Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rumenka - Novi Sad timetable

monday, 21.10.2019.
02:49 03:04 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:49
Rumenka, Kanal
arr. 02:50
dep. 02:50
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 02:51
dep. 02:51
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 02:54
dep. 02:54
4.6 km
arr. 02:56
dep. 02:56
5.6 km
arr. 02:57
dep. 02:57
6.4 km
arr. 02:58
dep. 02:58
7 km
arr. 03:00
dep. 03:00
7.9 km
arr. 03:01
dep. 03:01
8.3 km
arr. 03:02
dep. 03:02
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:04
10.4 km
02:59 03:14 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 02:59
Rumenka, Kanal
arr. 03:00
dep. 03:00
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:01
dep. 03:01
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 03:02
dep. 03:02
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:04
dep. 03:04
4.6 km
arr. 03:06
dep. 03:06
5.7 km
arr. 03:07
dep. 03:07
6.4 km
arr. 03:08
dep. 03:08
7 km
arr. 03:10
dep. 03:10
7.9 km
arr. 03:11
dep. 03:11
8.3 km
arr. 03:12
dep. 03:12
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:14
10.4 km
03:00 03:18 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 03:00
Rumenka, Kanal
arr. 03:01
dep. 03:01
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 03:02
dep. 03:02
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 03:03
dep. 03:03
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 03:04
dep. 03:04
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 03:05
dep. 03:05
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 03:06
dep. 03:06
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 03:08
dep. 03:08
5.5 km
arr. 03:10
dep. 03:10
6.6 km
arr. 03:11
dep. 03:11
7.3 km
arr. 03:12
dep. 03:12
7.9 km
arr. 03:14
dep. 03:14
8.8 km
arr. 03:15
dep. 03:15
9.3 km
arr. 03:16
dep. 03:16
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 03:18
11.3 km
04:59 05:14 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:59
Rumenka, Kanal
arr. 05:00
dep. 05:00
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:04
dep. 05:04
4.6 km
arr. 05:06
dep. 05:06
5.7 km
arr. 05:07
dep. 05:07
6.4 km
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
arr. 05:10
dep. 05:10
7.9 km
arr. 05:11
dep. 05:11
8.3 km
arr. 05:12
dep. 05:12
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:14
10.4 km
05:12 05:21 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 05:12
arr. 05:21
8 km
05:14 05:32 (00:18)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:14
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:17
dep. 05:17
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:18
dep. 05:18
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:19
dep. 05:19
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
3.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:22
dep. 05:22
5.6 km
arr. 05:24
dep. 05:24
6.8 km
arr. 05:25
dep. 05:25
7.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
8.1 km
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
arr. 05:29
dep. 05:29
9.5 km
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:32
11.5 km
05:14 05:49 (00:35)
Kisacki put - asfaltna bazaKoteksprodukt - okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:14
Rumenka, Kanal
arr. 05:15
dep. 05:15
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:16
dep. 05:16
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:19
dep. 05:19
4.6 km
arr. 05:21
dep. 05:21
5.7 km
arr. 05:22
dep. 05:22
6.4 km
arr. 05:23
dep. 05:23
7 km
arr. 05:25
dep. 05:25
7.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
8.3 km
arr. 05:27
dep. 05:27
8.9 km
arr. 05:28
dep. 05:28
10.1 km
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
10.8 km
arr. 05:30
dep. 05:30
11.4 km
arr. 05:31
dep. 05:31
11.5 km
arr. 05:32
dep. 05:32
11.9 km
arr. 05:33
dep. 05:33
12.4 km
arr. 05:34
dep. 05:34
12.9 km
arr. 05:36
dep. 05:36
13.2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
14.2 km
arr. 05:41
dep. 05:41
15.4 km
arr. 05:42
dep. 05:42
16.1 km
Novi Sad, Primorska - Stoteks
arr. 05:43
dep. 05:43
16.8 km
Novi Sad, Primorksa - Hins
arr. 05:44
dep. 05:44
17.5 km
arr. 05:45
dep. 05:45
18.1 km
arr. 05:47
dep. 05:47
18.5 km
arr. 05:49
19.7 km
05:15 05:25 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 05:15
arr. 05:25
8 km
05:25 05:43 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 05:25
Rumenka, Kanal
arr. 05:26
dep. 05:26
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 05:28
dep. 05:28
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 05:29
dep. 05:29
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:33
dep. 05:33
5.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
6.6 km
arr. 05:36
dep. 05:36
7.3 km
arr. 05:37
dep. 05:37
7.9 km
arr. 05:39
dep. 05:39
