Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Secanj - Novi Sad timetable

thursday, 16.07.2020.
06:09 07:44 (01:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 06:09
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
dep. 06:57
36.1 km
arr. 07:44
85.1 km
08:55 10:20 (01:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 08:55
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
19 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
32 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
arr. 10:20
84 km
17:09 18:44 (01:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 17:09
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
36.1 km
arr. 18:44
85.1 km
Secanj - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
06:09 07:44 (01:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 06:09
Sutjeska, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:23
dep. 06:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:30
dep. 06:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:57
dep. 06:57
36.1 km
arr. 07:44
85.1 km
08:55 10:20 (01:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 08:55
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
19 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
32 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
arr. 10:20
84 km
17:09 18:44 (01:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 17:09
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
36.1 km
arr. 18:44
85.1 km
Secanj - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
08:55 10:20 (01:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 08:55
Sutjeska, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:12
dep. 09:12
19 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:24
dep. 09:24
32 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
arr. 10:20
84 km
17:09 18:44 (01:35)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Secanj, Bus station
dep. 17:09
Sutjeska, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
6.2 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
11.3 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 17:23
dep. 17:23
15.6 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 17:30
dep. 17:30
19.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:40
dep. 17:40
29.3 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
30.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
32.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
36.1 km
arr. 18:44
85.1 km

Naselja Secanj i Novi Sad su međusobno udaljena ~85 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Secanj je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 17:09 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Secanj - Novi Sad iznosi od 6,91 EUR do 6,91 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.