Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sedlari - Popucke timetable

wednesday, 24.04.2024.
05:53 06:28 (00:35)
SkolaAntonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 05:53
Sedlari, Sav. kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 05:58
dep. 05:58
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:02
dep. 06:02
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:04
dep. 06:04
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:07
dep. 06:07
6.2 km
arr. 06:08
dep. 06:08
6.6 km
arr. 06:09
dep. 06:09
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:11
dep. 06:11
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:12
dep. 06:12
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:14
dep. 06:14
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 06:15
dep. 06:15
9.1 km
arr. 06:16
dep. 06:16
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:18
dep. 06:18
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:19
dep. 06:19
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:20
dep. 06:20
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:21
dep. 06:21
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:22
dep. 06:22
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:23
dep. 06:23
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 06:24
dep. 06:24
14.1 km
arr. 06:25
dep. 06:25
14.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:28
16.6 km
05:53 06:28 (00:35)
SkolaAntonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 05:53
Sedlari, Sav. kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 05:58
dep. 05:58
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:02
dep. 06:02
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:04
dep. 06:04
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:07
dep. 06:07
6.2 km
arr. 06:08
dep. 06:08
6.6 km
arr. 06:09
dep. 06:09
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:11
dep. 06:11
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:12
dep. 06:12
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:14
dep. 06:14
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 06:15
dep. 06:15
9.1 km
arr. 06:16
dep. 06:16
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:18
dep. 06:18
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:19
dep. 06:19
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:20
dep. 06:20
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:21
dep. 06:21
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:22
dep. 06:22
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:23
dep. 06:23
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 06:24
dep. 06:24
14.1 km
arr. 06:25
dep. 06:25
14.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:28
16.6 km
06:40 07:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 06:40
Sedlari, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:42
dep. 06:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:43
dep. 06:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 06:44
dep. 06:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:45
dep. 06:45
2.7 km
arr. 06:46
dep. 06:46
3.1 km
arr. 06:47
dep. 06:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:49
dep. 06:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:50
dep. 06:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:52
dep. 06:52
5.4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:55
dep. 06:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:56
dep. 06:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:57
dep. 06:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:59
dep. 06:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
arr. 07:05
11.1 km
06:40 07:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 06:40
Sedlari, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:42
dep. 06:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 06:43
dep. 06:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 06:44
dep. 06:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:45
dep. 06:45
2.7 km
arr. 06:46
dep. 06:46
3.1 km
arr. 06:47
dep. 06:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:49
dep. 06:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:50
dep. 06:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:51
dep. 06:51
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:52
dep. 06:52
5.4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:55
dep. 06:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:56
dep. 06:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:57
dep. 06:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:59
dep. 06:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
arr. 07:05
11.1 km
07:40 08:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 07:40
Sedlari, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:42
dep. 07:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:43
dep. 07:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 07:44
dep. 07:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
arr. 07:46
dep. 07:46
3.1 km
arr. 07:47
dep. 07:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:49
dep. 07:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:50
dep. 07:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:51
dep. 07:51
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:52
dep. 07:52
5.4 km
arr. 07:54
dep. 07:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:55
dep. 07:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:56
dep. 07:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:57
dep. 07:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:59
dep. 07:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:01
dep. 08:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:03
dep. 08:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 08:04
dep. 08:04
10.6 km
arr. 08:05
11.1 km
07:40 08:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 07:40
Sedlari, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:42
dep. 07:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 07:43
dep. 07:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 07:44
dep. 07:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
arr. 07:46
dep. 07:46
3.1 km
arr. 07:47