8.8 km
arr. 05:40
dep. 05:40
9.3 km
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:43
11.3 km
05:44 05:59 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:44
Rumenka, Kanal
arr. 05:45
dep. 05:45
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 05:46
dep. 05:46
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 05:49
dep. 05:49
4.6 km
arr. 05:51
dep. 05:51
5.7 km
arr. 05:52
dep. 05:52
6.4 km
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
7.9 km
arr. 05:56
dep. 05:56
8.3 km
arr. 05:57
dep. 05:57
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:59
10.4 km
05:53 06:02 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 05:53
arr. 06:02
8 km
05:56 06:10 (00:14)
IrmovoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Irmovo
dep. 05:56
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
arr. 06:10
14 km
05:59 06:14 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:59
Rumenka, Kanal
arr. 06:00
dep. 06:00
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:01
dep. 06:01
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:04
dep. 06:04
4.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
5.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
6.4 km
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
7.9 km
arr. 06:11
dep. 06:11
8.3 km
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:14
10.4 km
06:00 06:18 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 06:00
Rumenka, Kanal
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 06:04
dep. 06:04
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 06:05
dep. 06:05
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:08
dep. 06:08
5.5 km
arr. 06:10
dep. 06:10
6.6 km
arr. 06:11
dep. 06:11
7.3 km
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
9.3 km
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:18
11.3 km
06:14 06:29 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:14
Rumenka, Kanal
arr. 06:15
dep. 06:15
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:16
dep. 06:16
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:19
dep. 06:19
4.6 km
arr. 06:21
dep. 06:21
5.7 km
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
arr. 06:26
dep. 06:26
8.3 km
arr. 06:27
dep. 06:27
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:29
10.4 km
06:17 06:27 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 06:17
arr. 06:27
8 km
06:24 06:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:24
Rumenka, Kanal
arr. 06:25
dep. 06:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:29
dep. 06:29
4.6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
5.7 km
arr. 06:32
dep. 06:32
6.4 km
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
7.9 km
arr. 06:36
dep. 06:36
8.3 km
arr. 06:37
dep. 06:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:39
10.4 km
06:30 06:48 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 06:30
Rumenka, Kanal
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 06:34
dep. 06:34
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 06:35
dep. 06:35
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
arr. 06:40
dep. 06:40
6.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
7.3 km
arr. 06:42
dep. 06:42
7.9 km
arr. 06:44
dep. 06:44
8.8 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.3 km
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:48
11.3 km
06:37 06:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 06:37
arr. 06:46
8 km
06:41 06:56 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:41
Rumenka, Kanal
arr. 06:42
dep. 06:42
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:46
dep. 06:46
4.6 km
arr. 06:48
dep. 06:48
5.6 km
arr. 06:49
dep. 06:49
6.4 km
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
arr. 06:52
dep. 06:52
7.9 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
arr. 06:54
dep. 06:54
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:56
10.4 km
06:45 07:03 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 06:45
Rumenka, Kanal
arr. 06:46
dep. 06:46
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 06:49
dep. 06:49
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 06:50
dep. 06:50
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
arr. 06:55
dep. 06:55
6.6 km
arr. 06:56
dep. 06:56
7.3 km
arr. 06:57
dep. 06:57
7.9 km
arr. 06:59
dep. 06:59
8.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
9.3 km
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:03
11.3 km
06:46 06:55 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 06:46
arr. 06:55
8 km
06:56 07:10 (00:14)
IrmovoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Irmovo
dep. 06:56
Rumenka, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
arr. 07:10
14 km
