Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Zabar timetable

monday, 18.10.2021.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:40
Sabac, Zorka 1
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:45
dep. 05:45
2.1 km
arr. 05:46
dep. 05:46
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:47
dep. 05:47
3 km
Jelenca
arr. 05:49
dep. 05:49
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 05:51
dep. 05:51
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 06:00
dep. 06:00
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Zabar
arr. 06:20
14.8 km
06:50 07:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:50
Sabac, Zorka 1
arr. 06:52
dep. 06:52
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:54
dep. 06:54
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:55
dep. 06:55
2.1 km
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Jelenca
arr. 06:59
dep. 06:59
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 07:10
dep. 07:10
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 07:19
dep. 07:19
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Zabar
arr. 07:30
14.8 km
11:55 12:18 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:55
Sabac, Zorka 1
arr. 11:57
dep. 11:57
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:59
dep. 11:59
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:00
dep. 12:00
2.1 km
arr. 12:01
dep. 12:01
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Jelenca
arr. 12:04
dep. 12:04
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 12:12
dep. 12:12
7.6 km
Zabar, Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Zabar
arr. 12:18
14.8 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:15
Sabac, Zorka 1
arr. 12:17
dep. 12:17
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:19
dep. 12:19
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
arr. 12:21
dep. 12:21
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Jelenca
arr. 12:24
dep. 12:24
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 12:49
dep. 12:49
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 12:35
dep. 12:35
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 12:44
dep. 12:44
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Zabar
arr. 12:55
14.8 km
14:10 14:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:10
Sabac, Zorka 1
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:14
dep. 14:14
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:15
dep. 14:15
2.1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Jelenca
arr. 14:19
dep. 14:19
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 14:44
dep. 14:44
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 14:30
dep. 14:30
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 14:39
dep. 14:39
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Zabar
arr. 14:50
14.8 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Zorka 1
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Jelenca
arr. 15:39
dep. 15:39
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 16:04
dep. 16:04
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 15:50
dep. 15:50
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 15:59
dep. 15:59
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 16:08
dep. 16:08
14 km
Zabar
arr. 16:10
14.8 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:00
Sabac, Zorka 1
arr. 17:02
dep. 17:02
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 17:04
dep. 17:04
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 17:05
dep. 17:05
2.1 km
arr. 17:06
dep. 17:06
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:07
dep. 17:07
3 km
Jelenca
arr. 17:09
dep. 17:09
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 17:34
dep. 17:34
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 17:20
dep. 17:20
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 17:29
dep. 17:29
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 17:38
dep. 17:38
14 km
Zabar
arr. 17:40
14.8 km
20:20 21:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Zorka 1
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:24
dep. 20:24
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
arr. 20:26
dep. 20:26
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:27
dep. 20:27
3 km
Jelenca
arr. 20:29
dep. 20:29
4.2 km
Jelenca, Skola
arr. 20:31
dep. 20:31
5 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 20:33
dep. 20:33
6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 20:35
dep. 20:35
7 km
Cerovac kod Sapca
arr. 20:54
dep. 20:54
12.8 km
Cerovac kod Sapca, Groblje
arr. 20:40
dep. 20:40
8.9 km
Mala Vranjska
arr. 20:49
dep. 20:49
10.2 km
Zabar, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
14 km
Zabar
arr. 21:00
14.8 km

Naselja Sabac i Zabar su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.