Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Samos - Pancevo timetable

thursday, 20.02.2020.
04:15 05:40 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 04:15
Samos, I
arr. 04:16
dep. 04:16
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 04:25
dep. 04:25
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 04:27
dep. 04:27
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 04:28
dep. 04:28
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 04:38
dep. 04:38
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 04:42
dep. 04:42
21 km
Kovacica, 1
arr. 04:43
dep. 04:43
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 04:46
dep. 04:46
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 05:00
dep. 05:00
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 04:58
dep. 04:58
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
39 km
Crepaja, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:25
dep. 05:25
48 km
arr. 05:32
dep. 05:32
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:40
58 km
06:15 07:40 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 06:15
Samos, I
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 06:25
dep. 06:25
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 06:38
dep. 06:38
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
21 km
Kovacica, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 06:46
dep. 06:46
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 07:00
dep. 07:00
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 06:58
dep. 06:58
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:23
dep. 07:23
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:25
dep. 07:25
48 km
arr. 07:32
dep. 07:32
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:40
58 km
07:40 09:05 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 07:40
Samos, I
arr. 07:41
dep. 07:41
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 07:50
dep. 07:50
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 08:03
dep. 08:03
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
21 km
Kovacica, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 08:11
dep. 08:11
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 08:25
dep. 08:25
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 08:23
dep. 08:23
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
39 km
Crepaja, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 08:48
dep. 08:48
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
arr. 08:57
dep. 08:57
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:05
58 km
10:45 12:10 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 10:45
Samos, I
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 10:55
dep. 10:55
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 10:57
dep. 10:57
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 11:08
dep. 11:08
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
21 km
Kovacica, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 11:16
dep. 11:16
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 11:30
dep. 11:30
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 11:28
dep. 11:28
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
39 km
Crepaja, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 11:53
dep. 11:53
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 11:55
dep. 11:55
48 km
arr. 12:02
dep. 12:02
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:10
58 km
14:40 16:05 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 14:40
Samos, I
arr. 14:41
dep. 14:41
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 14:50
dep. 14:50
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 14:52
dep. 14:52
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 14:53
dep. 14:53
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 15:03
dep. 15:03
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
21 km
Kovacica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:25
dep. 15:25
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 15:23
dep. 15:23
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
39 km
Crepaja, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:48
dep. 15:48
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
arr. 15:57
dep. 15:57
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
58 km
16:25 17:50 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 16:25
Samos, I
arr. 16:26
dep. 16:26
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 16:37
dep. 16:37
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 16:48
dep. 16:48
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
21 km
Kovacica, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 16:56
dep. 16:56
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 17:10
dep. 17:10
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 17:08
dep. 17:08
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
39 km
Crepaja, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:33
dep. 17:33
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:35
dep. 17:35
48 km
arr. 17:42
dep. 17:42
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:50
58 km
18:35 20:00 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 18:35
Samos, I
arr. 18:36
dep. 18:36
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 18:45
dep. 18:45
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 18:47
dep. 18:47
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 18:58
dep. 18:58
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 19:02
dep. 19:02
21 km
Kovacica, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 19:06
dep. 19:06
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 19:20
dep. 19:20
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 19:18
dep. 19:18
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
39 km
Crepaja, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:43
dep. 19:43
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:45
dep. 19:45
48 km
arr. 19:52
dep. 19:52
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:00
58 km
20:55 22:20 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samos, Center
dep. 20:55
Samos, I
arr. 20:56
dep. 20:56
0.5 km
Padina kod Kovacice, 4
arr. 21:05
dep. 21:05
9.2 km
Padina kod Kovacice, 3
arr. 21:07
dep. 21:07
10.4 km
Padina kod Kovacice, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
11.1 km
Kovacica, 4
arr. 21:18
dep. 21:18
19.1 km
Kovacica, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
20.4 km
Kovacica, 2
arr. 21:22
dep. 21:22
21 km
Kovacica, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
21.4 km
Kovacica, Šećerana
arr. 21:26
dep. 21:26
23.3 km
Debeljaca, Moda
arr. 21:40
dep. 21:40
30.3 km
Debeljaca, I
arr. 21:38
dep. 21:38
29.6 km
Debeljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
28.8 km
Crepaja, 2
arr. 21:50
dep. 21:50
38.2 km
Crepaja, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
39 km
Crepaja, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
39.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:03
dep. 22:03
46.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:05
dep. 22:05
48 km
arr. 22:12
dep. 22:12
53.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
58 km

Naselja Samos i Pancevo su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Samos je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.