07:04 07:14 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 07:04
arr. 07:14
8 km
07:04 07:19 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:04
Rumenka, Kanal
arr. 07:05
dep. 07:05
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:09
dep. 07:09
4.6 km
arr. 07:11
dep. 07:11
5.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
6.4 km
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
arr. 07:15
dep. 07:15
7.9 km
arr. 07:16
dep. 07:16
8.3 km
arr. 07:17
dep. 07:17
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:19
10.4 km
07:05 07:23 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 07:05
Rumenka, Kanal
arr. 07:06
dep. 07:06
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:08
dep. 07:08
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:09
dep. 07:09
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:10
dep. 07:10
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
6.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
7.3 km
arr. 07:17
dep. 07:17
7.9 km
arr. 07:19
dep. 07:19
8.8 km
arr. 07:20
dep. 07:20
9.3 km
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:23
11.3 km
07:20 07:38 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 07:20
Rumenka, Kanal
arr. 07:21
dep. 07:21
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:23
dep. 07:23
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:24
dep. 07:24
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 07:25
dep. 07:25
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
arr. 07:30
dep. 07:30
6.6 km
arr. 07:31
dep. 07:31
7.3 km
arr. 07:32
dep. 07:32
7.9 km
arr. 07:34
dep. 07:34
8.8 km
arr. 07:35
dep. 07:35
9.3 km
arr. 07:36
dep. 07:36
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:38
11.3 km
07:22 07:31 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 07:22
arr. 07:31
8 km
07:24 07:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:24
Rumenka, Kanal
arr. 07:25
dep. 07:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:26
dep. 07:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:29
dep. 07:29
4.6 km
arr. 07:31
dep. 07:31
5.7 km
arr. 07:32
dep. 07:32
6.4 km
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
arr. 07:35
dep. 07:35
7.9 km
arr. 07:36
dep. 07:36
8.3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:39
10.4 km
07:54 08:09 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:54
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:59
dep. 07:59
4.6 km
arr. 08:01
dep. 08:01
5.6 km
arr. 08:02
dep. 08:02
6.4 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7 km
arr. 08:05
dep. 08:05
7.9 km
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
arr. 08:07
dep. 08:07
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:09
10.4 km
07:54 08:09 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:54
Rumenka, Kanal
arr. 07:55
dep. 07:55
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:56
dep. 07:56
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 07:59
dep. 07:59
4.6 km
arr. 08:01
dep. 08:01
5.7 km
arr. 08:02
dep. 08:02
6.4 km
arr. 08:03
dep. 08:03
7 km
arr. 08:05
dep. 08:05
7.9 km
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
arr. 08:07
dep. 08:07
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:09
10.4 km
07:55 08:13 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 07:55
Rumenka, Kanal
arr. 07:56
dep. 07:56
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 07:58
dep. 07:58
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 07:59
dep. 07:59
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 08:00
dep. 08:00
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:03
dep. 08:03
5.5 km
arr. 08:05
dep. 08:05
6.6 km
arr. 08:06
dep. 08:06
7.3 km
arr. 08:07
dep. 08:07
7.9 km
arr. 08:09
dep. 08:09
8.8 km
arr. 08:10
dep. 08:10
9.3 km
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:13
11.3 km
07:57 08:06 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 07:57
arr. 08:06
8 km
08:22 08:30 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 08:22
arr. 08:30
8 km
08:37 08:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 08:37
arr. 08:46
8 km
08:45 09:03 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 08:45
Rumenka, Kanal
arr. 08:46
dep. 08:46
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 08:48
dep. 08:48
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 08:49
dep. 08:49
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 08:50
dep. 08:50
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 08:53
dep. 08:53
5.5 km
arr. 08:55
dep. 08:55
6.6 km
arr. 08:56
dep. 08:56
7.3 km
arr. 08:57
dep. 08:57
7.9 km
arr. 08:59
dep. 08:59
8.8 km
arr. 09:00
dep. 09:00
9.3 km
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:03
11.3 km
09:04 09:19 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:04
