Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rvati kod Raske - Raska timetable

friday, 05.03.2021.
04:02 04:07 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Railway station
dep. 04:02
Raska, Railway station
arr. 04:07
6 km
06:30 06:45 (00:15)
SocanciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Socanci
dep. 06:30
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 06:37
dep. 06:37
2.8 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 06:40
dep. 06:40
3.5 km
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Raska, Bus station
arr. 06:45
6 km
07:30 07:45 (00:15)
SocanciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Socanci
dep. 07:30
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 07:37
dep. 07:37
2.8 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Raska, Bus station
arr. 07:45
6 km
08:22 08:27 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Railway station
dep. 08:22
Raska, Railway station
arr. 08:27
6 km
13:30 13:45 (00:15)
SocanciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Socanci
dep. 13:30
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 13:37
dep. 13:37
2.8 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Raska, Bus station
arr. 13:45
6 km
15:30 15:45 (00:15)
SocanciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Socanci
dep. 15:30
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 15:37
dep. 15:37
2.8 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Raska, Bus station
arr. 15:45
6 km
16:22 16:27 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Railway station
dep. 16:22
Raska, Railway station
arr. 16:27
6 km
19:30 19:45 (00:15)
SocanciBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rvati kod Raske, Socanci
dep. 19:30
Rvati kod Raske, Knezevici
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Rvati kod Raske, Pristaniste
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Rvati kod Raske, Skola
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Rvati kod Raske, Pokimice 2
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Rvati kod Raske, Pokimice 1
arr. 19:37
dep. 19:37
2.8 km
Rvati kod Raske, Drazovici
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Rvati kod Raske, Dobrinac
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Raska, Mislopolje podvoznjak
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Raska, Bus station
arr. 19:45
6 km

Naselja Rvati kod Raske i Raska su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rvati kod Raske je u 04:02 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.