dep. 07:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:49
dep. 07:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 07:50
dep. 07:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:51
dep. 07:51
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 07:52
dep. 07:52
5.4 km
arr. 07:54
dep. 07:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:55
dep. 07:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:56
dep. 07:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:57
dep. 07:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:59
dep. 07:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:01
dep. 08:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:03
dep. 08:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 08:04
dep. 08:04
10.6 km
arr. 08:05
11.1 km
10:45 11:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 10:45
Sedlari, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:47
dep. 10:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 10:48
dep. 10:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 10:49
dep. 10:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 10:50
dep. 10:50
2.7 km
arr. 10:51
dep. 10:51
3.1 km
arr. 10:52
dep. 10:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:54
dep. 10:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 10:55
dep. 10:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:57
dep. 10:57
5.4 km
arr. 10:59
dep. 10:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 11:00
dep. 11:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:01
dep. 11:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 11:02
dep. 11:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:04
dep. 11:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:06
dep. 11:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 11:09
dep. 11:09
10.6 km
arr. 11:10
11.1 km
10:45 11:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 10:45
Sedlari, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:47
dep. 10:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 10:48
dep. 10:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 10:49
dep. 10:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 10:50
dep. 10:50
2.7 km
arr. 10:51
dep. 10:51
3.1 km
arr. 10:52
dep. 10:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:54
dep. 10:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 10:55
dep. 10:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 10:57
dep. 10:57
5.4 km
arr. 10:59
dep. 10:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 11:00
dep. 11:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:01
dep. 11:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 11:02
dep. 11:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:04
dep. 11:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:06
dep. 11:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 11:09
dep. 11:09
10.6 km
arr. 11:10
11.1 km
11:45 12:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 11:45
Sedlari, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:47
dep. 11:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 11:48
dep. 11:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 11:49
dep. 11:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 11:50
dep. 11:50
2.7 km
arr. 11:51
dep. 11:51
3.1 km
arr. 11:52
dep. 11:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:54
dep. 11:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 11:55
dep. 11:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:57
dep. 11:57
5.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:00
dep. 12:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 12:02
dep. 12:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:04
dep. 12:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 12:09
dep. 12:09
10.6 km
arr. 12:10
11.1 km
11:45 12:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 11:45
Sedlari, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:47
dep. 11:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 11:48
dep. 11:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 11:49
dep. 11:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 11:50
dep. 11:50
2.7 km
arr. 11:51
dep. 11:51
3.1 km
arr. 11:52
dep. 11:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:54
dep. 11:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 11:55
dep. 11:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 11:57
dep. 11:57
5.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:00
dep. 12:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 12:02
dep. 12:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:04
dep. 12:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:06
dep. 12:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:08
dep. 12:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 12:09
dep. 12:09
10.6 km
arr. 12:10
11.1 km
12:45 13:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 12:45
Sedlari, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:47
dep. 12:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:48
dep. 12:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 12:49
dep. 12:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 12:50
dep. 12:50
2.7 km
arr. 12:51
dep. 12:51
3.1 km
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:54
dep. 12:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 12:55
dep. 12:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
arr. 12:59
dep. 12:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:00
dep. 13:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:02
dep. 13:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:04
dep. 13:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 13:09
dep. 13:09
10.6 km
arr. 13:10
11.1 km
12:45 13:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 12:45
Sedlari, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:47
dep. 12:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 12:48
dep. 12:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 12:49
dep. 12:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 12:50
dep. 12:50
2.7 km
arr. 12:51
dep. 12:51
3.1 km
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:54