Rumenka, Kanal
arr. 09:05
dep. 09:05
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:06
dep. 09:06
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
arr. 09:11
dep. 09:11
5.6 km
arr. 09:12
dep. 09:12
6.4 km
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
arr. 09:15
dep. 09:15
7.9 km
arr. 09:16
dep. 09:16
8.3 km
arr. 09:17
dep. 09:17
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:19
10.4 km
09:17 09:25 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 09:17
arr. 09:25
8 km
09:17 09:26 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 09:17
arr. 09:26
8 km
09:25 09:43 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 09:25
Rumenka, Kanal
arr. 09:26
dep. 09:26
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 09:28
dep. 09:28
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 09:29
dep. 09:29
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 09:30
dep. 09:30
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 09:33
dep. 09:33
5.5 km
arr. 09:35
dep. 09:35
6.6 km
arr. 09:36
dep. 09:36
7.3 km
arr. 09:37
dep. 09:37
7.9 km
arr. 09:39
dep. 09:39
8.8 km
arr. 09:40
dep. 09:40
9.3 km
arr. 09:41
dep. 09:41
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:43
11.3 km
10:04 10:19 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:04
Rumenka, Kanal
arr. 10:05
dep. 10:05
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:09
dep. 10:09
4.6 km
arr. 10:11
dep. 10:11
5.7 km
arr. 10:12
dep. 10:12
6.4 km
arr. 10:13
dep. 10:13
7 km
arr. 10:15
dep. 10:15
7.9 km
arr. 10:16
dep. 10:16
8.3 km
arr. 10:17
dep. 10:17
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:19
10.4 km
10:37 10:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 10:37
arr. 10:46
8 km
10:44 11:02 (00:18)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:44
Rumenka, Kanal
arr. 10:45
dep. 10:45
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 10:47
dep. 10:47
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 10:48
dep. 10:48
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 10:49
dep. 10:49
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
3.6 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 10:52
dep. 10:52
5.6 km
arr. 10:54
dep. 10:54
6.8 km
arr. 10:55
dep. 10:55
7.5 km
arr. 10:56
dep. 10:56
8.1 km
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
arr. 10:59
dep. 10:59
9.5 km
arr. 11:00
dep. 11:00
10.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:02
11.5 km
10:51 11:05 (00:14)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 10:51
Novi Sad, Industrijska
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
arr. 11:05
10 km
11:24 11:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:24
Rumenka, Kanal
arr. 11:25
dep. 11:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:26
dep. 11:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:29
dep. 11:29
4.6 km
arr. 11:31
dep. 11:31
5.6 km
arr. 11:32
dep. 11:32
6.4 km
arr. 11:33
dep. 11:33
7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
7.9 km
arr. 11:36
dep. 11:36
8.3 km
arr. 11:37
dep. 11:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:39
10.4 km
11:25 11:43 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 11:25
Rumenka, Kanal
arr. 11:26
dep. 11:26
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 11:27
dep. 11:27
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 11:28
dep. 11:28
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 11:29
dep. 11:29
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 11:30
dep. 11:30
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 11:33
dep. 11:33
5.5 km
arr. 11:35
dep. 11:35
6.6 km
arr. 11:36
dep. 11:36
7.3 km
arr. 11:37
dep. 11:37
7.9 km
arr. 11:39
dep. 11:39
8.8 km
arr. 11:40
dep. 11:40
9.3 km
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:43
11.3 km
11:34 11:44 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 11:34
arr. 11:44
8 km
11:57 12:07 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 11:57
arr. 12:07
8 km
12:15 12:30 (00:15)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 12:15
arr. 12:30
11 km
12:22 12:30 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 12:22
arr. 12:30
8 km
12:24 12:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:24
Rumenka, Kanal
arr. 12:25
dep. 12:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:26
dep. 12:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:29
dep. 12:29
4.6 km
arr. 12:31
dep. 12:31
5.7 km
arr. 12:32
dep. 12:32
6.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
arr. 12:35
dep. 12:35
7.9 km
arr. 12:36
dep. 12:36
8.3 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:39
10.4 km
12:24 12:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:24
Rumenka, Kanal
arr. 12:25
dep. 12:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:26
