Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Samaila - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:10 05:40 (00:30)
MirkoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Mirkovici
dep. 05:10
Samaila, Stankovici
arr. 05:11
dep. 05:11
0.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 05:12
dep. 05:12
1.4 km
Samaila, Novakovici
arr. 05:13
dep. 05:13
1.9 km
Samaila
arr. 05:14
dep. 05:14
2.8 km
Samaila, Skola
arr. 05:15
dep. 05:15
3.6 km
Samaila, Lukavac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.6 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 05:19
dep. 05:19
5.6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:20
dep. 05:20
7.6 km
Musina Reka
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:22
dep. 05:22
9.9 km
Jarcujak
arr. 05:24
dep. 05:24
11.2 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:26
dep. 05:26
11.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:28
dep. 05:28
12.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:31
dep. 05:31
13.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:34
dep. 05:34
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:37
dep. 05:37
15.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:40
16.1 km
06:13 06:26 (00:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 06:13
Mrsac, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Adrani, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 06:26
14 km
07:30 07:55 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 07:30
Samaila
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Musina Reka
arr. 07:43
dep. 07:43
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Jarcujak
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
17 km
07:30 08:10 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Skola
dep. 07:30
Samaila, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Samaila, Dokovici
arr. 07:32
dep. 07:32
1.4 km
Samaila, Miletici
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Mrsac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:35
2.6 km
Bapsko Polje, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Bapsko Polje, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
5.9 km
Mrsac
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Mrsac, Puzici
arr. 07:46
dep. 07:46
7.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 07:47
dep. 07:47
8.3 km
Mrsac, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
8.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 07:52
dep. 07:52
10.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 07:54
dep. 07:54
11.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 07:55
dep. 07:55
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Adrani, Sindelici
arr. 07:59
dep. 07:59
14.4 km
Adrani, Dom
arr. 08:00
dep. 08:00
15.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 08:03
dep. 08:03
15.7 km
Adrani, Matovici
arr. 08:04
dep. 08:04
16.2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
17.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 08:07
dep. 08:07
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:08
dep. 08:08
19.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
20.4 km
07:40 08:10 (00:30)
MirkoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Mirkovici
dep. 07:40
Samaila, Stankovici
arr. 07:41
dep. 07:41
0.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 07:42
dep. 07:42
1.4 km
Samaila, Novakovici
arr. 07:43
dep. 07:43
1.9 km
Samaila
arr. 07:44
dep. 07:44
2.8 km
Samaila, Skola
arr. 07:45
dep. 07:45
3.6 km
Samaila, Lukavac
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 07:49
dep. 07:49
5.6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:50
dep. 07:50
7.6 km
Musina Reka
arr. 07:51
dep. 07:51
8.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:52
dep. 07:52
9.9 km
Jarcujak
arr. 07:54
dep. 07:54
11.2 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 07:56
dep. 07:56
11.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:58
dep. 07:58
12.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:01
dep. 08:01
13.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:04
dep. 08:04
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:07
dep. 08:07
15.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
16.1 km
08:36 08:50 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 08:36
Mrsac, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
3 km
Adrani, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 08:50
14 km
08:45 09:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 08:45
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:56
dep. 08:56
8 km
Musina Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Jarcujak
arr. 09:03
dep. 09:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 09:05
dep. 09:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:10
17 km
10:45 11:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 10:45
Samaila
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:56
dep. 10:56
8 km
Musina Reka
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:01
dep. 11:01
10 km
Jarcujak
arr. 11:03
dep. 11:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:10
17 km
11:12 11:26 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 11:12
Mrsac, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:15
3 km
Adrani, Railway station
arr. 11:18
dep. 11:19
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 11:26
14 km
11:35 12:10 (00:35)
MirkoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Mirkovici
dep. 11:35
Samaila, Stankovici
arr. 11:36
dep. 11:36
0.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:37
dep. 11:37
1.4 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
1.9 km
Samaila
arr. 11:39
dep. 11:39
2.8 km
Samaila, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
3.6 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:42
dep. 11:42
4.6 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:44
dep. 11:44
5.6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:46
dep. 11:46
7.6 km
Musina Reka
arr. 11:48
dep. 11:48
8.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
9.9 km
Jarcujak
arr. 11:53
dep. 11:53
11.2 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:56
dep. 11:56
11.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:58
dep. 11:58
12.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:01
dep. 12:01
13.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:04
dep. 12:04
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:07
dep. 12:07
15.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
16.1 km
12:45 13:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 12:45
Samaila
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 12:56
dep. 12:56
8 km
Musina Reka
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Jarcujak
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:10
17 km
