Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Valjevo timetable

friday, 05.03.2021.
06:00 07:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Draginje, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 06:35
dep. 06:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 06:39
dep. 06:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 06:46
dep. 06:46
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 06:47
dep. 06:47
47 km
Gola Glava
arr. 06:49
dep. 06:49
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 06:53
dep. 06:53
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 06:57
dep. 06:57
57 km
Brankovina, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
60 km
Kozlicic
arr. 07:02
dep. 07:02
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 07:03
dep. 07:03
63 km
Gornja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:15
66 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
70 km
10:00 11:06 (01:06)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 10:22
dep. 10:22
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:28
dep. 10:28
28 km
Draginje, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:33
dep. 10:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:39
dep. 10:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 10:44
dep. 10:44
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 10:46
dep. 10:46
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:47
dep. 10:47
47 km
Gola Glava
arr. 10:49
dep. 10:49
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:53
dep. 10:53
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:55
dep. 10:55
55 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:57
dep. 10:57
57 km
Brankovina, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
60 km
Kozlicic
arr. 11:02
dep. 11:02
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 11:03
dep. 11:03
63 km
Gornja Grabovica
arr. 11:05
dep. 11:05
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:06
66 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:30
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
71 km
12:30 14:25 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Mala Vranjska
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Ridjake, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Matijevac
arr. 12:56
dep. 12:56
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:02
dep. 13:02
28 km
Draginje, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:07
dep. 13:07
33 km
Mali Bosnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
35 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:14
dep. 13:30
40 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 13:37
dep. 13:37
44 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 13:39
dep. 13:39
45 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:43
dep. 13:43
47 km
Gola Glava
arr. 13:47
dep. 13:47
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 13:55
dep. 13:55
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
55 km
Blizonje
arr. 14:03
dep. 14:03
58 km
Brankovina, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
60 km
Kozlicic
arr. 14:09
dep. 14:09
62 km
Gornja Grabovica
arr. 14:13
dep. 14:13
65 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 14:19
dep. 14:19
68 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:25
71 km
14:00 15:18 (01:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Draginje, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:38
dep. 14:38
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Mali Bosnjak
arr. 14:40
dep. 14:40
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 14:52
dep. 14:52
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 14:53
dep. 14:53
47 km
Gola Glava
arr. 14:56
dep. 14:56
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:01
dep. 15:01
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
55 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 15:06
dep. 15:06
57 km
Brankovina, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
60 km
Kozlicic
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 15:14
dep. 15:14
63 km
Gornja Grabovica
arr. 15:17
dep. 15:17
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:18
66 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
30 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
60 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
71 km
17:15 18:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
71 km
19:30 20:57 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
9.1 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
10.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
15.7 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
19.2 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
22.2 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
32.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
36.3 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
40.1 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
44.9 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
49.6 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
50.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
52.6 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
55.8 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
57.3 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
58.9 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
60.5 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
64.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
67.6 km

Naselja Sabac i Valjevo su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sabac - Valjevo iznosi od 4,50 EUR do 4,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.