dep. 12:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 12:55
dep. 12:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 12:57
dep. 12:57
5.4 km
arr. 12:59
dep. 12:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:00
dep. 13:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:02
dep. 13:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:04
dep. 13:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 13:09
dep. 13:09
10.6 km
arr. 13:10
11.1 km
13:03 13:38 (00:35)
SkolaAntonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 13:03
Sedlari, Sav. kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 13:08
dep. 13:08
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:12
dep. 13:12
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 13:14
dep. 13:14
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:17
dep. 13:17
6.2 km
arr. 13:18
dep. 13:18
6.6 km
arr. 13:19
dep. 13:19
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:21
dep. 13:21
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:22
dep. 13:22
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:23
dep. 13:23
8.5 km
Valjevo, Krusik
arr. 13:24
dep. 13:24
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 13:25
dep. 13:25
9.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:29
dep. 13:29
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:30
dep. 13:30
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:31
dep. 13:31
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:32
dep. 13:32
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:33
dep. 13:33
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 13:34
dep. 13:34
14.1 km
arr. 13:35
dep. 13:35
14.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:38
16.6 km
13:03 13:38 (00:35)
SkolaAntonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 13:03
Sedlari, Sav. kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 13:08
dep. 13:08
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:12
dep. 13:12
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 13:14
dep. 13:14
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:17
dep. 13:17
6.2 km
arr. 13:18
dep. 13:18
6.6 km
arr. 13:19
dep. 13:19
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:21
dep. 13:21
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:22
dep. 13:22
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:23
dep. 13:23
8.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:24
dep. 13:24
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 13:25
dep. 13:25
9.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:29
dep. 13:29
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:30
dep. 13:30
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:31
dep. 13:31
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:32
dep. 13:32
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:33
dep. 13:33
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 13:34
dep. 13:34
14.1 km
arr. 13:35
dep. 13:35
14.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:38
16.6 km
13:40 14:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 13:40
Sedlari, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:42
dep. 13:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 13:43
dep. 13:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 13:44
dep. 13:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:45
dep. 13:45
2.7 km
arr. 13:46
dep. 13:46
3.1 km
arr. 13:47
dep. 13:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:49
dep. 13:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:50
dep. 13:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:52
dep. 13:52
5.4 km
arr. 13:54
dep. 13:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:55
dep. 13:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:56
dep. 13:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:57
dep. 13:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:59
dep. 13:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:03
dep. 14:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 14:04
dep. 14:04
10.6 km
arr. 14:05
11.1 km
13:40 14:05 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 13:40
Sedlari, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:42
dep. 13:42
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 13:43
dep. 13:43
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 13:44
dep. 13:44
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:45
dep. 13:45
2.7 km
arr. 13:46
dep. 13:46
3.1 km
arr. 13:47
dep. 13:47
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:49
dep. 13:49
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:50
dep. 13:50
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 13:52
dep. 13:52
5.4 km
arr. 13:54
dep. 13:54
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:55
dep. 13:55
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:56
dep. 13:56
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:57
dep. 13:57
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:59
dep. 13:59
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:03
dep. 14:03
10 km
Popucke, Dezba
arr. 14:04
dep. 14:04
10.6 km
arr. 14:05
11.1 km
15:05 15:33 (00:28)
2Antonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 15:05
Sedlari, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:07
dep. 15:07
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:08
dep. 15:08
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 15:09
dep. 15:09
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:10
dep. 15:10
2.7 km
arr. 15:11
dep. 15:11
3.1 km
arr. 15:12
dep. 15:12
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:14
dep. 15:14
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:15
dep. 15:15
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:17
dep. 15:17
5.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:20
dep. 15:20
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:21
dep. 15:21
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:22
dep. 15:22
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:24
dep. 15:24
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Popucke, Dezba
arr. 15:29
dep. 15:29
10.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
