Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Petkovica timetable

thursday, 27.02.2020.
06:45 07:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:47
dep. 06:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:53
dep. 06:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:56
dep. 06:56
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 07:02
dep. 07:02
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 07:06
dep. 07:06
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
15 km
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
arr. 07:13
dep. 07:13
17.8 km
Skradani, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Zminjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Petlovaca, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Petkovica, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
33 km
Petkovica, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
34 km
Petkovica, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
35 km
Petkovica
arr. 07:40
36 km
09:00 09:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:05
dep. 09:05
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:07
dep. 09:07
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:08
dep. 09:08
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:11
dep. 09:11
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 09:17
dep. 09:17
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 09:21
dep. 09:21
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
15 km
arr. 09:27
dep. 09:27
17 km
arr. 09:28
dep. 09:28
17.8 km
Skradani, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
22 km
Zminjak, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
26 km
Petlovaca, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 09:43
dep. 09:43
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
30 km
Petkovica, 1
arr. 09:48
dep. 09:48
33 km
Petkovica, 2
arr. 09:51
dep. 09:51
34 km
Petkovica, 3
arr. 09:53
dep. 09:53
35 km
Petkovica
arr. 09:55
36 km
11:45 12:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:53
dep. 11:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:58
dep. 11:58
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:00
dep. 12:00
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:04
dep. 12:04
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
arr. 12:13
dep. 12:13
17.8 km
Skradani, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
22 km
Zminjak, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
26 km
Petlovaca, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 12:42
dep. 12:42
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
34 km
Petkovica, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
39.5 km
Petkovica, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
40.5 km
Petkovica, 3
arr. 12:53
dep. 12:53
42 km
Petkovica
arr. 12:55
44 km
13:35 14:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
arr. 13:37
dep. 13:37
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:47
dep. 13:47
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:54
dep. 13:54
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
15 km
arr. 14:00
dep. 14:00
17 km
arr. 14:03
dep. 14:03
17.8 km
Skradani, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
22 km
Zminjak, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 14:14
dep. 14:14
26 km
Petlovaca, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
34 km
Petkovica, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
39.5 km
Petkovica, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
40.5 km
Petkovica, 3
arr. 14:43
dep. 14:43
42 km
Petkovica
arr. 14:45
44 km
15:40 16:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:42
dep. 15:42
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 15:55
dep. 15:55
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
15 km
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
arr. 16:08
dep. 16:08
17.8 km
Skradani, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
22 km
Zminjak, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
26 km
Petlovaca, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
34 km
Petkovica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
39.5 km
Petkovica, 2
arr. 16:41
dep. 16:41
40.5 km
Petkovica, 3
arr. 16:43
dep. 16:43
42 km
Petkovica
arr. 16:45
44 km
18:45 19:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:45
arr. 18:47
dep. 18:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:50
dep. 18:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:52
dep. 18:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:53
dep. 18:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:55
dep. 18:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:56
dep. 18:56
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:59
dep. 18:59
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 19:02
dep. 19:02
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 19:06
dep. 19:06
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
15 km
arr. 19:12
dep. 19:12
17 km
arr. 19:13
dep. 19:13
17.8 km
Skradani, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
22 km
Zminjak, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 19:24
dep. 19:24
26 km
Petlovaca, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
30 km
Petkovica, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Petkovica, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
34 km
Petkovica, 3
arr. 19:38
dep. 19:38
35 km
Petkovica
arr. 19:40
36 km
20:15 21:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:23
dep. 20:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:27
dep. 20:27
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 20:30
dep. 20:30
10.5 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 20:34
dep. 20:34
13.4 km
Slepcevic, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
arr. 20:43
dep. 20:43
17.8 km
Skradani, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
22 km
Zminjak, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
23 km
Zminjak, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
24 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 20:54
dep. 20:54
26 km
Petlovaca, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
27 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
28.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
38 km
Prnjavor kod Sapca, Ulaz
arr. 21:09
dep. 21:09
35.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:06
dep. 21:06
34 km
Petkovica, 1
arr. 21:14
dep. 21:14
39.5 km
Petkovica, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
40.5 km
Petkovica, 3
arr. 21:18
dep. 21:18
42 km
Petkovica
arr. 21:20
44 km

Naselja Sabac i Petkovica su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.