dep. 12:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:29
dep. 12:29
4.6 km
arr. 12:31
dep. 12:31
5.6 km
arr. 12:32
dep. 12:32
6.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
arr. 12:35
dep. 12:35
7.9 km
arr. 12:36
dep. 12:36
8.3 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:39
10.4 km
12:25 12:43 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 12:25
Rumenka, Kanal
arr. 12:26
dep. 12:26
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 12:28
dep. 12:28
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 12:29
dep. 12:29
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 12:30
dep. 12:30
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:33
dep. 12:33
5.5 km
arr. 12:35
dep. 12:35
6.6 km
arr. 12:36
dep. 12:36
7.3 km
arr. 12:37
dep. 12:37
7.9 km
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:43
11.3 km
12:37 12:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 12:37
arr. 12:46
8 km
12:50 13:08 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 12:50
Rumenka, Kanal
arr. 12:51
dep. 12:51
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 12:53
dep. 12:53
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 12:54
dep. 12:54
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 12:55
dep. 12:55
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
arr. 13:01
dep. 13:01
7.3 km
arr. 13:02
dep. 13:02
7.9 km
arr. 13:04
dep. 13:04
8.8 km
arr. 13:05
dep. 13:05
9.3 km
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:08
11.3 km
13:01 13:11 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 13:01
Novi Sad, Industrijska
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
arr. 13:11
10 km
13:05 13:23 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 13:05
Rumenka, Kanal
arr. 13:06
dep. 13:06
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:08
dep. 13:08
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:09
dep. 13:09
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:10
dep. 13:10
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
arr. 13:15
dep. 13:15
6.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
7.3 km
arr. 13:17
dep. 13:17
7.9 km
arr. 13:19
dep. 13:19
8.8 km
arr. 13:20
dep. 13:20
9.3 km
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:23
11.3 km
13:09 13:24 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:09
Rumenka, Kanal
arr. 13:10
dep. 13:10
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:14
dep. 13:14
4.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
5.7 km
arr. 13:17
dep. 13:17
6.4 km
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
arr. 13:20
dep. 13:20
7.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
arr. 13:22
dep. 13:22
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:24
10.4 km
13:09 13:24 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:09
Rumenka, Kanal
arr. 13:10
dep. 13:10
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:14
dep. 13:14
4.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
5.6 km
arr. 13:17
dep. 13:17
6.4 km
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
arr. 13:20
dep. 13:20
7.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
arr. 13:22
dep. 13:22
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:24
10.4 km
13:37 13:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 13:37
arr. 13:46
8 km
13:40 13:58 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 13:40
Rumenka, Kanal
arr. 13:41
dep. 13:41
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 13:43
dep. 13:43
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 13:44
dep. 13:44
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 13:45
dep. 13:45
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 13:48
dep. 13:48
5.5 km
arr. 13:50
dep. 13:50
6.6 km
arr. 13:51
dep. 13:51
7.3 km
arr. 13:52
dep. 13:52
7.9 km
arr. 13:54
dep. 13:54
8.8 km
arr. 13:55
dep. 13:55
9.3 km
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:58
11.3 km
14:00 14:18 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 14:00
Rumenka, Kanal
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 14:04
dep. 14:04
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 14:05
dep. 14:05
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:08
dep. 14:08
5.5 km
arr. 14:10
dep. 14:10
6.6 km
arr. 14:11
dep. 14:11
7.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
7.9 km
arr. 14:14
dep. 14:14
8.8 km
arr. 14:15
dep. 14:15
9.3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:18
11.3 km
14:04 14:19 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:04
Rumenka, Kanal
arr. 14:05
dep. 14:05
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:06
dep. 14:06
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:09
dep. 14:09
4.6 km
arr. 14:11
