Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Runjani - Loznica timetable

monday, 17.01.2022.
05:46 06:13 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 05:46
Runjani, Sarici
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 05:55
dep. 05:55
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 05:53
dep. 05:53
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 05:59
dep. 05:59
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:02
dep. 06:02
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:03
dep. 06:03
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:05
dep. 06:05
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:06
dep. 06:06
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:13
20.5 km
06:11 06:45 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 06:11
Runjani, Sarici
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 06:21
dep. 06:21
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 06:23
dep. 06:23
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Kozjak, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 06:29
dep. 06:29
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Loznica, Bus station
arr. 06:45
19 km
06:18 06:35 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 06:18
Runjani, Cosici
arr. 06:19
dep. 06:19
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Runjani, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Klupci, Lug
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Loznica, Lagator
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:35
9 km
06:28 06:45 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:28
Klupci, Panici
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:45
6 km
06:29 06:45 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 06:29
Runjani, Cosici
arr. 06:30
dep. 06:30
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Runjani, Dom
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 06:35
dep. 06:35
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Klupci, Lug
arr. 06:37
dep. 06:37
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Klupci, Vir
arr. 06:41
dep. 06:41
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:45
9 km
06:30 06:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:30
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
6 km
06:30 06:45 (00:15)
Mijica mlinViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:30
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
7.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
8.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
9 km
06:30 06:45 (00:15)
Mijica mlinViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:30
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
8.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
9.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
10 km
06:32 06:43 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:32
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
6 km
06:33 06:44 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 06:33
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
6 km
07:00 07:11 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:00
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
6 km
07:01 07:35 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 07:01
Runjani, Sarici
arr. 07:04
dep. 07:04
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 07:09
dep. 07:09
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Kozjak, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 07:19
dep. 07:19
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 07:25
dep. 07:25
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:28
dep. 07:28
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
19 km
07:06 07:33 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 07:06
Runjani, Sarici
arr. 07:09
dep. 07:09
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 07:17
dep. 07:17
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:19
dep. 07:19
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:21
dep. 07:21
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:22
dep. 07:22
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:23
dep. 07:23
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:27
dep. 07:27
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:33
20.5 km
07:19 07:35 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 07:19
Runjani, Cosici
arr. 07:20
dep. 07:20
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Runjani, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 07:25
dep. 07:25
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 07:26
dep. 07:26
4 km
Klupci, Lug
arr. 07:27
dep. 07:27
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 07:29
dep. 07:29
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Klupci, Vir
arr. 07:31
dep. 07:31
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
9 km
07:23 07:40 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:23
Klupci, Panici
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:28
dep. 07:28
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:32
dep. 07:32
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:37
dep. 07:37
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
6 km
07:23 07:40 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 07:23
Runjani, Cosici
arr. 07:24
dep. 07:24
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 07:25
dep. 07:25
1 km
Runjani, Dom
arr. 07:28
dep. 07:28
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Klupci, Lug
arr. 07:31
dep. 07:31
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Loznica, Lagator
arr. 07:35
dep. 07:35
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
9 km
07:30 07:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:30
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
6 km
07:30 07:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:30
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
6 km
07:30 07:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:30
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
6 km
07:32 07:43 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:32
Klupci, Panici
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:38
dep. 07:38
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:43
6 km
07:33 07:44 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 07:33
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
6 km
08:38 08:55 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 08:38
Runjani, Cosici
arr. 08:39
dep. 08:39
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 08:40
dep. 08:40
1 km
Runjani, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 08:44
dep. 08:44
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Klupci, Lug
arr. 08:46
dep. 08:46
