Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rusko Selo - Kikinda timetable

tuesday, 18.02.2020.
03:45 04:30 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Center
dep. 03:45
Rusko Selo, Ulaz
arr. 03:48
dep. 03:48
1.4 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 03:51
dep. 03:51
2.7 km
Novi Kozarci, Park
arr. 03:52
dep. 03:52
3.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 03:53
dep. 03:53
3.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 03:54
dep. 03:54
4.6 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 04:00
dep. 04:00
8.2 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 04:01
dep. 04:01
8.9 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 04:02
dep. 04:02
9.8 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 04:06
dep. 04:06
10.8 km
Nakovo, Izlaz
arr. 04:13
dep. 04:13
15.8 km
Nakovo, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
16.9 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 04:21
dep. 04:21
22 km
arr. 04:23
dep. 04:23
23.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 04:25
dep. 04:25
24.7 km
Kikinda, Bolnica
arr. 04:28
dep. 04:28
25.6 km
Kikinda, Bus station
arr. 04:30
27.1 km
04:46 05:25 (00:39)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 04:46
Rusko Selo, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
1.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 05:25
16.3 km
06:05 06:25 (00:20)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 06:05
Kikinda, Mlin
arr. 06:21
dep. 06:21
13.4 km
Kikinda, Bolnica
arr. 06:23
dep. 06:23
14.3 km
Kikinda, Bus station
arr. 06:25
15.7 km
07:05 07:25 (00:20)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 07:05
Kikinda, Mlin
arr. 07:21
dep. 07:21
13.4 km
Kikinda, Bolnica
arr. 07:23
dep. 07:23
14.3 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:25
15.7 km
08:45 09:30 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Center
dep. 08:45
Rusko Selo, Ulaz
arr. 08:48
dep. 08:48
1.4 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 08:51
dep. 08:51
2.7 km
Novi Kozarci, Park
arr. 08:52
dep. 08:52
3.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
3.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 08:54
dep. 08:54
4.6 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
8.2 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 08:59
dep. 08:59
8.9 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
9.8 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
10.8 km
Nakovo, Izlaz
arr. 09:11
dep. 09:11
15.8 km
Nakovo, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
16.9 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
arr. 09:23
dep. 09:23
23.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
24.7 km
Kikinda, Bolnica
arr. 09:28
dep. 09:28
25.6 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:30
27.1 km
11:15 12:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Center
dep. 11:15
Rusko Selo, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
1.4 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 11:21
dep. 11:21
2.7 km
Novi Kozarci, Park
arr. 11:22
dep. 11:22
3.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
3.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 11:24
dep. 11:24
4.6 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 11:28
dep. 11:28
8.2 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 11:29
dep. 11:29
8.9 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
9.8 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
10.8 km
Nakovo, Izlaz
arr. 11:41
dep. 11:41
15.8 km
Nakovo, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
16.9 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 11:51
dep. 11:51
22 km
arr. 11:53
dep. 11:53
23.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 11:55
dep. 11:55
24.7 km
Kikinda, Bolnica
arr. 11:58
dep. 11:58
25.6 km
Kikinda, Bus station
arr. 12:00
27.1 km
12:51 13:15 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 12:51
Rusko Selo, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
1.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:15
16.3 km
12:55 13:15 (00:20)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 12:55
Kikinda, Mlin
arr. 13:11
dep. 13:11
13.4 km
Kikinda, Bolnica
arr. 13:13
dep. 13:13
14.3 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:15
15.7 km
14:02 14:30 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 14:02
Rusko Selo, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
1.4 km
Kikinda, Mlin
arr. 14:22
dep. 14:22
15.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 14:26
dep. 14:26
16.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 14:30
17.9 km
14:50 15:10 (00:20)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 14:50
Kikinda, Mlin
arr. 15:06
dep. 15:06
13.4 km
Kikinda, Bolnica
arr. 15:08
dep. 15:08
14.3 km
Kikinda, Bus station
arr. 15:10
15.7 km
16:02 16:30 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 16:02
Rusko Selo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
1.4 km
Kikinda, Mlin
arr. 16:22
dep. 16:22
15.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 16:26
dep. 16:26
16.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:30
17.9 km
17:22 17:50 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 17:22
Rusko Selo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
1.4 km
Kikinda, Mlin
arr. 17:42
dep. 17:42
15.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 17:46
dep. 17:46
16.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:50
17.9 km
17:45 18:30 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Center
dep. 17:45
Rusko Selo, Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
1.4 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 17:51
dep. 17:51
2.7 km
Novi Kozarci, Park
arr. 17:52
dep. 17:52
3.2 km
Novi Kozarci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
3.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 17:54
dep. 17:54
4.6 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 17:58
dep. 17:58
8.2 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 17:59
dep. 17:59
8.9 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
9.8 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
10.8 km
Nakovo, Izlaz
arr. 18:11
dep. 18:11
15.8 km
Nakovo, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
16.9 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 18:21
dep. 18:21
22 km
arr. 18:23
dep. 18:23
23.8 km
Kikinda, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
24.7 km
Kikinda, Bolnica
arr. 18:28
dep. 18:28
25.6 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:30
27.1 km
20:02 20:30 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 20:02
Rusko Selo, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
1.4 km
Kikinda, Mlin
arr. 20:22
dep. 20:22
15.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 20:26
dep. 20:26
16.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 20:30
17.9 km
20:55 21:15 (00:20)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 20:55
Kikinda, Mlin
arr. 21:11
dep. 21:11
13.4 km
Kikinda, Bolnica
arr. 21:13
dep. 21:13
14.3 km
Kikinda, Bus station
arr. 21:15
15.7 km
23:12 23:40 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusko Selo, Ulaz
dep. 23:12
Rusko Selo, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
1.4 km
Kikinda, Mlin
arr. 23:32
dep. 23:32
15.5 km
Kikinda, Bolnica
arr. 23:36
dep. 23:36
16.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 23:40
17.9 km

Naselja Rusko Selo i Kikinda su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rusko Selo je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 23:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.