Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Lesnica kod Loznice timetable

thursday, 15.11.2018.
04:25 05:14 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 04:25
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:35
3 km
Stitar, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:46
dep. 04:47
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:04
dep. 05:05
32 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:10
dep. 05:11
35 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:14
38 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Slepcevic, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Duvaniste, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Petlovaca, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
25 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 07:10
36 km
07:15 08:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
32.7 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 08:04
dep. 08:04
37.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:07
40.9 km
07:45 08:31 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:45
Slepcevic, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:23
dep. 08:23
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 08:28
dep. 08:28
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:31
39.6 km
07:55 08:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:55
Slepcevic, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
15.8 km
Petlovaca, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
26.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
33.1 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:45
41.3 km
08:40 09:26 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
36 km
09:20 10:12 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
32.7 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 10:09
dep. 10:09
37.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:12
40.9 km
09:55 10:29 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:55
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
36 km
10:05 10:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:05
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Slepcevic, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Petlovaca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:45
36 km
10:10 11:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
6.6 km
Slepcevic, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
15.4 km
Duvaniste, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
19.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
26.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
29.4 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
32.7 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 10:59
dep. 10:59
37.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:02
40.9 km
11:05 11:42 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:05
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
43 km
11:20 12:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:20
Slepcevic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
11 km
Duvaniste, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Petlovaca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 11:56
dep. 11:56
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:00
36 km
12:05 12:51 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:05
Slepcevic, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 12:48
dep. 12:48
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 12:51
39.6 km
12:45 13:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:45
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:26
36 km
13:00 13:49 (00:49)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 13:00
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:10
3 km
Stitar, Railway station
arr. 13:14
dep. 13:15
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 13:21
dep. 13:22
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 13:39
dep. 13:40
32 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 13:45
dep. 13:46
35 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 13:49
38 km
13:10 13:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:10
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
24 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
29 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 13:52
dep. 13:52
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
37 km
13:35 14:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Slepcevic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Duvaniste, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Petlovaca, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:15
36 km
13:55 14:29 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:55
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
36 km
14:45 15:31 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:45
Slepcevic, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
28.1 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:28
dep. 15:28
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:31
39.6 km
14:50 15:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:50
Slepcevic, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:26
dep. 15:26
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:30
36 km
15:20 15:57 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
43 km
15:25 16:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Slepcevic, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 16:04
dep. 16:04
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:10
37 km
16:40 17:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
36 km
17:25 18:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:25
Slepcevic, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
29 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:04
dep. 18:04
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:10
37 km
17:40 18:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:40
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 18:17
dep. 18:17
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
36 km
17:55 18:29 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:55
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
36 km
19:05 19:51 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:05
Slepcevic, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 19:48
dep. 19:48
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 19:51
39.6 km
19:20 20:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:20
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
15 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 19:56
dep. 19:56
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:00
36 km
20:25 21:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:25
Slepcevic, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Duvaniste, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Petlovaca, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
29 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 21:04
dep. 21:04
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:10
37 km
21:05 21:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:05
Slepcevic, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
11 km
Duvaniste, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Petlovaca, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 21:41
dep. 21:41
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:45
36 km
21:10 21:56 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:10
Slepcevic, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 21:53
dep. 21:53
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 21:56
39.6 km
21:47 22:33 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:47
Slepcevic, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 22:30
dep. 22:30
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 22:33
39.6 km
22:57 23:43 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 22:57
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
11 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
16 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
28 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 23:39
dep. 23:39
35 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
38 km

Naselja Sabac i Lesnica kod Loznice su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.