Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sasinci - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 21.07.2019.
06:15 06:55 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 06:15
Sasinci, 5
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 06:39
dep. 06:39
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:47
dep. 06:47
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:52
dep. 06:52
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:55
15.5 km
16:25 17:05 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 16:25
Sasinci, 5
arr. 16:27
dep. 16:27
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 16:30
dep. 16:30
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 16:49
dep. 16:49
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:57
dep. 16:57
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:01
dep. 17:01
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:02
dep. 17:02
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:05
15.5 km
20:30 21:10 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 20:30
Sasinci, 5
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 20:35
dep. 20:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 20:54
dep. 20:54
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 21:02
dep. 21:02
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 21:06
dep. 21:06
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:07
dep. 21:07
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:10
15.5 km
Sasinci - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:15 06:55 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 06:15
Sasinci, 5
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 06:39
dep. 06:39
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:47
dep. 06:47
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:51
dep. 06:51
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:52
dep. 06:52
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:55
15.5 km
12:10 12:50 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 12:10
Sasinci, 5
arr. 12:12
dep. 12:12
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 12:15
dep. 12:15
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 12:34
dep. 12:34
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:42
dep. 12:42
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:47
dep. 12:47
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:50
15.5 km
16:25 17:05 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 16:25
Sasinci, 5
arr. 16:27
dep. 16:27
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 16:30
dep. 16:30
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 16:49
dep. 16:49
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:57
dep. 16:57
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:01
dep. 17:01
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:02
dep. 17:02
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:05
15.5 km
20:30 21:10 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasinci, Center
dep. 20:30
Sasinci, 5
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Sasinci, 6
arr. 20:35
dep. 20:35
1.3 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 20:54
dep. 20:54
8.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 21:02
dep. 21:02
12.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 21:06
dep. 21:06
14 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:07
dep. 21:07
14.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 21:10
15.5 km

Naselja Sasinci i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sasinci je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.