dep. 14:11
5.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
6.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
7 km
arr. 14:15
dep. 14:15
7.9 km
arr. 14:16
dep. 14:16
8.3 km
arr. 14:17
dep. 14:17
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:19
10.4 km
14:07 14:17 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 14:07
arr. 14:17
8 km
14:29 14:44 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:29
Rumenka, Kanal
arr. 14:30
dep. 14:30
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:31
dep. 14:31
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:34
dep. 14:34
4.6 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5.7 km
arr. 14:37
dep. 14:37
6.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
7.9 km
arr. 14:41
dep. 14:41
8.3 km
arr. 14:42
dep. 14:42
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:44
10.4 km
14:32 14:41 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 14:32
arr. 14:41
8 km
14:36 14:50 (00:14)
IrmovoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Irmovo
dep. 14:36
Rumenka, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
arr. 14:50
14 km
14:45 15:03 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 14:45
Rumenka, Kanal
arr. 14:46
dep. 14:46
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 14:48
dep. 14:48
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 14:49
dep. 14:49
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 14:50
dep. 14:50
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:53
dep. 14:53
5.5 km
arr. 14:55
dep. 14:55
6.6 km
arr. 14:56
dep. 14:56
7.3 km
arr. 14:57
dep. 14:57
7.9 km
arr. 14:59
dep. 14:59
8.8 km
arr. 15:00
dep. 15:00
9.3 km
arr. 15:01
dep. 15:01
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:03
11.3 km
14:49 14:58 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 14:49
arr. 14:58
8 km
14:49 15:04 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:49
Rumenka, Kanal
arr. 14:50
dep. 14:50
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 14:54
dep. 14:54
4.6 km
arr. 14:56
dep. 14:56
5.6 km
arr. 14:57
dep. 14:57
6.4 km
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
arr. 15:00
dep. 15:00
7.9 km
arr. 15:01
dep. 15:01
8.3 km
arr. 15:02
dep. 15:02
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:04
10.4 km
15:05 15:23 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 15:05
Rumenka, Kanal
arr. 15:06
dep. 15:06
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 15:08
dep. 15:08
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 15:09
dep. 15:09
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 15:10
dep. 15:10
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
arr. 15:15
dep. 15:15
6.6 km
arr. 15:16
dep. 15:16
7.3 km
arr. 15:17
dep. 15:17
7.9 km
arr. 15:19
dep. 15:19
8.8 km
arr. 15:20
dep. 15:20
9.3 km
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:23
11.3 km
15:19 15:34 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:19
Rumenka, Kanal
arr. 15:20
dep. 15:20
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:21
dep. 15:21
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:24
dep. 15:24
4.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
5.7 km
arr. 15:27
dep. 15:27
6.4 km
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
7.9 km
arr. 15:31
dep. 15:31
8.3 km
arr. 15:32
dep. 15:32
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:34
10.4 km
15:32 15:40 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 15:32
arr. 15:40
8 km
15:50 16:08 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 15:50
Rumenka, Kanal
arr. 15:51
dep. 15:51
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 15:52
dep. 15:52
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 15:54
dep. 15:54
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 15:55
dep. 15:55
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 15:58
dep. 15:58
5.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
6.6 km
arr. 16:01
dep. 16:01
7.3 km
arr. 16:02
dep. 16:02
7.9 km
arr. 16:04
dep. 16:04
8.8 km
arr. 16:05
dep. 16:05
9.3 km
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:08
11.3 km
15:59 16:14 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:59
Rumenka, Kanal
arr. 16:00
dep. 16:00
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:04
dep. 16:04
4.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
5.6 km
arr. 16:07
dep. 16:07
6.4 km
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
arr. 16:10
dep. 16:10
7.9 km
arr. 16:11
dep. 16:11
8.3 km
arr. 16:12
dep. 16:12
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:14
10.4 km
16:02 16:11 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 16:02
arr. 16:11
8 km
16:19 16:34 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:19
Rumenka, Kanal
arr. 16:20
