Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Savrane - Suvaja kod Krusevca timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:15 05:35 (00:20)
2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 2
dep. 05:15
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:35
10.5 km
05:50 06:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 05:50
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
11.5 km
08:50 09:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 08:50
Savrane, 2
arr. 08:51
dep. 08:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Mali Kupci
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 09:02
dep. 09:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 09:04
dep. 09:04
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 09:07
11.5 km
10:50 11:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 10:50
Savrane, 2
arr. 10:51
dep. 10:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:56
dep. 10:56
4 km
Mali Kupci
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:02
dep. 11:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:05
dep. 11:05
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:07
11.5 km
11:15 11:31 (00:16)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 11:15
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
4 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
11.5 km
12:17 12:40 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 12:17
Savrane, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:23
dep. 12:23
4 km
Mali Kupci
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:34
dep. 12:34
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 12:40
11.5 km
12:50 13:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 12:50
Savrane, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Mali Kupci
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:02
dep. 13:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:04
dep. 13:04
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:07
11.5 km
13:38 14:00 (00:22)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 13:38
Savrane, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:46
dep. 13:46
4 km
Mali Kupci
arr. 13:48
dep. 13:48
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:55
dep. 13:55
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:59
dep. 13:59
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:00
11.5 km
13:50 14:08 (00:18)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 13:50
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
4 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
11 km
15:00 15:17 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 15:00
Savrane, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:04
dep. 15:04
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mali Kupci
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:12
dep. 15:12
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:17
11.5 km
15:08 15:30 (00:22)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 15:08
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
11.5 km
15:50 16:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 15:50
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
4 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
11.5 km
16:50 17:07 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 16:50
Savrane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Mali Kupci
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:02
dep. 17:02
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:07
11.5 km
18:10 18:27 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 18:10
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
4 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
11.5 km
19:35 19:52 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 19:35
Savrane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 19:39
dep. 19:39
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Mali Kupci
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 19:47
dep. 19:47
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 19:48
dep. 19:48
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 19:50
dep. 19:50
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 19:52
11.5 km
20:35 20:52 (00:17)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 20:35
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
11.5 km
23:39 00:00 (00:21)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Savrane, 1
dep. 23:39
Savrane, 2
arr. 23:40
dep. 23:40
1 km
Sogolj, Ulaz
arr. 23:45
dep. 23:45
3 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 23:47
dep. 23:47
4 km
Mali Kupci
arr. 23:49
dep. 23:49
5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 23:52
dep. 23:52
6.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
7.5 km
Grkljane, Malo
arr. 23:56
dep. 23:56
8.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 23:58
dep. 23:58
9.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 23:59
dep. 23:59
10.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 00:00
11.5 km

Naselja Savrane i Suvaja kod Krusevca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Savrane je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 23:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.