Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Selevac - Smederevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:30 06:25 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Center
dep. 05:30
Bacinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Bacinac, I
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Bacinac, Bacinacki Put
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 05:48
dep. 05:48
11.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Škola
arr. 05:50
dep. 05:50
12.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Udovice, Jugovo
arr. 05:52
dep. 05:52
13.5 km
Udovice, Godomin
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Radinac
arr. 06:07
dep. 06:07
23 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:11
dep. 06:11
23.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:13
dep. 06:13
24.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:21
dep. 06:21
28.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:23
dep. 06:23
29 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:25
30 km
05:54 06:45 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 05:54
Selevac, Šupa
arr. 06:01
dep. 06:01
5 km
Selevac
arr. 06:04
dep. 06:04
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 06:09
dep. 06:09
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 06:11
dep. 06:11
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Suvodol, Farma
arr. 06:16
dep. 06:16
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Kolari, Podrum
arr. 06:22
dep. 06:22
17.5 km
Kolari
arr. 06:23
dep. 06:23
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 06:28
dep. 06:28
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 06:29
dep. 06:29
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 06:31
dep. 06:31
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 06:36
dep. 06:36
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 06:42
dep. 06:42
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
28 km
07:10 08:00 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Center
dep. 07:10
Selevac, Lazići Kuća
arr. 07:12
dep. 07:12
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:16
dep. 07:16
5 km
Lunjevac, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Lunjevac, Selo
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Suvodol, Farma
arr. 07:31
dep. 07:31
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Kolari, Podrum
arr. 07:37
dep. 07:37
17.5 km
Kolari
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 07:41
dep. 07:41
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 07:43
dep. 07:43
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 07:44
dep. 07:44
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 07:46
dep. 07:46
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 07:50
dep. 07:50
25 km
Smederevo, Carina
arr. 07:54
dep. 07:54
26 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 07:57
dep. 07:57
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:00
28 km
07:44 08:25 (00:41)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 07:44
Selevac, Šupa
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Selevac
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:57
dep. 07:57
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:59
dep. 07:59
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
13 km
Suvodol, Farma
arr. 08:02
dep. 08:02
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Kolari, Podrum
arr. 08:08
dep. 08:08
17.5 km
Kolari
arr. 08:09
dep. 08:09
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 08:14
dep. 08:14
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 08:15
dep. 08:15
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 08:16
dep. 08:16
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 08:17
dep. 08:17
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 08:18
dep. 08:18
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 08:21
dep. 08:21
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 08:23
dep. 08:23
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:25
28 km
09:54 10:45 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 09:54
Selevac, Šupa
arr. 10:01
dep. 10:01
5 km
Selevac
arr. 10:04
dep. 10:04
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 10:07
dep. 10:07
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 10:09
dep. 10:09
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
13 km
Suvodol, Farma
arr. 10:16
dep. 10:16
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 10:21
dep. 10:21
17 km
Kolari, Podrum
arr. 10:22
dep. 10:22
17.5 km
Kolari
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 10:26
dep. 10:26
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 10:28
dep. 10:28
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 10:29
dep. 10:29
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 10:31
dep. 10:31
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 10:32
dep. 10:32
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 10:36
dep. 10:36
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 10:42
dep. 10:42
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:45
28 km
11:50 12:30 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Center
dep. 11:50
Selevac, Lazići Kuća
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Lunjevac
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Suvodol, Farma
arr. 12:01
dep. 12:01
7.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Kolari, Podrum
arr. 12:07
dep. 12:07
11.5 km
Kolari
arr. 12:09
dep. 12:09
12 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 12:11
dep. 12:11
14 km
Smederevo, Landolski put
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Smederevo, Šumice
arr. 12:14
dep. 12:14
15.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Smederevo, Anđinac
arr. 12:20
dep. 12:20
19 km
Smederevo, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 12:27
dep. 12:27
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:30
22 km
12:24 13:15 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 12:24
Selevac, Šupa
arr. 12:31
dep. 12:31
5 km
Selevac
arr. 12:34
dep. 12:34
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 12:37
dep. 12:37
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 12:39
dep. 12:39
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Suvodol, Farma
arr. 12:46
dep. 12:46
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Kolari, Podrum
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Kolari
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 12:59
dep. 12:59
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 13:01
dep. 13:01
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 13:02
dep. 13:02
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 13:06
dep. 13:06
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 13:12
dep. 13:12
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
28 km
13:50 14:30 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Center
dep. 13:50
Selevac, Lazići Kuća
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Lunjevac
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Suvodol, Farma
arr. 14:01
dep. 14:01
7.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
8 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Kolari, Podrum
arr. 14:07
dep. 14:07
11.5 km
Kolari
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Smederevo, Landolski put
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Smederevo, Šumice
arr. 14:14
dep. 14:14
15.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 14:17
dep. 14:17
16.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Smederevo, Anđinac
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Smederevo, Carina
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
22 km
14:54 15:45 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 14:54
Selevac, Šupa
arr. 15:01
dep. 15:01
5 km
Selevac
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:11
dep. 15:11
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
13 km
Suvodol, Farma
arr. 15:16
dep. 15:16
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
17 km
Kolari, Podrum
arr. 15:22
dep. 15:22
17.5 km
Kolari
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 15:26
dep. 15:26
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 15:29
dep. 15:29
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:31
dep. 15:31
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 15:32
dep. 15:32
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 15:36
dep. 15:36
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:45
28 km
17:15 18:00 (00:45)
Brdjani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brdjani
dep. 17:15
Selevac
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
6 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
9.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
10 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Kolari, Podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
13.5 km
Kolari
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Smederevo, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Smederevo, Šumice
arr. 17:44
dep. 17:44
17.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 17:47
dep. 17:47
18.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
19 km
Smederevo, Anđinac
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
24 km
18:54 19:45 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 18:54
Selevac, Šupa
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Selevac
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 19:07
dep. 19:07
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 19:11
dep. 19:11
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
13 km
Suvodol, Farma
arr. 19:16
dep. 19:16
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 19:21
dep. 19:21
17 km
Kolari, Podrum
arr. 19:22
dep. 19:22
17.5 km
Kolari
arr. 19:23
dep. 19:23
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 19:26
dep. 19:26
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 19:28
dep. 19:28
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 19:29
dep. 19:29
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 19:31
dep. 19:31
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 19:32
dep. 19:32
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 19:33
dep. 19:33
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 19:36
dep. 19:36
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 19:42
dep. 19:42
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:45
28 km
20:54 21:45 (00:51)
Ulići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Ulići
dep. 20:54
Selevac, Šupa
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Selevac
arr. 21:04
dep. 21:04
6 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 21:07
dep. 21:07
8 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 21:09
dep. 21:09
10 km
Lunjevac, Konjska
arr. 21:11
dep. 21:11
11 km
Lunjevac, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
13 km
Suvodol, Farma
arr. 21:16
dep. 21:16
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
14 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 21:21
dep. 21:21
17 km
Kolari, Podrum
arr. 21:22
dep. 21:22
17.5 km
Kolari
arr. 21:23
dep. 21:23
18 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 21:26
dep. 21:26
20 km
Smederevo, Landolski put
arr. 21:28
dep. 21:28
21 km
Smederevo, Šumice
arr. 21:29
dep. 21:29
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 21:31
dep. 21:31
22 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 21:32
dep. 21:32
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 21:33
dep. 21:33
23 km
Smederevo, Anđinac
arr. 21:36
dep. 21:36
25 km
Smederevo, Zadužbina
arr. 21:42
dep. 21:42
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:45
28 km

Naselja Selevac i Smederevo su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.