dep. 16:20
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:24
dep. 16:24
4.6 km
arr. 16:26
dep. 16:26
5.7 km
arr. 16:27
dep. 16:27
6.4 km
arr. 16:28
dep. 16:28
7 km
arr. 16:30
dep. 16:30
7.9 km
arr. 16:31
dep. 16:31
8.3 km
arr. 16:32
dep. 16:32
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:34
10.4 km
16:28 16:36 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 16:28
arr. 16:36
8 km
16:37 16:46 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 16:37
arr. 16:46
8 km
16:39 16:54 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:39
Rumenka, Kanal
arr. 16:40
dep. 16:40
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:41
dep. 16:41
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:44
dep. 16:44
4.6 km
arr. 16:46
dep. 16:46
5.6 km
arr. 16:47
dep. 16:47
6.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
7 km
arr. 16:50
dep. 16:50
7.9 km
arr. 16:51
dep. 16:51
8.3 km
arr. 16:52
dep. 16:52
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:54
10.4 km
16:44 16:59 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:44
Rumenka, Kanal
arr. 16:45
dep. 16:45
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:46
dep. 16:46
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:49
dep. 16:49
4.6 km
arr. 16:51
dep. 16:51
5.7 km
arr. 16:52
dep. 16:52
6.4 km
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
arr. 16:55
dep. 16:55
7.9 km
arr. 16:56
dep. 16:56
8.3 km
arr. 16:57
dep. 16:57
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:59
10.4 km
16:45 17:03 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 16:45
Rumenka, Kanal
arr. 16:46
dep. 16:46
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 16:48
dep. 16:48
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 16:49
dep. 16:49
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 16:53
dep. 16:53
5.5 km
arr. 16:55
dep. 16:55
6.6 km
arr. 16:56
dep. 16:56
7.3 km
arr. 16:57
dep. 16:57
7.9 km
arr. 16:59
dep. 16:59
8.8 km
arr. 17:00
dep. 17:00
9.3 km
arr. 17:01
dep. 17:01
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:03
11.3 km
17:17 17:25 (00:08)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 17:17
arr. 17:25
8 km
17:30 17:48 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 17:30
Rumenka, Kanal
arr. 17:31
dep. 17:31
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 17:33
dep. 17:33
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 17:34
dep. 17:34
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 17:35
dep. 17:35
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:38
dep. 17:38
5.5 km
arr. 17:40
dep. 17:40
6.6 km
arr. 17:41
dep. 17:41
7.3 km
arr. 17:42
dep. 17:42
7.9 km
arr. 17:44
dep. 17:44
8.8 km
arr. 17:45
dep. 17:45
9.3 km
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:48
11.3 km
17:44 17:59 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:44
Rumenka, Kanal
arr. 17:45
dep. 17:45
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:46
dep. 17:46
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 17:49
dep. 17:49
4.6 km
arr. 17:51
dep. 17:51
5.6 km
arr. 17:52
dep. 17:52
6.4 km
arr. 17:53
dep. 17:53
7 km
arr. 17:55
dep. 17:55
7.9 km
arr. 17:56
dep. 17:56
8.3 km
arr. 17:57
dep. 17:57
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:59
10.4 km
17:55 18:13 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 17:55
Rumenka, Kanal
arr. 17:56
dep. 17:56
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 17:57
dep. 17:57
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 17:58
dep. 17:58
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 17:59
dep. 17:59
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 18:00
dep. 18:00
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:03
dep. 18:03
5.5 km
arr. 18:05
dep. 18:05
6.6 km
arr. 18:06
dep. 18:06
7.3 km
arr. 18:07
dep. 18:07
7.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
8.8 km
arr. 18:10
dep. 18:10
9.3 km
arr. 18:11
dep. 18:11
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:13
11.3 km
17:58 18:07 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 17:58
arr. 18:07
8 km
18:20 18:31 (00:11)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 18:20
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
arr. 18:31
10 km
18:24 18:39 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:24
Rumenka, Kanal
arr. 18:25
dep. 18:25
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:26
dep. 18:26
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:29
dep. 18:29
4.6 km
arr. 18:31
dep. 18:31
5.6 km
arr. 18:32
dep. 18:32
6.4 km
arr. 18:33
dep. 18:33
7 km
arr. 18:35
dep. 18:35
7.9 km
arr. 18:36
dep. 18:36
8.3 km
arr. 18:37
dep. 18:37
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:39
10.4 km
18:39 18:54 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:39
