Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Selevac - Smederevo timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:30 06:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 05:30
Bacinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Bacinac, I
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 05:48
dep. 05:48
11.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
12.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 05:52
dep. 05:52
13.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
20 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:04
dep. 06:04
22 km
Radinac, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
23 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:11
dep. 06:11
23.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:13
dep. 06:13
24.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:21
dep. 06:21
28.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:23
dep. 06:23
29 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:25
30 km
06:01 06:45 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 06:01
Selevac, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
8 km
Suvodol, Farma
arr. 06:16
dep. 06:16
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 06:22
dep. 06:22
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Landol, Landolski put
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 06:29
dep. 06:29
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 06:31
dep. 06:31
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 06:32
dep. 06:32
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 06:33
dep. 06:33
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 06:36
dep. 06:36
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 06:42
dep. 06:42
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
23 km
07:10 08:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 07:10
Selevac, Lazici kuca
arr. 07:12
dep. 07:12
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:16
dep. 07:16
5 km
Lunjevac, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Lunjevac, Selo
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Suvodol, Farma
arr. 07:31
dep. 07:31
13.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 07:37
dep. 07:37
17.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Landol, Landolski put 2
arr. 07:41
dep. 07:41
20 km
Landol, Landolski put
arr. 07:43
dep. 07:43
21 km
Smederevo, Sumice
arr. 07:44
dep. 07:44
21.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 07:46
dep. 07:46
22 km
Smederevo, 4. juli
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Smederevo, Andinac
arr. 07:50
dep. 07:50
25 km
Smederevo, Carina
arr. 07:54
dep. 07:54
26 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 07:57
dep. 07:57
27 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:00
28 km
07:50 08:25 (00:35)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 07:50
Selevac, Bus station
arr. 07:53
dep. 07:53
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:57
dep. 07:57
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Suvodol, Farma
arr. 08:02
dep. 08:02
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:08
dep. 08:08
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
Landol, Landolski put
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 08:15
dep. 08:15
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 08:17
dep. 08:17
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 08:23
dep. 08:23
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:25
23 km
10:01 10:45 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 10:01
Selevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 10:09
dep. 10:09
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
8 km
Suvodol, Farma
arr. 10:16
dep. 10:16
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 10:21
dep. 10:21
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 10:22
dep. 10:22
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 10:26
dep. 10:26
15 km
Landol, Landolski put
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 10:29
dep. 10:29
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 10:32
dep. 10:32
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 10:33
dep. 10:33
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 10:36
dep. 10:36
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 10:42
dep. 10:42
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:45
23 km
11:50 12:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 11:50
Selevac, Lazici kuca
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Lunjevac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Suvodol, Farma
arr. 12:01
dep. 12:01
7.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:07
dep. 12:07
11.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:09
dep. 12:09
12 km
Landol, Landolski put 2
arr. 12:11
dep. 12:11
14 km
Landol, Landolski put
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Smederevo, Sumice
arr. 12:14
dep. 12:14
15.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Smederevo, 4. juli
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Smederevo, Andinac
arr. 12:20
dep. 12:20
19 km
Smederevo, Carina
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 12:27
dep. 12:27
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:30
22 km
12:31 13:15 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 12:31
Selevac, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Suvodol, Farma
arr. 12:46
dep. 12:46
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 12:51
dep. 12:51
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:52
dep. 12:52
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Landol, Landolski put
arr. 12:58
dep. 12:58
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 12:59
dep. 12:59
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 13:01
dep. 13:01
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 13:02
dep. 13:02
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 13:03
dep. 13:03
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 13:12
dep. 13:12
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
23 km
13:50 14:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 13:50
Selevac, Lazici kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Lunjevac, Konjska
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Lunjevac, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Suvodol, Farma
arr. 14:01
dep. 14:01
7.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
8 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:07
dep. 14:07
11.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Landol, Landolski put 2
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Landol, Landolski put
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Smederevo, Sumice
arr. 14:14
dep. 14:14
15.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Smederevo, 4. juli
arr. 14:17
dep. 14:17
16.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Smederevo, Andinac
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Smederevo, Carina
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
22 km
15:01 15:45 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 15:01
Selevac, Bus station
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
8 km
Suvodol, Farma
arr. 15:16
dep. 15:16
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:21
dep. 15:21
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:26
dep. 15:26
15 km
Landol, Landolski put
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:29
dep. 15:29
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:31
dep. 15:31
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:32
dep. 15:32
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:33
dep. 15:33
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:42
dep. 15:42
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:45
23 km
17:15 18:00 (00:45)
Brdani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brdani
dep. 17:15
Selevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:24
dep. 17:24
6 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Lunjevac, Selo
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Suvodol, Farma
arr. 17:31
dep. 17:31
9.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
10 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:37
dep. 17:37
13.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Landol, Landolski put
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:44
dep. 17:44
17.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:46
dep. 17:46
18 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:47
dep. 17:47
18.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:48
dep. 17:48
19 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Smederevo, Carina
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
24 km
19:01 19:45 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 19:01
Selevac, Bus station
arr. 19:04
dep. 19:04
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Suvodol, Farma
arr. 19:16
dep. 19:16
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Landol, Landolski put
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 19:29
dep. 19:29
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 19:31
dep. 19:31
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 19:32
dep. 19:32
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 19:33
dep. 19:33
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 19:36
dep. 19:36
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:45
23 km
21:01 21:45 (00:44)
Šupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Šupa
dep. 21:01
Selevac, Bus station
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 21:09
dep. 21:09
5 km
Lunjevac, Konjska
arr. 21:11
dep. 21:11
6 km
Lunjevac, Intersection
arr. 21:14
dep. 21:14
8 km
Suvodol, Farma
arr. 21:16
dep. 21:16
8.7 km
Suvodol, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
9 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 21:21
dep. 21:21
12 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 21:22
dep. 21:22
12.5 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Landol, Landolski put 2
arr. 21:26
dep. 21:26
15 km
Landol, Landolski put
arr. 21:28
dep. 21:28
16 km
Smederevo, Sumice
arr. 21:29
dep. 21:29
16.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 21:31
dep. 21:31
17 km
Smederevo, 4. juli
arr. 21:32
dep. 21:32
17.5 km
Smederevo, Barutana
arr. 21:33
dep. 21:33
18 km
Smederevo, Andinac
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Smederevo, Zaduzbina
arr. 21:42
dep. 21:42
22 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:45
23 km

Naselja Selevac i Smederevo su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.