Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Koceljeva timetable

friday, 05.03.2021.
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Draginje, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 06:35
dep. 06:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 06:39
dep. 06:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
40 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:10
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:16
dep. 07:16
5 km
Mala Vranjska
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Ridjake, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Matijevac
arr. 07:37
dep. 07:37
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 07:43
dep. 07:43
28 km
Draginje, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:48
dep. 07:48
33 km
Mali Bosnjak
arr. 07:50
dep. 07:50
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:55
40 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:15
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Mala Vranjska
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Ridjake, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Matijevac
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Draginje, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:50
dep. 08:50
33 km
Mali Bosnjak
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:00
40 km
09:00 09:35 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
35 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:05
dep. 10:05
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 10:22
dep. 10:22
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:28
dep. 10:28
28 km
Draginje, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:33
dep. 10:33
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
34 km
Mali Bosnjak
arr. 10:35
dep. 10:35
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:39
dep. 10:39
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
40 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:30
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
37 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:06
dep. 11:06
5 km
Mala Vranjska
arr. 11:12
dep. 11:12
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
19 km
Matijevac
arr. 11:27
dep. 11:27
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 11:33
dep. 11:33
28 km
Draginje, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:38
dep. 11:38
33 km
Mali Bosnjak
arr. 11:40
dep. 11:40
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:45
40 km
12:30 13:14 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Mala Vranjska
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Ridjake, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Matijevac
arr. 12:56
dep. 12:56
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:02
dep. 13:02
28 km
Draginje, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:07
dep. 13:07
33 km
Mali Bosnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
35 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:14
40 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Mala Vranjska
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Ridjake, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Matijevac
arr. 13:23
dep. 13:23
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Draginje, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:35
dep. 13:35
33 km
Mali Bosnjak
arr. 13:38
dep. 13:38
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
40 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
22 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Draginje, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:38
dep. 14:38
33 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
34 km
Mali Bosnjak
arr. 14:40
dep. 14:40
35 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 14:44
dep. 14:44
39 km
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
40 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Ridjake, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Draginje, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
30 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
40 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Mala Vranjska
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Ridjake, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Matijevac
arr. 15:57
dep. 15:57
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 16:02
dep. 16:02
28 km
Draginje, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Mali Bosnjak
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
40 km
16:45 17:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:45
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:51
dep. 16:51
5 km
Mala Vranjska
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Ridjake, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
19 km
Matijevac
arr. 17:12
dep. 17:12
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 17:18
dep. 17:18
28 km
Draginje, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
33 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
40 km
19:00 19:44 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:05
dep. 19:05
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
10.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
13 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
15.7 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
19.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 19:26
dep. 19:26
22.2 km
Draginje, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
32.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
36.3 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:30
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
3.2 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
9.1 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
10.4 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
15.7 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
19.2 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
22.2 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
26.4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
28.4 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
29.2 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
32.1 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
34.9 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
36.3 km
20:00 20:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:00
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Ridjake, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
16 km
Lojanice, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
19 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:27
dep. 20:27
22 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Draginje, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:38
dep. 20:38
33 km
Mali Bosnjak
arr. 20:40
dep. 20:40
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:45
40 km

Naselja Sabac i Koceljeva su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sabac - Koceljeva iznosi od 2,65 EUR do 2,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.