13:40 14:20 (00:40)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Skola
dep. 13:40
Samaila, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
0.6 km
Samaila, Dokovici
arr. 13:42
dep. 13:42
1.4 km
Samaila, Miletici
arr. 13:43
dep. 13:43
2 km
Mrsac, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:45
2.6 km
Bapsko Polje, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Bapsko Polje, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
5.9 km
Mrsac
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Mrsac, Puzici
arr. 13:56
dep. 13:56
7.7 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 13:57
dep. 13:57
8.3 km
Mrsac, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
8.9 km
Mrsac, Urdovi
arr. 14:00
dep. 14:00
9.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 14:02
dep. 14:02
10.6 km
Mrsac, Bakcine
arr. 14:04
dep. 14:04
11.5 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 14:05
dep. 14:05
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:08
dep. 14:08
13 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:09
dep. 14:09
14.4 km
Adrani, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
15.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 14:13
dep. 14:13
15.7 km
Adrani, Matovici
arr. 14:14
dep. 14:14
16.2 km
arr. 14:15
dep. 14:15
17.3 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:17
dep. 14:17
18.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:18
dep. 14:18
19.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
20.4 km
13:45 14:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 13:45
Samaila
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Musina Reka
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
10 km
Jarcujak
arr. 14:03
dep. 14:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
17 km
13:47 14:01 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 13:47
Mrsac, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Adrani, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:01
14 km
15:45 16:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 15:45
Samaila
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:56
dep. 15:56
8 km
Musina Reka
arr. 15:58
dep. 15:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Jarcujak
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:10
17 km
16:05 16:35 (00:30)
MirkoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Mirkovici
dep. 16:05
Samaila, Stankovici
arr. 16:06
dep. 16:06
0.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 16:07
dep. 16:07
1.4 km
Samaila, Novakovici
arr. 16:08
dep. 16:08
1.9 km
Samaila
arr. 16:09
dep. 16:09
2.8 km
Samaila, Skola
arr. 16:10
dep. 16:10
3.6 km
Samaila, Lukavac
arr. 16:12
dep. 16:12
4.6 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 16:14
dep. 16:14
5.6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:15
dep. 16:15
7.6 km
Musina Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
8.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
9.9 km
Jarcujak
arr. 16:19
dep. 16:19
11.2 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:21
dep. 16:21
11.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:23
dep. 16:23
12.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:26
dep. 16:26
13.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:29
dep. 16:29
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:32
dep. 16:32
15.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:35
16.1 km
16:20 16:35 (00:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 16:20
Mrsac, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Adrani, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 16:35
14 km
16:45 17:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 16:45
Samaila
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
8 km
Musina Reka
arr. 16:58
dep. 16:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:01
dep. 17:01
10 km
Jarcujak
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:10
17 km
18:32 18:46 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 18:32
Mrsac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Adrani, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 18:46
14 km
19:45 20:10 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 19:45
Samaila
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:56
dep. 19:56
8 km
Musina Reka
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Jarcujak
arr. 20:03
dep. 20:03
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 20:05
dep. 20:05
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
17 km
20:40 21:10 (00:30)
MirkoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Mirkovici
dep. 20:40
Samaila, Stankovici
arr. 20:41
dep. 20:41
0.6 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:42
dep. 20:42
1.4 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:43
dep. 20:43
1.9 km
Samaila
arr. 20:44
dep. 20:44
2.8 km
Samaila, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
3.6 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:47
dep. 20:47
4.6 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:49
dep. 20:49
5.6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:50
dep. 20:50
7.6 km
Musina Reka
arr. 20:51
dep. 20:51
8.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:52
dep. 20:52
9.9 km
Jarcujak
arr. 20:54
dep. 20:54
11.2 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
11.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:58
dep. 20:58
12.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:01
dep. 21:01
13.5 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:04
dep. 21:04
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:07
dep. 21:07
15.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
16.1 km
21:15 21:40 (00:25)
V. GlavaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samaila, V. Glava
dep. 21:15
Samaila
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Mrsac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 21:26
dep. 21:26
8 km
Musina Reka
arr. 21:28
dep. 21:28
9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Jarcujak
arr. 21:33
dep. 21:33
12 km
Kraljevo, Autoput
arr. 21:35
dep. 21:35
14 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:40
17 km
21:45 21:59 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 21:45
Mrsac, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:48
3 km
Adrani, Railway station
arr. 21:51
dep. 21:52
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 21:59
14 km
23:43 23:57 (24:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Samaila, Railway station
dep. 23:43
Mrsac, Railway station
arr. 23:46
dep. 23:46
3 km
Adrani, Railway station
arr. 23:49
dep. 23:50
6 km
Kraljevo, Railway station
arr. 23:57
14 km

Naselja Samaila i Kraljevo su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 24h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Samaila je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.