Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Valjevo timetable

saturday, 17.11.2018.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Draginje
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 06:35
dep. 06:35
35 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 06:39
dep. 06:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 06:46
dep. 06:46
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 06:47
dep. 06:47
47 km
Gola Glava
arr. 06:49
dep. 06:49
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 06:53
dep. 06:53
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
55 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 06:57
dep. 06:57
57 km
Brankovina
arr. 07:00
dep. 07:00
60 km
Kozlicic
arr. 07:02
dep. 07:02
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 07:03
dep. 07:03
63 km
Gornja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:15
66 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
70 km
10:00 11:06 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 10:22
dep. 10:22
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 10:28
dep. 10:28
28 km
Draginje
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:33
dep. 10:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 10:39
dep. 10:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 10:44
dep. 10:44
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 10:46
dep. 10:46
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:47
dep. 10:47
47 km
Gola Glava
arr. 10:49
dep. 10:49
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:53
dep. 10:53
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:55
dep. 10:55
55 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:57
dep. 10:57
57 km
Brankovina
arr. 11:00
dep. 11:00
60 km
Kozlicic
arr. 11:02
dep. 11:02
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 11:03
dep. 11:03
63 km
Gornja Grabovica
arr. 11:05
dep. 11:05
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:06
66 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:30
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
71 km
14:00 15:18 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Draginje
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:38
dep. 14:38
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Mali Bosnjak
arr. 14:40
dep. 14:40
35 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
40 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
44 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 14:52
dep. 14:52
46 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 14:53
dep. 14:53
47 km
Gola Glava
arr. 14:56
dep. 14:56
49 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:01
dep. 15:01
53 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
55 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 15:06
dep. 15:06
57 km
Brankovina
arr. 15:10
dep. 15:10
60 km
Kozlicic
arr. 15:13
dep. 15:13
62 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 15:14
dep. 15:14
63 km
Gornja Grabovica
arr. 15:17
dep. 15:17
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:18
66 km
14:30 15:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:30
Draginje
arr. 14:55
dep. 14:55
28 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:50
69 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
30 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
60 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
71 km
16:00 17:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:00
Draginje
arr. 16:25
dep. 16:25
28 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:20
69 km
16:15 18:10 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:15
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Orid
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
15 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
19 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
31 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
34 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
36 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
38 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
42 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
47 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
50 km
arr. 17:30
dep. 17:30
54 km
Murgas
arr. 17:36
dep. 17:36
59 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
61 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
65 km
arr. 17:46
dep. 17:46
67 km
Loznica kod Valjeva
arr. 17:51
dep. 17:51
71 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:55
dep. 17:55
75 km
Popucke, Iverak
arr. 18:02
dep. 18:02
81 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
87 km
17:15 18:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
71 km
19:30 20:57 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
9.1 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
10.4 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
15.7 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
19.2 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
22.2 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
32.1 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 20:10
dep. 20:10
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
36.3 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
40.1 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
44.9 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
49.6 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
50.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
52.6 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
55.8 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
57.3 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
58.9 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
60.5 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
64.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
67.6 km

Naselja Sabac i Valjevo su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.