Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sebrat - Bujanovac timetable

friday, 15.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
Sebrat - Bujanovac timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
06:30 07:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 06:30
Spancevac, V
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Starac, Donji
arr. 06:48
dep. 06:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Klenike, II
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Klenike, I
arr. 06:56
dep. 06:56
9 km
Sveta Petka
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Dreznica
arr. 07:00
dep. 07:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Krsevica, III
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:07
dep. 07:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 07:17
dep. 07:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Zuzeljica
arr. 07:21
dep. 07:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:25
dep. 07:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:26
dep. 07:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:30
30 km
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
Sebrat - Bujanovac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
Sebrat - Bujanovac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
Sebrat - Bujanovac timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km
Sebrat - Bujanovac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebrat
dep. 12:30
Spancevac, V
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Spancevac, Z
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Starac, Donji
arr. 12:48
dep. 12:48
6 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Klenike, II
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Klenike, I
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Sveta Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Dreznica
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Krsevica, III
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
20 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
21.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
27 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
28 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
28.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
29 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
30 km

Naselja Sebrat i Bujanovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sebrat je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.