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 08:49
dep. 08:49
6 km
Loznica, Lagator
arr. 08:50
dep. 08:50
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 08:54
dep. 08:54
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:55
9 km
09:30 09:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 09:30
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
6 km
12:03 12:20 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 12:03
Runjani, Cosici
arr. 12:04
dep. 12:04
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Runjani, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Klupci, Lug
arr. 12:11
dep. 12:11
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Loznica, Lagator
arr. 12:15
dep. 12:15
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
9 km
12:53 13:04 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 12:53
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
6 km
12:56 13:30 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 12:56
Runjani, Sarici
arr. 12:59
dep. 12:59
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:01
dep. 13:01
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 13:04
dep. 13:04
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 13:06
dep. 13:06
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 13:09
dep. 13:09
7 km
Kozjak, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 13:14
dep. 13:14
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Loznica, Bus station
arr. 13:30
19 km
13:08 13:25 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:08
Klupci, Panici
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:13
dep. 13:13
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:17
dep. 13:17
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:25
6 km
13:14 13:30 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 13:14
Runjani, Cosici
arr. 13:15
dep. 13:15
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Runjani, Dom
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Klupci, Lug
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 13:24
dep. 13:24
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Klupci, Vir
arr. 13:26
dep. 13:26
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 13:27
dep. 13:27
7 km
Loznica, Bus station
arr. 13:30
9 km
13:16 13:43 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 13:16
Runjani, Sarici
arr. 13:19
dep. 13:19
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:25
dep. 13:25
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:23
dep. 13:23
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 13:27
dep. 13:27
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:29
dep. 13:29
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:31
dep. 13:31
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:33
dep. 13:33
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:36
dep. 13:36
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:37
dep. 13:37
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 13:43
20.5 km
13:23 13:40 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 13:23
Runjani, Cosici
arr. 13:24
dep. 13:24
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Runjani, Dom
arr. 13:28
dep. 13:28
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Klupci, Lug
arr. 13:31
dep. 13:31
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 13:33
dep. 13:33
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Loznica, Lagator
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:40
9 km
13:30 13:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:30
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
6 km
13:30 13:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:30
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
6 km
13:30 13:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:30
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
6 km
13:32 13:43 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:32
Klupci, Panici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:38
dep. 13:38
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:43
6 km
13:33 13:44 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 13:33
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
6 km
14:08 14:25 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:08
Klupci, Panici
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
6 km
14:23 14:40 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 14:23
Runjani, Cosici
arr. 14:24
dep. 14:24
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 14:25
dep. 14:25
1 km
Runjani, Dom
arr. 14:28
dep. 14:28
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Klupci, Lug
arr. 14:31
dep. 14:31
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 14:33
dep. 14:33
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:34
dep. 14:34
6 km
Loznica, Lagator
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
9 km
14:30 14:41 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:30
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
6 km
14:30 14:45 (00:15)
Mijica mlinViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:30
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
7.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
9 km
14:31 14:58 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 14:31
Runjani, Sarici
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:40
dep. 14:40
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:46
dep. 14:46
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:47
dep. 14:47
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:48
dep. 14:48
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:50
dep. 14:50
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:51
dep. 14:51
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:58
20.5 km
14:31 15:05 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 14:31
Runjani, Sarici
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:36
dep. 14:36
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 14:43
dep. 14:43
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Kozjak, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Loznica, Bus station
arr. 15:05
19 km
14:32 14:44 (00:12)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:32
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
6 km
14:33 14:44 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:33
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
6 km
14:35 14:49 (00:14)
Mijica mlinViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 14:35
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
8.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
10 km
14:49 15:05 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 14:49
Runjani, Cosici
arr. 14:50
dep. 14:50
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 14:51
dep. 14:51
1 km
