Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sakule - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 04.07.2020.
04:21 05:32 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 04:21
Sakule, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 04:23
dep. 04:23
2 km
Sakule, Vikend
arr. 04:24
dep. 04:24
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 04:29
dep. 04:29
8 km
Baranda, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
12 km
Opovo, Bus station
arr. 04:36
dep. 04:36
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 04:38
dep. 04:38
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 05:04
dep. 05:04
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 05:06
dep. 05:06
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:20
dep. 05:20
45 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 05:24
dep. 05:24
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 05:25
dep. 05:25
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 05:26
dep. 05:26
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:32
54 km
05:41 06:52 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 05:41
Sakule, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Sakule, Vikend
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
8 km
Baranda, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Opovo, Bus station
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 05:58
dep. 05:58
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:40
dep. 06:40
45 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:44
dep. 06:44
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:45
dep. 06:45
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:46
dep. 06:46
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:52
54 km
07:56 09:07 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 07:56
Sakule, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Sakule, Vikend
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Baranda, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Opovo, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 08:13
dep. 08:13
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 08:39
dep. 08:39
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 08:41
dep. 08:41
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:55
dep. 08:55
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:59
dep. 08:59
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 09:00
dep. 09:00
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:01
dep. 09:01
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:07
54 km
14:07 15:20 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 14:07
Sakule, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Sakule, Vikend
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Baranda, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Opovo, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:52
dep. 14:52
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:54
dep. 14:54
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 15:13
dep. 15:13
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:15
dep. 15:15
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:20
54 km
16:26 17:37 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 16:26
Sakule, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sakule, Vikend
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 16:34
dep. 16:34
8 km
Baranda, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
12 km
Opovo, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:43
dep. 16:43
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:09
dep. 17:09
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:11
dep. 17:11
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:25
dep. 17:25
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:29
dep. 17:29
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 17:30
dep. 17:30
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 17:31
dep. 17:31
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:37
54 km
17:52 19:05 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 17:52
Sakule, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Sakule, Vikend
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Baranda, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Opovo, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:37
dep. 18:37
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:39
dep. 18:39
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:52
dep. 18:52
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:56
dep. 18:56
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 18:58
dep. 18:58
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:00
dep. 19:00
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:05
54 km
Sakule - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
04:21 05:32 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 04:21
Sakule, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 04:23
dep. 04:23
2 km
Sakule, Vikend
arr. 04:24
dep. 04:24
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 04:29
dep. 04:29
8 km
Baranda, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
12 km
Opovo, Bus station
arr. 04:36
dep. 04:36
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 04:38
dep. 04:38
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 05:04
dep. 05:04
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 05:06
dep. 05:06
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:20
dep. 05:20
45 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 05:24
dep. 05:24
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 05:25
dep. 05:25
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 05:26
dep. 05:26
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:32
54 km
05:41 06:52 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 05:41
Sakule, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Sakule, Vikend
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
8 km
Baranda, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Opovo, Bus station
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 05:58
dep. 05:58
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:40
dep. 06:40
45 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 06:44
dep. 06:44
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 06:45
dep. 06:45
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:46
dep. 06:46
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:52
54 km
07:56 09:07 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 07:56
Sakule, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Sakule, Vikend
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Baranda, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Opovo, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 08:13
dep. 08:13
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 08:39
dep. 08:39
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 08:41
dep. 08:41
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:55
dep. 08:55
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:59
dep. 08:59
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 09:00
dep. 09:00
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:01
dep. 09:01
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:07
54 km
07:56 09:56 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 07:56
Sakule, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Sakule, Vikend
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
8 km
Baranda, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
9.5 km
Baranda, Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Opovo, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Opovo, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Opovo, Beli breg
arr. 08:51
dep. 08:51
35 km
Sefkerin, Ulaz
arr. 08:47
dep. 08:47
31 km
Sefkerin, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
30.5 km
Sefkerin, Izlaz
arr. 08:37
dep. 08:37
23.5 km
Opovo, Petrol station
arr. 08:59
dep. 08:59
39.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
55.5 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:21
dep. 09:21
57 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 09:23
dep. 09:23
58 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:39
dep. 09:39
68 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:43
dep. 09:43
71 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 09:46
dep. 09:46
72 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:49
dep. 09:49
73 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:56
77 km
14:07 15:20 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 14:07
Sakule, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Sakule, Vikend
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Baranda, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Opovo, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:52
dep. 14:52
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:54
dep. 14:54
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 15:13
dep. 15:13
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:15
dep. 15:15
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:20
54 km
17:52 19:05 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 17:52
Sakule, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Sakule, Vikend
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Baranda, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Opovo, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:37
dep. 18:37
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:39
dep. 18:39
35 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:52
dep. 18:52
45 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:56
dep. 18:56
48 km
Belgrade (Beograd), Cvijiceva
arr. 18:58
dep. 18:58
49 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:00
dep. 19:00
50 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:05
54 km

Naselja Sakule i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sakule je u 04:21 h, dok je poslednji polazak u 17:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.