Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Drenovac kod Sapca timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:18
dep. 06:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:19
dep. 06:19
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:25
dep. 06:25
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:26
dep. 06:26
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:27
dep. 06:27
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 06:33
dep. 06:33
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 06:36
dep. 06:36
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 06:38
dep. 06:38
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 06:45
dep. 06:45
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 06:52
dep. 06:52
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 06:55
22.4 km
07:45 08:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:48
dep. 07:48
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:49
dep. 07:49
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:52
dep. 07:52
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:55
dep. 07:55
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 07:57
dep. 07:57
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 08:00
dep. 08:00
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 08:03
dep. 08:03
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 08:06
dep. 08:06
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 08:08
dep. 08:08
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Ml.
arr. 08:13
dep. 08:13
15.3 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 08:14
dep. 08:14
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 08:21
dep. 08:21
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 08:25
22.4 km
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 08:04
dep. 08:04
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:06
dep. 08:06
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:10
dep. 08:10
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:11
dep. 08:11
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 08:12
dep. 08:12
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 08:15
dep. 08:15
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 08:18
dep. 08:18
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 08:21
dep. 08:21
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 08:23
dep. 08:23
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 08:30
dep. 08:30
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 08:34
dep. 08:34
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 08:37
dep. 08:37
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 08:40
22.4 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:25
Sabac, Medicinska skola
arr. 10:28
dep. 10:28
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:29
dep. 10:29
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:31
dep. 10:31
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 10:35
dep. 10:35
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 10:36
dep. 10:36
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 10:37
dep. 10:37
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 10:40
dep. 10:40
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 10:43
dep. 10:43
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 10:46
dep. 10:46
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 10:48
dep. 10:48
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 10:55
dep. 10:55
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 10:59
dep. 10:59
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 11:02
dep. 11:02
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 11:05
22.4 km
11:50 12:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:50
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:53
dep. 11:53
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 11:54
dep. 11:54
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:00
dep. 12:00
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:01
dep. 12:01
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:02
dep. 12:02
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:05
dep. 12:05
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:08
dep. 12:08
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 12:11
dep. 12:11
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 12:13
dep. 12:13
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 12:20
dep. 12:20
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 12:24
dep. 12:24
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 12:27
dep. 12:27
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 12:30
22.4 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:44
dep. 12:44
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:51
dep. 12:51
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:52
dep. 12:52
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:55
dep. 12:55
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:58
dep. 12:58
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 13:01
dep. 13:01
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 13:03
dep. 13:03
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 13:05
dep. 13:05
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 13:10
dep. 13:10
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 13:14
dep. 13:14
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 13:17
dep. 13:17
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 13:20
22.4 km
13:45 14:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:49
dep. 13:49
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:55
dep. 13:55
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 13:56
dep. 13:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 14:03
dep. 14:03
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 14:06
dep. 14:06
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 14:08
dep. 14:08
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 14:15
dep. 14:15
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 14:19
dep. 14:19
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 14:22
dep. 14:22
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 14:25
22.4 km
15:05 15:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:05
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 15:15
dep. 15:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 15:17
dep. 15:17
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 15:20
dep. 15:20
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 15:23
dep. 15:23
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 15:26
dep. 15:26
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 15:28
dep. 15:28
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 15:35
dep. 15:35
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 15:39
dep. 15:39
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 15:42
dep. 15:42
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 15:45
22.4 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 15:40
dep. 15:40
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 15:42
dep. 15:42
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 15:45
dep. 15:45
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 15:48
dep. 15:48
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 15:51
dep. 15:51
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 15:53
dep. 15:53
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 15:55
dep. 15:55
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 16:00
dep. 16:00
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 16:04
dep. 16:04
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 16:07
dep. 16:07
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 16:10
22.4 km
16:40 17:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:44
dep. 16:44
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:46
dep. 16:46
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:47
dep. 16:47
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:50
dep. 16:50
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:51
dep. 16:51
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:52
dep. 16:52
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 16:55
dep. 16:55
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 16:58
dep. 16:58
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 17:01
dep. 17:01
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 17:03
dep. 17:03
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 17:05
dep. 17:05
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 17:10
dep. 17:10
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 17:14
dep. 17:14
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 17:17
dep. 17:17
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 17:20
22.4 km
18:15 18:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:18
dep. 18:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 18:19
dep. 18:19
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 18:22
dep. 18:22
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 18:25
dep. 18:25
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 18:26
dep. 18:26
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 18:27
dep. 18:27
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 18:30
dep. 18:30
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 18:33
dep. 18:33
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 18:36
dep. 18:36
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 18:38
dep. 18:38
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 18:45
dep. 18:45
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 18:49
dep. 18:49
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 18:52
dep. 18:52
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 18:55
22.4 km
19:10 19:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:14
dep. 19:14
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:20
dep. 19:20
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:21
dep. 19:21
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 19:22
dep. 19:22
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 19:25
dep. 19:25
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 19:28
dep. 19:28
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 19:31
dep. 19:31
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 19:33
dep. 19:33
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 19:40
dep. 19:40
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 19:44
dep. 19:44
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 19:47
dep. 19:47
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 19:50
22.4 km
20:05 20:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:08
dep. 20:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 20:15
dep. 20:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 20:16
dep. 20:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 20:17
dep. 20:17
6.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 20:20
dep. 20:20
8.2 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 20:23
dep. 20:23
9.8 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
10.7 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 20:26
dep. 20:26
11.4 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 20:28
dep. 20:28
12.3 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 20:30
dep. 20:30
12.9 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
14.9 km
Macvanski Pricinovic, Kojici
arr. 20:35
dep. 20:35
15.6 km
Sevarice, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
17.9 km
Sevarice, Pantici
arr. 20:39
dep. 20:39
18.6 km
Drenovac kod Sapca, Geratovici
arr. 20:42
dep. 20:42
21.3 km
Drenovac kod Sapca, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
21.9 km
Drenovac kod Sapca, 2
arr. 20:45
22.4 km

Naselja Sabac i Drenovac kod Sapca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.