Runjani, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
Klupci, Lug
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Klupci, Vir
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Loznica, Bus station
arr. 15:05
9 km
15:26 15:53 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 15:26
Runjani, Sarici
arr. 15:29
dep. 15:29
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 15:35
dep. 15:35
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 15:33
dep. 15:33
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:46
dep. 15:46
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:47
dep. 15:47
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:53
20.5 km
15:26 16:00 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 15:26
Runjani, Sarici
arr. 15:29
dep. 15:29
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 15:31
dep. 15:31
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 15:33
dep. 15:33
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 15:34
dep. 15:34
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 15:36
dep. 15:36
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 15:38
dep. 15:38
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 15:39
dep. 15:39
7 km
Kozjak, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 15:50
dep. 15:50
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Loznica, Bus station
arr. 16:00
19 km
15:44 16:00 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 15:44
Runjani, Cosici
arr. 15:45
dep. 15:45
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 15:46
dep. 15:46
1 km
Runjani, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 15:50
dep. 15:50
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Klupci, Lug
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 15:54
dep. 15:54
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Klupci, Vir
arr. 15:56
dep. 15:56
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:00
9 km
15:53 16:10 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 15:53
Klupci, Panici
arr. 15:56
dep. 15:56
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:58
dep. 15:58
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:02
dep. 16:02
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 16:07
dep. 16:07
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
6 km
16:48 17:05 (00:17)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 16:48
Runjani, Cosici
arr. 16:49
dep. 16:49
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
Runjani, Dom
arr. 16:53
dep. 16:53
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 16:54
dep. 16:54
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 16:55
dep. 16:55
4 km
Klupci, Lug
arr. 16:56
dep. 16:56
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 16:58
dep. 16:58
5.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:59
dep. 16:59
6 km
Loznica, Lagator
arr. 17:00
dep. 17:00
6.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Loznica, Bus station
arr. 17:05
9 km
17:08 17:25 (00:17)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 17:08
Klupci, Panici
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:13
dep. 17:13
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:17
dep. 17:17
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 17:25
6 km
17:50 18:01 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 17:50
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
6 km
18:00 18:11 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 18:00
Klupci, Panici
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 18:09
dep. 18:09
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:11
6 km
19:08 19:19 (00:11)
Mijica mlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Mijica mlin
dep. 19:08
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
3 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
5.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
6 km
20:36 21:03 (00:27)
DomViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 20:36
Runjani, Sarici
arr. 20:39
dep. 20:39
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 20:40
dep. 20:40
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 20:43
dep. 20:43
4.5 km
Grncara, Prodavnica
arr. 20:47
dep. 20:47
7.5 km
Korenita, Krst
arr. 20:49
dep. 20:49
9.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:51
dep. 20:51
11.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:52
dep. 20:52
12.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:53
dep. 20:53
13.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:56
dep. 20:56
16.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 21:03
20.5 km
20:41 21:15 (00:34)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Dom
dep. 20:41
Runjani, Sarici
arr. 20:44
dep. 20:44
1.5 km
Runjani, Cosici
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 20:46
dep. 20:46
2.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 20:48
dep. 20:48
4 km
Lipnica kod Loznice, Panici
arr. 20:49
dep. 20:49
4.5 km
Lipnica kod Loznice, Priljevi
arr. 20:51
dep. 20:51
5.5 km
Kozjak, Klupica
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Kozjak, Klanica
arr. 20:53
dep. 20:53
6.5 km
Kozjak, Krst
arr. 20:54
dep. 20:54
7 km
Kozjak, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
7.5 km
Kozjak, Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
8 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 21:00
dep. 21:00
10 km
Lipnicki Sor, Pruga
arr. 20:59
dep. 20:59
9.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
12 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 21:05
dep. 21:05
13 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 21:08
dep. 21:08
15 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 21:10
dep. 21:10
16 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 21:12
dep. 21:12
17 km
Loznica, Bus station
arr. 21:15
19 km
20:59 21:15 (00:16)
Popovo raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Runjani, Popovo raskrsce
dep. 20:59
Runjani, Cosici
arr. 21:00
dep. 21:00
0.5 km
Runjani, Sarici
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Runjani, Dom
arr. 21:04
dep. 21:04
2.5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 21:05
dep. 21:05
3.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 21:06
dep. 21:06
4 km
Klupci, Lug
arr. 21:07
dep. 21:07
4.5 km
Klupci, Skola
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Klupci, Kvantaska pijaca
arr. 21:09
dep. 21:09
5.5 km
Klupci, Tehnicki pregled
arr. 21:10
dep. 21:10
6 km
Klupci, Vir
arr. 21:11
dep. 21:11
6.5 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 21:12
dep. 21:12
7 km
Loznica, Bus station
arr. 21:15
9 km

Naselja Runjani i Loznica su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Runjani je u 05:46 h, dok je poslednji polazak u 20:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.