km
23:00 23:30 (00:30)
SelisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste (Sarbanovac), Seliste
dep. 23:00
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
4.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
15 km
arr. 23:20
dep. 23:20
18.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 23:21
dep. 23:21
19 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:22
dep. 23:22
19.7 km
Bor, Ekspres
arr. 23:23
dep. 23:23
20.1 km
Bor, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
20.7 km
Bor, Bus station
arr. 23:30
23.2 km

Naselja Seliste (Sarbanovac) i Bor su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Seliste (Sarbanovac) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.