Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sabac - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 28.05.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:00
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
arr. 05:21
dep. 05:21
20 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
24 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
29 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
45 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
50 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
56 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:30
90 km
05:50 07:25 (01:35)
Bus stationDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:50
arr. 07:10
dep. 07:10
84 km
arr. 07:15
dep. 07:15
87 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 07:25
94 km
06:13 08:19 (02:06)
ČavićPančevački most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Čavić
dep. 06:13
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
1 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Misar, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Trbusac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
15 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:41
dep. 06:41
18 km
Debrc, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
24 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:58
dep. 06:58
28 km
Beljin, Baraka
arr. 07:02
dep. 07:02
30 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:07
dep. 07:07
33 km
Skela, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
40 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 08:19
92 km
06:15 07:30 (01:15)
Bus stationNovi Beograd - Sava centar (auto-put)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Jarak, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 06:53
dep. 06:53
32 km
arr. 07:25
dep. 07:25
84 km
arr. 07:30
87 km
06:30 07:45 (01:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:45
90 km
07:35 09:00 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:35
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
arr. 08:04
dep. 08:04
18 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
arr. 08:54
dep. 08:54
86 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:00
89 km
08:00 09:20 (01:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
13 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
24 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
31 km
arr. 09:12
dep. 09:12
84 km
arr. 09:14
dep. 09:14
87 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:20
90 km
08:30 09:55 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:30
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
arr. 08:59
dep. 08:59
18 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
24 km
arr. 09:49
dep. 09:49
86 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
89 km
08:55 10:20 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:55
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
14 km
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
24 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
31 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
86 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus stationDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:30
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
13 km
arr. 10:51
dep. 10:51
20 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
24 km
arr. 11:50
dep. 11:50
85 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:00
95 km
11:05 12:30 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:05
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
24 km
arr. 12:24
dep. 12:24
86 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
89 km
11:20 12:50 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:20
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
arr. 11:41
dep. 11:41
20 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
86 km
12:20 13:50 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
arr. 13:35
dep. 13:35
80.6 km
arr. 13:40
dep. 13:40
83.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:50
87.2 km
13:20 14:45 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:20
arr. 14:35
dep. 14:35
84 km
arr. 14:40
dep. 14:40
87 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:45
90 km
14:05 15:30 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:05
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
arr. 14:25
dep. 14:25
20 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
24 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
86 km
14:45 16:15 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:45
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
arr. 16:05
dep. 16:05
82 km
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:15
90 km
16:15 17:50 (01:35)
Bus stationDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:15
arr. 17:35
dep. 17:35
84 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:50
93 km
17:30 18:50 (01:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:30
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
6 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
13 km
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
24 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
31 km
arr. 18:42
dep. 18:42
84 km
arr. 18:44
dep. 18:44
87 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:50
90 km
18:15 19:50 (01:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:15
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
16 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
17 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
23 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
27 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
33 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
40 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
46 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
54 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
64 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:50
86 km
19:55 21:20 (01:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:55
arr. 21:10
dep. 21:10
84 km
arr. 21:15
dep. 21:15
87 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:20
90 km
21:15 22:45 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 21:15
Klenak, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:30
dep. 21:30
13 km
arr. 21:36
dep. 21:36
19 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
25 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
32 km
arr. 22:30
dep. 22:30
84 km
arr. 22:35
dep. 22:35
87 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:45
90 km

Naselja Sabac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.