Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rusna - Nis timetable

friday, 15.11.2019.
05:15 06:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 05:15
Cecina kod Doljevca
arr. 05:23
dep. 05:23
4.9 km
Pukovac, II
arr. 05:31
dep. 05:31
10.6 km
Pukovac, I
arr. 05:33
dep. 05:33
11.6 km
Kocane
arr. 05:35
dep. 05:35
13.2 km
Kocane, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
14.1 km
Doljevac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
15.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:41
dep. 05:41
16.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:43
dep. 05:43
17.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:45
dep. 05:45
19.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
20 km
Malosiste, Anče
arr. 05:47
dep. 05:47
20.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
22.4 km
Belotinac, A.
arr. 05:51
dep. 05:51
23.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:54
dep. 05:54
26.9 km
arr. 05:59
dep. 05:59
31.4 km
arr. 06:04
dep. 06:04
35 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
36.9 km
06:20 07:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 06:20
Cecina kod Doljevca
arr. 06:28
dep. 06:28
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Orljane, Majdan
arr. 06:39
dep. 06:39
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:41
dep. 06:41
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Malosiste, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
14.8 km
Malosiste, Anče
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
17.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
17.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:58
dep. 06:58
21.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
arr. 07:03
dep. 07:03
24.5 km
Nis, Biljur
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
26.8 km
07:15 08:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 07:15
Cecina kod Doljevca
arr. 07:23
dep. 07:23
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Orljane, Majdan
arr. 07:34
dep. 07:34
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:36
dep. 07:36
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:39
dep. 07:39
14 km
Malosiste, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
14.8 km
Malosiste, Anče
arr. 07:42
dep. 07:42
15.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
17.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
17.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:53
dep. 07:53
21.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
23.5 km
arr. 07:58
dep. 07:58
24.5 km
Nis, Biljur
arr. 08:00
dep. 08:00
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
26.8 km
08:30 09:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 08:30
Cecina kod Doljevca
arr. 08:38
dep. 08:38
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Orljane, Majdan
arr. 08:49
dep. 08:49
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:51
dep. 08:51
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 08:53
dep. 08:53
14 km
Malosiste, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
14.8 km
Malosiste, Anče
arr. 08:56
dep. 08:56
15.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
17.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
17.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:04
dep. 09:04
21.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
23.5 km
arr. 09:09
dep. 09:09
24.5 km
Nis, Biljur
arr. 09:11
dep. 09:11
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 09:16
26.8 km
11:00 11:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 11:00
Cecina kod Doljevca
arr. 11:08
dep. 11:08
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
10 km
Orljane, Majdan
arr. 11:19
dep. 11:19
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:21
dep. 11:21
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Malosiste, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
14.8 km
Capljinac
arr. 11:30
dep. 11:30
16.3 km
Belotinac
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 11:37
dep. 11:37
19.5 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
23.7 km
arr. 11:46
dep. 11:46
24.7 km
Nis, Biljur
arr. 11:49
dep. 11:49
25.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:55
27 km
13:00 13:56 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 13:00
Cecina kod Doljevca
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Pukovac, II
arr. 13:16
dep. 13:16
10.6 km
Pukovac, I
arr. 13:18
dep. 13:18
11.6 km
Kocane
arr. 13:20
dep. 13:20
13.2 km
Kocane, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
14.1 km
Doljevac, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
15.2 km
Orljane, Majdan
arr. 13:26
dep. 13:26
16.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:28
dep. 13:28
17.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:30
dep. 13:30
19.2 km
Malosiste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Malosiste, Anče
arr. 13:32
dep. 13:32
20.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
22.4 km
Belotinac, A.
arr. 13:36
dep. 13:36
23.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:39
dep. 13:39
26.9 km
arr. 13:45
dep. 13:45
31.4 km
arr. 13:50
dep. 13:50
35 km
Nis, Bus station
arr. 13:56
36.9 km
15:00 15:49 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 15:00
Cecina kod Doljevca
arr. 15:08
dep. 15:08
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Orljane, Majdan
arr. 15:19
dep. 15:19
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:21
dep. 15:21
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Malosiste, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
14.8 km
Malosiste, Anče
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
17.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
17.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:37
dep. 15:37
21.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
23.5 km
arr. 15:42
dep. 15:42
24.5 km
Nis, Biljur
arr. 15:44
dep. 15:44
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 15:49
26.8 km
16:40 17:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 16:40
Cecina kod Doljevca
arr. 16:48
dep. 16:48
4.9 km
Kocane, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
8.9 km
Doljevac, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Orljane, Majdan
arr. 16:59
dep. 16:59
11.5 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 17:01
dep. 17:01
12.6 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 17:04
dep. 17:04
14 km
Malosiste, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
14.8 km
Malosiste, Anče
arr. 17:07
dep. 17:07
15.5 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
17.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
17.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 17:18
dep. 17:18
21.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
23.5 km
arr. 17:23
dep. 17:23
24.5 km
Nis, Biljur
arr. 17:25
dep. 17:25
25.3 km
Nis, Bus station
arr. 17:30
26.8 km
21:10 22:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusna
dep. 21:10
Cecina kod Doljevca
arr. 21:18
dep. 21:18
4.9 km
Pukovac, II
arr. 21:26
dep. 21:26
10.6 km
Pukovac, I
arr. 21:28
dep. 21:28
11.6 km
Kocane
arr. 21:30
dep. 21:30
13.2 km
Kocane, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
14.1 km
Doljevac, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
15.2 km
Orljane, Majdan
arr. 21:36
dep. 21:36
16.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 21:38
dep. 21:38
17.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 21:40
dep. 21:40
19.2 km
Malosiste, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
20 km
Malosiste, Anče
arr. 21:42
dep. 21:42
20.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 21:44
dep. 21:44
22.4 km
Belotinac, A.
arr. 21:46
dep. 21:46
23.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:49
dep. 21:49
26.9 km
arr. 21:54
dep. 21:54
31.4 km
arr. 21:59
dep. 21:59
35 km
Nis, Bus station
arr. 22:05
36.9 km

Naselja Rusna i Nis su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rusna je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.