11.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
13.1 km
15:05 15:33 (00:28)
2Antonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 15:05
Sedlari, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:07
dep. 15:07
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:08
dep. 15:08
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 15:09
dep. 15:09
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:10
dep. 15:10
2.7 km
arr. 15:11
dep. 15:11
3.1 km
arr. 15:12
dep. 15:12
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:14
dep. 15:14
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:15
dep. 15:15
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 15:17
dep. 15:17
5.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:20
dep. 15:20
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:21
dep. 15:21
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:22
dep. 15:22
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:24
dep. 15:24
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Popucke, Dezba
arr. 15:29
dep. 15:29
10.6 km
arr. 15:30
dep. 15:30
11.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
13.1 km
15:28 16:00 (00:32)
SkolaIverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 15:28
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:31
dep. 15:31
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:33
dep. 15:33
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:37
dep. 15:37
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:39
dep. 15:39
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:42
dep. 15:42
6.2 km
arr. 15:43
dep. 15:43
6.6 km
arr. 15:44
dep. 15:44
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:46
dep. 15:46
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:47
dep. 15:47
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:48
dep. 15:48
8.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:49
dep. 15:49
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 15:50
dep. 15:50
9.1 km
arr. 15:51
dep. 15:51
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:53
dep. 15:53
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:54
dep. 15:54
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:55
dep. 15:55
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:56
dep. 15:56
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:58
dep. 15:58
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 15:59
dep. 15:59
14.1 km
arr. 16:00
14.6 km
15:38 16:10 (00:32)
SkolaIverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, Skola
dep. 15:38
Sedlari, Sav. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
1 km
Sedlari, Filipovici
arr. 15:41
dep. 15:41
1.5 km
Sedlari, Radojicici
arr. 15:43
dep. 15:43
2.5 km
Sedlari, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Sedlari, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
3.9 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:47
dep. 15:47
4.4 km
Valjevo, Pivara
arr. 15:49
dep. 15:49
4.8 km
Valjevo, Silos
arr. 15:50
dep. 15:50
5.3 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:52
dep. 15:52
6.2 km
arr. 15:53
dep. 15:53
6.6 km
arr. 15:54
dep. 15:54
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:56
dep. 15:56
7.7 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:57
dep. 15:57
8.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:58
dep. 15:58
8.5 km
Valjevo, Krusik
arr. 15:59
dep. 15:59
8.9 km
Valjevo, Pumpa
arr. 16:00
dep. 16:00
9.1 km
arr. 16:01
dep. 16:01
9.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:03
dep. 16:03
10.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:04
dep. 16:04
10.6 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 16:05
dep. 16:05
10.8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:06
dep. 16:06
11.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:07
dep. 16:07
12.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:08
dep. 16:08
13.5 km
Popucke, Dezba
arr. 16:09
dep. 16:09
14.1 km
arr. 16:10
14.6 km
17:50 18:15 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 17:50
Sedlari, 1
arr. 17:51
dep. 17:51
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:53
dep. 17:53
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 17:54
dep. 17:54
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:55
dep. 17:55
2.7 km
arr. 17:56
dep. 17:56
3.1 km
arr. 17:57
dep. 17:57
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:59
dep. 17:59
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 18:00
dep. 18:00
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5.4 km
arr. 18:04
dep. 18:04
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 18:05
dep. 18:05
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:06
dep. 18:06
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 18:07
dep. 18:07
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:09
dep. 18:09
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:11
dep. 18:11
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:13
dep. 18:13
10 km
Popucke, Dezba
arr. 18:14
dep. 18:14
10.6 km
arr. 18:15
11.1 km
17:50 18:15 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 17:50
Sedlari, 1
arr. 17:51
dep. 17:51
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 17:53
dep. 17:53
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 17:54
dep. 17:54
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 17:55
dep. 17:55
2.7 km
arr. 17:56
dep. 17:56
3.1 km
arr. 17:57
dep. 17:57
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:59
dep. 17:59
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 18:00
dep. 18:00
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 18:02
dep. 18:02
5.4 km
arr. 18:04
dep. 18:04
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 18:05
dep. 18:05
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:06
dep. 18:06
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 18:07
dep. 18:07
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:09
dep. 18:09
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:11
dep. 18:11
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:13
dep. 18:13
10 km
Popucke, Dezba
arr. 18:14
dep. 18:14
10.6 km
arr. 18:15
11.1 km
18:45 19:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 18:45
Sedlari, 1
