Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sakule - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
04:21 05:32 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 04:21
Sakule, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 04:23
dep. 04:23
2 km
Sakule, Vikend
arr. 04:24
dep. 04:24
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 04:29
dep. 04:29
8 km
Baranda, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
12 km
Opovo, Bus station
arr. 04:36
dep. 04:36
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 04:38
dep. 04:38
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 05:04
dep. 05:04
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 05:06
dep. 05:06
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:20
dep. 05:20
45 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 05:24
dep. 05:24
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 05:25
dep. 05:25
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 05:26
dep. 05:26
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:32
54 km
05:41 06:52 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 05:41
Sakule, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Sakule, Vikend
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
8 km
Baranda, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Opovo, Bus station
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 05:58
dep. 05:58
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 06:26
dep. 06:26
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:40
dep. 06:40
45 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 06:44
dep. 06:44
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 06:45
dep. 06:45
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 06:46
dep. 06:46
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:52
54 km
06:10 07:35 (01:25)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 06:10
Sakule, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
1.2 km
Sakule, Ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
2.2 km
Sakule, Vikend
arr. 06:20
dep. 06:20
5.2 km
Baranda, Izlaz
arr. 06:26
dep. 06:26
10.2 km
Baranda, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
10.8 km
Baranda, Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
11.6 km
Opovo, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
14.9 km
Opovo, Petrol station
arr. 06:38
dep. 06:38
16.2 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
31.9 km
Padinska Skela, PKB
arr. 06:58
dep. 06:58
33.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 07:00
dep. 07:00
34.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:03
dep. 07:03
44.8 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 07:20
dep. 07:20
47.8 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 07:22
dep. 07:22
48.6 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 07:25
dep. 07:25
49.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
53.5 km
07:56 09:07 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 07:56
Sakule, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
Sakule, Vikend
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Baranda, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Opovo, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 08:13
dep. 08:13
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 08:39
dep. 08:39
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 08:41
dep. 08:41
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:55
dep. 08:55
45 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:59
dep. 08:59
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 09:00
dep. 09:00
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 09:01
dep. 09:01
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:07
54 km
11:26 12:37 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 11:26
Sakule, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Sakule, Vikend
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 11:34
dep. 11:34
8 km
Baranda, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 11:38
dep. 11:38
12 km
Opovo, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 11:43
dep. 11:43
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 12:09
dep. 12:09
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 12:11
dep. 12:11
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:25
dep. 12:25
45 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:29
dep. 12:29
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 12:30
dep. 12:30
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 12:31
dep. 12:31
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:37
54 km
14:07 15:20 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 14:07
Sakule, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Sakule, Vikend
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 14:16
dep. 14:16
8 km
Baranda, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Opovo, Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:52
dep. 14:52
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 14:54
dep. 14:54
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
45 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:13
dep. 15:13
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:15
dep. 15:15
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:20
54 km
14:45 16:13 (01:28)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 14:45
Sakule, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
1.2 km
Sakule, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
2.2 km
Sakule, Vikend
arr. 14:55
dep. 14:55
5.2 km
Baranda, Izlaz
arr. 15:01
dep. 15:01
10.2 km
Baranda, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
10.8 km
Baranda, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
11.6 km
Opovo, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
14.9 km
Opovo, Petrol station
arr. 15:13
dep. 15:13
16.2 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
31.9 km
Padinska Skela, PKB
arr. 15:33
dep. 15:33
33.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 15:35
dep. 15:35
34.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:38
dep. 15:38
44.8 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 15:55
dep. 15:55
47.8 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 15:57
dep. 15:57
48.6 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:00
dep. 16:00
49.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
53.5 km
16:26 17:37 (01:11)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 16:26
Sakule, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
2 km
Sakule, Vikend
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 16:34
dep. 16:34
8 km
Baranda, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
12 km
Opovo, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 16:43
dep. 16:43
16.5 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
32 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:09
dep. 17:09
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:11
dep. 17:11
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:25
dep. 17:25
45 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:29
dep. 17:29
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 17:30
dep. 17:30
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 17:31
dep. 17:31
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:37
54 km
17:52 19:05 (01:13)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 17:52
Sakule, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Sakule, Ulaz
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Sakule, Vikend
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Baranda, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Baranda, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Baranda, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Opovo, Bus station
arr. 18:11
dep. 18:11
15 km
Opovo, Petrol station
arr. 18:13
dep. 18:13
16 km
Padinska Skela, PKB
arr. 18:37
dep. 18:37
34 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 18:39
dep. 18:39
35 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:52
dep. 18:52
45 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:56
dep. 18:56
48 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 18:58
dep. 18:58
49 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 19:00
dep. 19:00
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:05
54 km
20:30 21:58 (01:28)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sakule, Okretnica
dep. 20:30
Sakule, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
1.2 km
Sakule, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
2.2 km
Sakule, Vikend
arr. 20:40
dep. 20:40
5.2 km
Baranda, Izlaz
arr. 20:46
dep. 20:46
10.2 km
Baranda, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
10.8 km
Baranda, Ulaz
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Opovo, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
14.9 km
Opovo, Petrol station
arr. 20:58
dep. 20:58
16.2 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
31.9 km
Padinska Skela, PKB
arr. 21:18
dep. 21:18
33.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 21:20
dep. 21:20
34.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:23
dep. 21:23
44.8 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 21:40
dep. 21:40
47.8 km
Beograd (Belgrade), Cvijiceva
arr. 21:42
dep. 21:42
48.6 km
Beograd (Belgrade), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 21:45
dep. 21:45
49.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:58
53.5 km

Naselja Sakule i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sakule je u 04:21 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.