Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Salas Crnobarski - Sabac timetable

thursday, 20.02.2020.
04:40 05:50 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 04:40
Badovinci, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
30 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
38 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
49 km
05:05 06:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 05:05
Badovinci, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
25 km
Stitar, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
36 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
42 km
06:00 07:15 (01:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 06:00
Badovinci, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Stitar, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Sabac, Bus station
arr. 07:15
42 km
07:25 08:30 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 07:25
Badovinci, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Stitar, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
42 km
08:45 09:45 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 08:45
Badovinci, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Stitar, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
36 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
42 km
11:00 12:05 (01:05)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 11:00
Badovinci, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
25 km
Stitar, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
36 km
Sabac, Bus station
arr. 12:05
42 km
12:10 13:10 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 12:10
Badovinci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
21 km
Stitar, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
26 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Sabac, Bus station
arr. 13:10
38 km
15:00 16:00 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 15:00
Badovinci, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Stitar, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
36 km
Sabac, Bus station
arr. 16:00
42 km
17:10 18:20 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 17:10
Badovinci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Stitar, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
32 km
Sabac, Bus station
arr. 18:20
38 km
18:30 19:40 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 18:30
Badovinci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
20 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Stitar, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
30 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
36 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
42 km

Naselja Salas Crnobarski i Sabac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Salas Crnobarski je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.