Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Milosevac kod Sapca timetable

thursday, 27.02.2020.
04:50 05:40 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 04:50
Sabac, Bolnica
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 04:54
dep. 04:54
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 04:55
dep. 04:55
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 04:56
dep. 04:56
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 04:58
dep. 04:58
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:00
dep. 05:00
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:01
dep. 05:01
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 05:04
dep. 05:04
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 05:06
dep. 05:06
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:10
dep. 05:10
9.7 km
Varna, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 05:15
dep. 05:15
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 05:16
dep. 05:16
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 05:17
dep. 05:17
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 05:21
dep. 05:21
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 05:23
dep. 05:23
16 km
Grusic, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
Grusic, 3
arr. 05:33
dep. 05:33
21 km
Grusic, 4
arr. 05:34
dep. 05:34
21.5 km
Desic, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 05:40
25 km
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:30
Sabac, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 05:34
dep. 05:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 05:35
dep. 05:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 05:36
dep. 05:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:41
dep. 05:41
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 05:44
dep. 05:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 05:46
dep. 05:46
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:50
dep. 05:50
9.7 km
Varna, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 05:55
dep. 05:55
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 05:56
dep. 05:56
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 05:57
dep. 05:57
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 06:01
dep. 06:01
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Grusic, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Grusic, 3
arr. 06:13
dep. 06:13
21 km
Grusic, 4
arr. 06:14
dep. 06:14
21.5 km
Desic, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 06:17
dep. 06:17
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 06:20
25 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Sabac, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:35
dep. 06:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:36
dep. 06:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:41
dep. 06:41
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:46
dep. 06:46
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 06:50
dep. 06:50
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 06:55
dep. 06:55
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 06:56
dep. 06:56
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 06:57
dep. 06:57
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 07:01
dep. 07:01
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 07:03
dep. 07:03
16 km
Grusic, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Grusic, 3
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Grusic, 4
arr. 07:14
dep. 07:14
21.5 km
Desic, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 07:20
25 km
10:50 11:40 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:50
Sabac, Bolnica
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:54
dep. 10:54
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:55
dep. 10:55
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:56
dep. 10:56
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:00
dep. 11:00
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:01
dep. 11:01
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:04
dep. 11:04
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:06
dep. 11:06
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 11:07
dep. 11:07
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 11:10
dep. 11:10
9.7 km
Varna, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 11:15
dep. 11:15
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 11:16
dep. 11:16
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 11:17
dep. 11:17
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 11:21
dep. 11:21
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Grusic, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
20 km
Grusic, 3
arr. 11:33
dep. 11:33
21 km
Grusic, 4
arr. 11:34
dep. 11:34
21.5 km
Desic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 11:37
dep. 11:37
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 11:38
dep. 11:38
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 11:40
25 km
13:15 14:05 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:15
Sabac, Bolnica
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 13:19
dep. 13:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 13:20
dep. 13:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 13:21
dep. 13:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:25
dep. 13:25
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:26
dep. 13:26
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 13:29
dep. 13:29
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:31
dep. 13:31
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
9.7 km
Varna, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 13:40
dep. 13:40
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 13:41
dep. 13:41
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 13:42
dep. 13:42
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 13:46
dep. 13:46
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Grusic, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Grusic, 3
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Grusic, 4
arr. 13:59
dep. 13:59
21.5 km
Desic, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 14:02
dep. 14:02
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 14:03
dep. 14:03
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 14:05
25 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:44
dep. 15:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:46
dep. 15:46
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 15:55
dep. 15:55
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 15:57
dep. 15:57
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 16:01
dep. 16:01
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Grusic, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
20 km
Grusic, 3
arr. 16:13
dep. 16:13
21 km
Grusic, 4
arr. 16:14
dep. 16:14
21.5 km
Desic, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 16:17
dep. 16:17
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 16:18
dep. 16:18
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 16:20
25 km
19:40 20:30 (00:50)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:40
Sabac, Bolnica
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 19:44
dep. 19:44
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 19:45
dep. 19:45
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 19:46
dep. 19:46
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:50
dep. 19:50
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:51
dep. 19:51
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:54
dep. 19:54
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:56
dep. 19:56
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 19:57
dep. 19:57
8 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 20:00
dep. 20:00
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
11 km
Varna, Kamena cuprija
arr. 20:05
dep. 20:05
12.1 km
Varna, Tabarka
arr. 20:06
dep. 20:06
12.7 km
Pocerski Metkovic, Igraliste
arr. 20:07
dep. 20:07
13.2 km
Pocerski Metkovic, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
14 km
Pocerski Metkovic, Jekici
arr. 20:11
dep. 20:11
15.2 km
Pocerski Metkovic, Savici
arr. 20:13
dep. 20:13
16 km
Grusic, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
20 km
Grusic, 3
arr. 20:23
dep. 20:23
21 km
Grusic, 4
arr. 20:24
dep. 20:24
21.5 km
Desic, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Desic, Nedici-beleg
arr. 20:27
dep. 20:27
23 km
Milosevac kod Sapca, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Milosevac kod Sapca, Centar
arr. 20:30
25 km

Naselja Sabac i Milosevac kod Sapca su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.