Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Nakucani kod Sapca timetable

tuesday, 26.10.2021.
06:20 06:55 (00:35)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 06:55
20 km
06:35 07:25 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:35
Sabac, Bolnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:37
dep. 06:37
1.7 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 06:38
dep. 06:38
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:39
dep. 06:39
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:42
dep. 06:42
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:47
dep. 06:47
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Bojic, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
18 km
Bojic, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
30 km
Bojic, Ostojici
arr. 07:16
dep. 07:16
29 km
Volujac kod Sapca, Most
arr. 07:15
dep. 07:15
28 km
Dvoriste kod Sapca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
27 km
Dvoriste kod Sapca, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Dvoriste kod Sapca, Okretnica
arr. 07:10
dep. 07:10
25 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
35 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 07:22
dep. 07:22
36 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 07:23
dep. 07:23
38 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 07:25
40 km
07:30 08:06 (00:36)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:30
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 07:46
dep. 07:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 08:01
dep. 08:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 08:05
dep. 08:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 08:06
20 km
09:50 10:40 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:50
Sabac, Bolnica
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:53
dep. 09:53
1.7 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 09:54
dep. 09:54
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:58
dep. 09:58
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:59
dep. 09:59
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:01
dep. 10:01
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:02
dep. 10:02
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:04
dep. 10:04
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:10
dep. 10:10
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Bojic, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 10:26
dep. 10:26
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
35 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 10:31
dep. 10:31
36 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 10:33
dep. 10:33
38 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 10:35
dep. 10:35
39 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 10:40
40 km
10:20 10:56 (00:36)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 10:21
dep. 10:21
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:24
dep. 10:24
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:25
dep. 10:25
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:26
dep. 10:26
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 10:36
dep. 10:36
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 10:51
dep. 10:51
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 10:55
dep. 10:55
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 10:56
20 km
12:10 12:45 (00:35)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:10
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 12:44
dep. 12:44
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 12:45
20 km
12:20 13:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:24
dep. 12:24
1.7 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 12:25
dep. 12:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:29
dep. 12:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:34
dep. 12:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Bojic, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 13:05
27 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Sabac, Bolnica
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:23
dep. 15:23
1.7 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 15:24
dep. 15:24
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:25
dep. 15:25
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:28
dep. 15:28
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:29
dep. 15:29
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:31
dep. 15:31
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:32
dep. 15:32
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:40
dep. 15:40
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 15:46
dep. 15:46
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Bojic, Zabran
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Bojic, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Sinosevic, Bugarine
arr. 15:56
dep. 15:56
34 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 16:01
dep. 16:01
36 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 16:03
dep. 16:03
38 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 16:05
dep. 16:05
39 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 16:10
40 km
15:30 16:06 (00:36)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 15:36
dep. 15:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 16:01
dep. 16:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 16:05
dep. 16:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 16:06
20 km
18:00 18:36 (00:36)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 18:01
dep. 18:01
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 18:25
dep. 18:25
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 18:31
dep. 18:31
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 18:36
20 km
20:20 21:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS Laza Lazarevic
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Bojic, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 21:13
dep. 21:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 21:11
dep. 21:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 21:05
27 km
20:30 21:06 (00:36)
Bus stationLazin ducan
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:30
Pocerski Pricinovic, OS Stojan Novakovic
arr. 20:31
dep. 20:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 20:41
dep. 20:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 20:46
dep. 20:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 20:50
dep. 20:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 21:01
dep. 21:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 21:05
dep. 21:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 21:06
20 km

Naselja Sabac i Nakucani kod Sapca su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.