Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sebecevac - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 06:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 05:10
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Mesevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Mesevo, Put
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 05:44
dep. 05:44
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:51
dep. 05:51
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:52
dep. 05:52
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:58
dep. 05:58
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:59
dep. 05:59
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
18.5 km
07:30 08:25 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac, 2
dep. 07:30
Sebecevac, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Veliki Kupci, T
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
Mali Kupci
arr. 07:48
dep. 07:48
4 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:54
dep. 07:54
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Savrane, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Savrane, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 08:12
dep. 08:12
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 08:16
dep. 08:16
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:17
dep. 08:17
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
19.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:21
dep. 08:21
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 08:23
dep. 08:23
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
23.5 km
11:35 12:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 11:35
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:49
dep. 11:49
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Mesevo, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Mesevo, Put
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 12:09
dep. 12:09
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:11
dep. 12:11
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:16
dep. 12:16
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:17
dep. 12:17
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:18
dep. 12:18
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:20
dep. 12:20
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:23
dep. 12:23
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:24
dep. 12:24
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
18.5 km
14:00 15:10 (01:10)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac, 2
dep. 14:00
Sebecevac, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Veliki Kupci, T
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Mali Kupci
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 14:24
dep. 14:24
15.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
14 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
12 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
17 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
17.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
18 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 14:49
dep. 14:49
24.5 km
Naupare, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
23.5 km
Naupare, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Naupare, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
22.5 km
Naupare, 4
arr. 14:45
dep. 14:45
22 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
25.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
26.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:54
dep. 14:54
28.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
29 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:57
dep. 14:57
30 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
30.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
31 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:01
dep. 15:01
32 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:02
dep. 15:02
32.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:03
dep. 15:03
33 km
arr. 15:04
dep. 15:04
33.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:06
dep. 15:06
35 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:08
dep. 15:08
36.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
37 km
16:20 17:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 16:20
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Mesevo, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
6 km
Mesevo, Put
arr. 16:46
dep. 16:46
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 16:54
dep. 16:54
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:01
dep. 17:01
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:02
dep. 17:02
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:08
dep. 17:08
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:09
dep. 17:09
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:10
18.5 km
Sebecevac - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 06:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 05:10
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Mesevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Mesevo, Put
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 05:44
dep. 05:44
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:46
dep. 05:46
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:51
dep. 05:51
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:52
dep. 05:52
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:55
dep. 05:55
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:58
dep. 05:58
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:59
dep. 05:59
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:00
18.5 km
07:30 08:25 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac, 2
dep. 07:30
Sebecevac, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Veliki Kupci, T
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
Mali Kupci
arr. 07:48
dep. 07:48
4 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:54
dep. 07:54
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Savrane, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Savrane, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 08:12
dep. 08:12
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 08:16
dep. 08:16
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:17
dep. 08:17
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
19.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:21
dep. 08:21
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 08:23
dep. 08:23
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
23.5 km
11:35 12:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 11:35
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:49
dep. 11:49
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Mesevo, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Mesevo, Put
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 12:09
dep. 12:09
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:11
dep. 12:11
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:16
dep. 12:16
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:17
dep. 12:17
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:18
dep. 12:18
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:20
dep. 12:20
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:23
dep. 12:23
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:24
dep. 12:24
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
18.5 km
14:00 15:10 (01:10)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac, 2
dep. 14:00
Sebecevac, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Veliki Kupci, T
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Mali Kupci
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 14:24
dep. 14:24
15.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
14 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
12 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
17 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
17.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
18 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 14:49
dep. 14:49
24.5 km
Naupare, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
23.5 km
Naupare, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Naupare, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
22.5 km
Naupare, 4
arr. 14:45
dep. 14:45
22 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
25.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
26.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:54
dep. 14:54
28.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
29 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:57
dep. 14:57
30 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
30.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
31 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:01
dep. 15:01
32 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:02
dep. 15:02
32.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:03
dep. 15:03
33 km
arr. 15:04
dep. 15:04
33.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:06
dep. 15:06
35 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:08
dep. 15:08
36.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
37 km
16:20 17:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sebecevac
dep. 16:20
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
4.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Mesevo, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
6 km
Mesevo, Put
arr. 16:46
dep. 16:46
7 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 16:54
dep. 16:54
9.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:56
dep. 16:56
11 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:01
dep. 17:01
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:02
dep. 17:02
14.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:08
dep. 17:08
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:09
dep. 17:09
17.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:10
18.5 km

Naselja Sebecevac i Krusevac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sebecevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.