Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Bogatic timetable

saturday, 23.02.2019.
05:20 06:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
6 km
Stitar, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
22 km
Bogatic, Bus station
arr. 06:10
27 km
09:10 10:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Stitar, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
12 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
17 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
22 km
Bogatic, Bus station
arr. 10:00
27 km
09:50 10:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:50
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Stitar, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
12 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
17 km
Bogatic, Bus station
arr. 10:30
23 km
11:10 12:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:10
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Uzvece, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Glusci, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 12:00
34 km
15:10 16:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:10
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Uzvece, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Glusci, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:00
34 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Stitar, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
22 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:00
27 km
20:00 20:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:00
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Stitar, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
12 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
17 km
Bogatic, Bus station
arr. 20:40
23 km
20:05 20:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Uzvece, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Glusci, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 20:55
34 km

Naselja Sabac i Bogatic su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.