Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Salas Crnobarski - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:40 07:25 (02:45)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 04:40
Badovinci, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
30 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
38 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
49 km
arr. 07:10
dep. 07:10
133 km
arr. 07:15
dep. 07:15
136 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
143 km
06:13 08:55 (02:42)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 06:13
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
41 km
arr. 08:45
dep. 08:45
107 km
arr. 08:50
dep. 08:50
109 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
112 km
Salas Crnobarski - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
04:40 07:25 (02:45)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 04:40
Badovinci, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
30 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
38 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
49 km
arr. 07:10
dep. 07:10
133 km
arr. 07:15
dep. 07:15
136 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
143 km
06:13 08:55 (02:42)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 06:13
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
41 km
arr. 08:45
dep. 08:45
107 km
arr. 08:50
dep. 08:50
109 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
112 km
Salas Crnobarski - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
04:40 07:25 (02:45)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 04:40
Badovinci, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
30 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
38 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
49 km
arr. 07:10
dep. 07:10
133 km
arr. 07:15
dep. 07:15
136 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
143 km
06:13 08:55 (02:42)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 06:13
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
41 km
arr. 08:45
dep. 08:45
107 km
arr. 08:50
dep. 08:50
109 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
112 km
Salas Crnobarski - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
04:40 07:25 (02:45)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 04:40
Badovinci, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
9 km
Bogatic, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
21 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
30 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
34 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
38 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
49 km
arr. 07:10
dep. 07:10
133 km
arr. 07:15
dep. 07:15
136 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
143 km
06:13 08:55 (02:42)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 06:13
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Banovo Polje, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Zasavica I, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Zasavica II, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
33 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
41 km
arr. 08:45
dep. 08:45
107 km
arr. 08:50
dep. 08:50
109 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:55
112 km
17:36 19:40 (02:04)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Salas Crnobarski, Center
dep. 17:36
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
4 km
Bogatic, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
16 km
Glusci, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Nocaj, 5
arr. 18:12
dep. 18:12
26 km
Salas Nocajski, 5
arr. 18:17
dep. 18:17
30 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
33 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
36 km
arr. 19:25
dep. 19:25
101 km
arr. 19:30
dep. 19:30
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:40
106 km

Naselja Salas Crnobarski i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 04min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Salas Crnobarski je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 17:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.