Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sasilovac - Krusevac timetable

thursday, 18.07.2019.
05:23 05:55 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 05:23
Krvavica, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Krvavica, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
5.5 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
6 km
Jasika, VK
arr. 05:39
dep. 05:39
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:47
dep. 05:47
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
12.5 km
08:08 08:40 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 08:08
Krvavica, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Krvavica, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
2.5 km
Srnje, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
5.5 km
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
12.5 km
11:28 12:00 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 11:28
Krvavica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Krvavica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
2.5 km
Srnje, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
5.5 km
Srnje, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Jasika, VK
arr. 11:44
dep. 11:44
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:52
dep. 11:52
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:53
dep. 11:53
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
12.5 km
13:23 13:55 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 13:23
Krvavica, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Krvavica, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Srnje, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
5.5 km
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
12.5 km
13:40 14:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 13:40
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
12.5 km
16:33 17:05 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 16:33
Krvavica, 3
arr. 16:35
dep. 16:35
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Krvavica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
2.5 km
Srnje, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
5.5 km
Srnje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Jasika, VK
arr. 16:49
dep. 16:49
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:57
dep. 16:57
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
12.5 km
Sasilovac - Krusevac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:23 05:55 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 05:23
Krvavica, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Krvavica, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
5.5 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
6 km
Jasika, VK
arr. 05:39
dep. 05:39
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:47
dep. 05:47
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
12.5 km
08:08 08:40 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 08:08
Krvavica, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
1 km
Krvavica, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
2.5 km
Srnje, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
5.5 km
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
12.5 km
11:28 12:00 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 11:28
Krvavica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Krvavica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
2.5 km
Srnje, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
5.5 km
Srnje, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Jasika, VK
arr. 11:44
dep. 11:44
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:52
dep. 11:52
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:53
dep. 11:53
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:55
dep. 11:55
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
12.5 km
13:23 13:55 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 13:23
Krvavica, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Krvavica, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Srnje, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
5.5 km
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
12.5 km
13:40 14:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 13:40
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
12.5 km
16:33 17:05 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sasilovac
dep. 16:33
Krvavica, 3
arr. 16:35
dep. 16:35
0.5 km
Krvavica, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Krvavica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
2.5 km
Srnje, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
5.5 km
Srnje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Jasika, VK
arr. 16:49
dep. 16:49
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:57
dep. 16:57
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
12.5 km

Naselja Sasilovac i Krusevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sasilovac je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 16:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.