Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Prnjavor kod Sapca timetable

monday, 19.11.2018.
04:25 05:04 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 04:25
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:35
3 km
Stitar, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:46
dep. 04:47
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:04
32 km
06:45 07:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:45
Slepcevic, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Duvaniste, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Petlovaca, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:29
28 km
07:15 07:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:59
32.7 km
07:15 08:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:23
dep. 07:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:26
dep. 07:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:29
dep. 07:29
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 07:36
dep. 07:36
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 07:42
dep. 07:42
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 07:43
dep. 07:43
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 07:46
dep. 07:46
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 07:48
dep. 07:48
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
24 km
Petlovaca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:05
32 km
07:45 08:23 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:45
Slepcevic, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:23
31.4 km
07:55 08:37 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:55
Slepcevic, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
15.8 km
Petlovaca, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
26.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:37
33.1 km
08:40 09:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
28 km
09:20 10:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:04
32.7 km
09:20 10:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:20
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:22
dep. 09:22
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:25
dep. 09:25
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:27
dep. 09:27
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:28
dep. 09:28
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:31
dep. 09:31
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:34
dep. 09:34
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 09:37
dep. 09:37
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 09:41
dep. 09:41
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 09:47
dep. 09:47
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 09:48
dep. 09:48
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 09:51
dep. 09:51
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 09:53
dep. 09:53
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 09:58
dep. 09:58
24 km
Petlovaca, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 10:02
dep. 10:02
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:10
32 km
09:55 10:19 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:55
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
28 km
10:05 10:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:05
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Slepcevic, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Petlovaca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:35
28 km
10:10 10:54 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:54
32.7 km
10:10 11:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 10:12
dep. 10:12
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:15
dep. 10:15
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:18
dep. 10:18
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:21
dep. 10:21
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 10:27
dep. 10:27
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 10:31
dep. 10:31
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 10:37
dep. 10:37
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 10:38
dep. 10:38
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 10:41
dep. 10:41
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 10:43
dep. 10:43
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 10:48
dep. 10:48
24 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 10:52
dep. 10:52
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 10:57
dep. 10:57
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:00
32 km
11:05 11:34 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:05
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
28 km
11:20 11:51 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:20
Slepcevic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
11 km
Duvaniste, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Petlovaca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:51
28 km
11:45 12:39 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:53
dep. 11:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:58
dep. 11:58
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:00
dep. 12:00
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:04
dep. 12:04
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 12:13
dep. 12:13
17.8 km
Skradani, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
22 km
Zminjak, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
26 km
Petlovaca, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 12:42
dep. 12:42
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:39
34 km
12:05 12:43 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:05
Slepcevic, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:43
31.4 km
12:20 13:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:28
dep. 12:28
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:31
dep. 12:31
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:41
dep. 12:41
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 12:48
dep. 12:48
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Petlovaca, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:10
32 km
12:45 13:16 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:45
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
28 km
13:00 13:39 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 13:00
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
3 km
Stitar, Railway station
arr. 13:14
dep. 13:15
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 13:21
dep. 13:22
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 13:39
32 km
13:10 13:46 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:10
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
24 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
29 km
13:35 14:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Slepcevic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Duvaniste, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Petlovaca, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:05
28 km
13:35 14:29 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:37
dep. 13:37
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:47
dep. 13:47
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:54
dep. 13:54
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Skradani, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
22 km
Zminjak, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Petlovaca, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:29
34 km
13:55 14:19 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:55
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
28 km
14:00 14:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:05
dep. 14:05
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:07
dep. 14:07
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:08
dep. 14:08
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:11
dep. 14:11
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 14:17
dep. 14:17
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 14:21
dep. 14:21
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 14:33
dep. 14:33
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Petlovaca, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:50
32 km
14:50 15:21 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:50
Slepcevic, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:21
28 km
15:10 16:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:12
dep. 15:12
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:15
dep. 15:15
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:18
dep. 15:18
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:21
dep. 15:21
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 15:27
dep. 15:27
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 15:31
dep. 15:31
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 15:38
dep. 15:38
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 15:43
dep. 15:43
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
24 km
Petlovaca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 15:52
dep. 15:52
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
32 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
28 km
15:25 16:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
29 km
15:40 16:31 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:42
dep. 15:42
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 15:55
dep. 15:55
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Skradani, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Zminjak, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
26 km
Petlovaca, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:31
34 km
16:40 17:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
28 km
16:55 17:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:55
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:57
dep. 16:57
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:00
dep. 17:00
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:02
dep. 17:02
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 17:03
dep. 17:03
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 17:05
dep. 17:05
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 17:06
dep. 17:06
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 17:12
dep. 17:12
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 17:16
dep. 17:16
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 17:23
dep. 17:23
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 17:26
dep. 17:26
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 17:28
dep. 17:28
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Petlovaca, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 17:37
dep. 17:37
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:45
32 km
17:25 18:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:25
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
29 km
17:40 18:11 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:40
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
28 km
17:55 18:19 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:55
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
28 km
18:20 18:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:20
Slepcevic, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Duvaniste, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
15 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:50
28 km
18:25 19:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:25
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:27
dep. 18:27
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:30
dep. 18:30
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:32
dep. 18:32
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:33
dep. 18:33
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:36
dep. 18:36
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 18:42
dep. 18:42
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 18:46
dep. 18:46
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 18:52
dep. 18:52
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 18:53
dep. 18:53
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 18:56
dep. 18:56
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 19:03
dep. 19:03
24 km
Petlovaca, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:15
32 km
19:05 19:43 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:05
Slepcevic, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:43
31.4 km
19:15 20:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:17
dep. 19:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:23
dep. 19:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:29
dep. 19:29
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 19:32
dep. 19:32
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 19:36
dep. 19:36
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 19:43
dep. 19:43
17.8 km
Duvaniste, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
19 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 19:46
dep. 19:46
20 km
Duvaniste, Baza
arr. 19:48
dep. 19:48
21 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
24 km
Petlovaca, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
25 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
26.6 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
28 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
30.2 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:05
32 km
19:20 19:51 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:20
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
15 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
28 km
20:15 21:06 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:23
dep. 20:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:27
dep. 20:27
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 20:30
dep. 20:30
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 20:34
dep. 20:34
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Slepcevic, Dubljanska zeleznicka stanica
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Skradani, Milanovici
arr. 20:43
dep. 20:43
17.8 km
Skradani, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
22 km
Zminjak, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 20:54
dep. 20:54
26 km
Petlovaca, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 21:09
dep. 21:09
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:06
34 km
20:25 21:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:25
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
29 km
21:05 21:36 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:05
Slepcevic, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
11 km
Duvaniste, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Petlovaca, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:36
28 km
21:10 21:48 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:10
Slepcevic, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:48
31.4 km
21:47 22:25 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:47
Slepcevic, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 22:25
31.4 km
22:57 23:31 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 22:57
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
11 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
16 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
28 km

Naselja Sabac i Prnjavor kod Sapca su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.