Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Koceljeva timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Draginje
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 06:35
dep. 06:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 06:39
dep. 06:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
40 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:10
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:16
dep. 07:16
5 km
Mala Vranjska
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Ridjake, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Matijevac
arr. 07:37
dep. 07:37
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 07:43
dep. 07:43
28 km
Draginje
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:48
dep. 07:48
33 km
Mali Bosnjak
arr. 07:50
dep. 07:50
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:55
40 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:15
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Mala Vranjska
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Ridjake, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Matijevac
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Draginje
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:50
dep. 08:50
33 km
Mali Bosnjak
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:00
40 km
09:00 09:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
35 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 10:22
dep. 10:22
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 10:28
dep. 10:28
28 km
Draginje
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:33
dep. 10:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:39
dep. 10:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
40 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:30
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
37 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:06
dep. 11:06
5 km
Mala Vranjska
arr. 11:12
dep. 11:12
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
19 km
Matijevac
arr. 11:27
dep. 11:27
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 11:33
dep. 11:33
28 km
Draginje
arr. 11:35
dep. 11:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:38
dep. 11:38
33 km
Mali Bosnjak
arr. 11:40
dep. 11:40
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:45
40 km
12:30 13:14 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Mala Vranjska
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Ridjake, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Matijevac
arr. 12:56
dep. 12:56
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:02
dep. 13:02
28 km
Draginje
arr. 13:04
dep. 13:04
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:07
dep. 13:07
33 km
Mali Bosnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
35 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:14
40 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Mala Vranjska
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Matijevac
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Draginje
arr. 13:32
dep. 13:32
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:35
dep. 13:35
33 km
Mali Bosnjak
arr. 13:38
dep. 13:38
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
40 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
22 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Draginje
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:38
dep. 14:38
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Mali Bosnjak
arr. 14:40
dep. 14:40
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
40 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Mala Vranjska
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Ridjake, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Matijevac
arr. 15:57
dep. 15:57
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 16:02
dep. 16:02
28 km
Draginje
arr. 16:04
dep. 16:04
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Mali Bosnjak
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
40 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
30 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
40 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:00
Draginje
arr. 16:25
dep. 16:25
28 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:40
38 km
16:45 17:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:45
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:51
dep. 16:51
5 km
Mala Vranjska
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Ridjake, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
19 km
Matijevac
arr. 17:12
dep. 17:12
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 17:18
dep. 17:18
28 km
Draginje
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
33 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
40 km
19:00 19:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
10.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
13 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
15.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
19.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
22.2 km
Draginje
arr. 19:30
dep. 19:30
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
32.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
36.3 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
9.1 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
10.4 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
15.7 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
19.2 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
22.2 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
32.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
36.3 km
20:00 20:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:27
dep. 20:27
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Draginje
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:38
dep. 20:38
33 km
Mali Bosnjak
arr. 20:40
dep. 20:40
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:45
40 km

Naselja Sabac i Koceljeva su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.