Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Volujac kod Sapca timetable

monday, 24.02.2020.
05:15 06:20 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:15
Sabac, Bolnica
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 05:17
dep. 05:17
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 05:18
dep. 05:18
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 05:19
dep. 05:19
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:22
dep. 05:22
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 05:24
dep. 05:24
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 05:25
dep. 05:25
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 05:27
dep. 05:27
9.7 km
Varna, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 05:33
dep. 05:33
14 km
Bojic, Zabran
arr. 05:34
dep. 05:34
15 km
Bojic, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Bojic, Skola
arr. 06:18
dep. 06:18
30 km
Bojic, Ostojici
arr. 06:17
dep. 06:17
29 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 06:15
28 km
06:15 06:59 (00:44)
Bus stationMladin mlin
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Bolnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:43
dep. 06:43
15 km
Bojic, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 06:57
dep. 06:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 06:59
24 km
06:20 07:25 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 07:01
dep. 07:01
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 07:06
dep. 07:06
26 km
Metlic, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Metlic, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
30 km
Metlic, Negovanovici
arr. 07:18
dep. 07:18
32 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 07:21
dep. 07:21
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 07:25
37 km
06:35 07:20 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:35
Sabac, Bolnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:37
dep. 06:37
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:38
dep. 06:38
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:39
dep. 06:39
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:42
dep. 06:42
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:47
dep. 06:47
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Bojic, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
18 km
Bojic, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
30 km
Bojic, Ostojici
arr. 07:16
dep. 07:16
29 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 07:15
28 km
08:00 08:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
Sabac, Bolnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 08:04
dep. 08:04
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 08:05
dep. 08:05
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 08:06
dep. 08:06
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:09
dep. 08:09
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:10
dep. 08:10
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:13
dep. 08:13
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:14
dep. 08:14
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 08:17
dep. 08:17
9.7 km
Varna, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Bojic, Zabran
arr. 08:28
dep. 08:28
15 km
Bojic, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
18 km
Sinosevic, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 08:40
22 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:50
Sabac, Bolnica
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:53
dep. 09:53
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 09:54
dep. 09:54
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:58
dep. 09:58
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:59
dep. 09:59
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:01
dep. 10:01
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:02
dep. 10:02
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:04
dep. 10:04
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:10
dep. 10:10
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Bojic, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 10:26
dep. 10:26
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 10:30
35 km
10:20 11:04 (00:44)
Bus stationMladin mlin
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Bolnica
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:24
dep. 10:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:26
dep. 10:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:33
dep. 10:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:34
dep. 10:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Bojic, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 11:04
24 km
12:10 13:15 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:10
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 12:44
dep. 12:44
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 12:51
dep. 12:51
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Metlic, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Metlic, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
30 km
Metlic, Negovanovici
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 13:11
dep. 13:11
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
37 km
12:20 13:22 (01:02)
Bus stationCrveno brdo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:24
dep. 12:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:25
dep. 12:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:29
dep. 12:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:34
dep. 12:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Bojic, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 13:19
dep. 13:19
34 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 13:22
35 km
12:40 13:15 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:40
Sabac, Bolnica
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:43
dep. 12:43
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:44
dep. 12:44
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:49
dep. 12:49
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:51
dep. 12:51
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:52
dep. 12:52
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 13:00
dep. 13:00
9.7 km
Varna, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 13:04
dep. 13:04
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 13:06
dep. 13:06
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 13:08
dep. 13:08
14 km
Bojic, Zabran
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Bojic, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 13:14
dep. 13:14
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
35 km
14:10 14:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:10
Sabac, Bolnica
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 14:15
dep. 14:15
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 14:16
dep. 14:16
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:20
dep. 14:20
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:23
dep. 14:23
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:24
dep. 14:24
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 14:27
dep. 14:27
9.7 km
Varna, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Bojic, Zabran
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Bojic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
18 km
Sinosevic, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 14:50
22 km
14:40 15:16 (00:36)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:40
Jevremovac, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 15:16
21 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Sabac, Bolnica
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:23
dep. 15:23
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:24
dep. 15:24
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:28
dep. 15:28
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:31
dep. 15:31
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Bojic, Zabran
arr. 15:43
dep. 15:43
15 km
Bojic, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Bojic, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
30 km
Bojic, Ostojici
arr. 16:06
dep. 16:06
29 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 16:04
28 km
15:25 16:04 (00:39)
Bus stationMladin mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
11 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
18 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
23 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationCrveno brdo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:39
dep. 15:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Bojic, Zabran
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Bojic, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
18 km
Sinosevic, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 16:12
dep. 16:12
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
24 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 16:17
26 km
17:15 17:59 (00:44)
Bus stationMladin mlin
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Sabac, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 17:19
dep. 17:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:29
dep. 17:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Bojic, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:59
24 km
18:00 18:27 (00:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.6 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
10.8 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
13.8 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
17.1 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
20.5 km
18:16 18:45 (00:29)
ČavićMladin mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Čavić
dep. 18:16
Jevremovac, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Varna, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Bojic, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
17 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 18:45
22 km
20:20 21:19 (00:59)
Bus stationMladin mlin
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Bojic, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 21:19
34 km

Naselja Sabac i Volujac kod Sapca su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.