arr. 18:46
dep. 18:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:47
dep. 18:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 18:48
dep. 18:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 18:49
dep. 18:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:50
dep. 18:50
2.7 km
arr. 18:51
dep. 18:51
3.1 km
arr. 18:52
dep. 18:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:54
dep. 18:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 18:55
dep. 18:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:57
dep. 18:57
5.4 km
arr. 18:59
dep. 18:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 19:00
dep. 19:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:01
dep. 19:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 19:02
dep. 19:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:04
dep. 19:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:06
dep. 19:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 19:09
dep. 19:09
10.6 km
arr. 19:10
11.1 km
18:45 19:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 18:45
Sedlari, 1
arr. 18:46
dep. 18:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:47
dep. 18:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 18:48
dep. 18:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 18:49
dep. 18:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 18:50
dep. 18:50
2.7 km
arr. 18:51
dep. 18:51
3.1 km
arr. 18:52
dep. 18:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:54
dep. 18:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 18:55
dep. 18:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 18:57
dep. 18:57
5.4 km
arr. 18:59
dep. 18:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 19:00
dep. 19:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:01
dep. 19:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 19:02
dep. 19:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:04
dep. 19:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:06
dep. 19:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 19:09
dep. 19:09
10.6 km
arr. 19:10
11.1 km
19:45 20:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 19:45
Sedlari, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 19:48
dep. 19:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 19:49
dep. 19:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:50
dep. 19:50
2.7 km
arr. 19:51
dep. 19:51
3.1 km
arr. 19:52
dep. 19:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:54
dep. 19:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 19:55
dep. 19:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
arr. 19:59
dep. 19:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:01
dep. 20:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:04
dep. 20:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 20:09
dep. 20:09
10.6 km
arr. 20:10
11.1 km
19:45 20:10 (00:25)
2Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 19:45
Sedlari, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 19:48
dep. 19:48
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 19:49
dep. 19:49
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:50
dep. 19:50
2.7 km
arr. 19:51
dep. 19:51
3.1 km
arr. 19:52
dep. 19:52
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:54
dep. 19:54
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 19:55
dep. 19:55
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 19:57
dep. 19:57
5.4 km
arr. 19:59
dep. 19:59
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:01
dep. 20:01
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:04
dep. 20:04
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:08
dep. 20:08
10 km
Popucke, Dezba
arr. 20:09
dep. 20:09
10.6 km
arr. 20:10
11.1 km
21:00 21:28 (00:28)
2Antonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 21:00
Sedlari, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:02
dep. 21:02
0.9 km
Valjevo, Pivara
arr. 21:03
dep. 21:03
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 21:04
dep. 21:04
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 21:05
dep. 21:05
2.7 km
arr. 21:06
dep. 21:06
3.1 km
arr. 21:07
dep. 21:07
3.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:09
dep. 21:09
4.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 21:10
dep. 21:10
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:11
dep. 21:11
5 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:12
dep. 21:12
5.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:15
dep. 21:15
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:16
dep. 21:16
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:17
dep. 21:17
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:19
dep. 21:19
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Popucke, Dezba
arr. 21:24
dep. 21:24
10.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
11.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:28
13.1 km
21:00 21:28 (00:28)
2Antonijevica rampa
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sedlari, 2
dep. 21:00
Sedlari, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:09
dep. 21:09
4.2 km
Valjevo, Pivara
arr. 21:03
dep. 21:03
1.3 km
Valjevo, Silos
arr. 21:04
dep. 21:04
1.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 21:05
dep. 21:05
2.7 km
arr. 21:06
dep. 21:06
3.1 km
arr. 21:07
dep. 21:07
3.6 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 21:10
dep. 21:10
4.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:11
dep. 21:11
5 km
Valjevo, Krusik
arr. 21:12
dep. 21:12
5.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
6.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:15
dep. 21:15
6.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:16
dep. 21:16
7.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:17
dep. 21:17
7.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:19
dep. 21:19
8.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:23
dep. 21:23
10 km
Popucke, Dezba
arr. 21:24
dep. 21:24
10.6 km
arr. 21:25
dep. 21:25
11.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:28
13.1 km

Naselja Sedlari i Popucke su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sedlari je u 05:53 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.