Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Secanj - Zrenjanin timetable

friday, 03.07.2020.
06:09 06:57 (00:48)
Bus stationBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 06:09
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
36.1 km
06:45 07:23 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 06:45
Sutjeska, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 06:59
dep. 06:59
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:23
33 km
08:55 09:30 (00:35)
Bus stationBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 08:55
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
19 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
32 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
36 km
12:32 13:10 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 12:32
Sutjeska, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
7 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 12:46
dep. 12:46
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
19 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:10
33 km
17:09 17:57 (00:48)
Bus stationBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 17:09
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
36.1 km
Secanj - Zrenjanin timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
08:55 09:30 (00:35)
Bus stationBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 08:55
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
19 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
32 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
36 km
17:09 17:57 (00:48)
Bus stationBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 17:09
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
36.1 km

Naselja Secanj i Zrenjanin su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Secanj je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 17:09 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Secanj - Zrenjanin iznosi od 3,50 EUR do 3,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.