Rumenka, Kanal
arr. 18:40
dep. 18:40
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:41
dep. 18:41
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:44
dep. 18:44
4.6 km
arr. 18:46
dep. 18:46
5.7 km
arr. 18:47
dep. 18:47
6.4 km
arr. 18:48
dep. 18:48
7 km
arr. 18:50
dep. 18:50
7.9 km
arr. 18:51
dep. 18:51
8.3 km
arr. 18:52
dep. 18:52
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:54
10.4 km
18:40 18:58 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 18:40
Rumenka, Kanal
arr. 18:41
dep. 18:41
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 18:43
dep. 18:43
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 18:44
dep. 18:44
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 18:45
dep. 18:45
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 18:48
dep. 18:48
5.5 km
arr. 18:50
dep. 18:50
6.6 km
arr. 18:51
dep. 18:51
7.3 km
arr. 18:52
dep. 18:52
7.9 km
arr. 18:54
dep. 18:54
8.8 km
arr. 18:55
dep. 18:55
9.3 km
arr. 18:56
dep. 18:56
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:58
11.3 km
18:49 18:58 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 18:49
arr. 18:58
8 km
19:01 19:10 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 19:01
arr. 19:10
8 km
19:31 19:44 (00:13)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 19:31
Novi Sad, Industrijska
arr. 19:38
dep. 19:38
6 km
arr. 19:44
10 km
19:34 19:49 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:34
Rumenka, Kanal
arr. 19:35
dep. 19:35
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:39
dep. 19:39
4.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
arr. 19:42
dep. 19:42
6.4 km
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
arr. 19:45
dep. 19:45
7.9 km
arr. 19:46
dep. 19:46
8.3 km
arr. 19:47
dep. 19:47
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:49
10.4 km
19:35 19:53 (00:18)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Okretnica
dep. 19:35
Rumenka, Kanal
arr. 19:36
dep. 19:36
0.4 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 19:37
dep. 19:37
1 km
Rumenka, Danila Kisa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
1.6 km
Rumenka, Vojvode Putnika 57
arr. 19:39
dep. 19:39
2.2 km
Rumenka, Nikole Tesle 21
arr. 19:40
dep. 19:40
2.7 km
Rumenka, Center
arr. 19:41
dep. 19:41
3.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 19:43
dep. 19:43
5.5 km
arr. 19:45
dep. 19:45
6.6 km
arr. 19:46
dep. 19:46
7.3 km
arr. 19:47
dep. 19:47
7.9 km
arr. 19:49
dep. 19:49
8.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
9.3 km
arr. 19:51
dep. 19:51
10 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:53
11.3 km
20:09 20:24 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:09
Rumenka, Kanal
arr. 20:10
dep. 20:10
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:11
dep. 20:11
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:14
dep. 20:14
4.6 km
arr. 20:16
dep. 20:16
5.7 km
arr. 20:17
dep. 20:17
6.4 km
arr. 20:18
dep. 20:18
7 km
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
arr. 20:21
dep. 20:21
8.3 km
arr. 20:22
dep. 20:22
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:24
10.4 km
20:44 20:59 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:44
Rumenka, Kanal
arr. 20:45
dep. 20:45
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 20:46
dep. 20:46
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 20:49
dep. 20:49
4.6 km
arr. 20:51
dep. 20:51
5.6 km
arr. 20:52
dep. 20:52
6.4 km
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
arr. 20:56
dep. 20:56
8.3 km
arr. 20:57
dep. 20:57
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:59
10.4 km
21:03 21:12 (00:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 21:03
arr. 21:12
8 km
21:09 21:24 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:09
Rumenka, Kanal
arr. 21:10
dep. 21:10
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:11
dep. 21:11
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:14
dep. 21:14
4.6 km
arr. 21:16
dep. 21:16
5.7 km
arr. 21:17
dep. 21:17
6.4 km
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
arr. 21:20
dep. 21:20
7.9 km
arr. 21:21
dep. 21:21
8.3 km
arr. 21:22
dep. 21:22
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:24
10.4 km
21:21 21:31 (00:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rumenka, Center
dep. 21:21
Novi Sad, Industrijska
arr. 21:27
dep. 21:27
6 km
arr. 21:31
10 km
21:44 21:59 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:44
Rumenka, Kanal
arr. 21:45
dep. 21:45
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 21:46
dep. 21:46
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 21:49
dep. 21:49
4.6 km
arr. 21:51
dep. 21:51
5.6 km
arr. 21:52
dep. 21:52
6.4 km
arr. 21:53
dep. 21:53
7 km
arr. 21:55
dep. 21:55
7.9 km
arr. 21:56
dep. 21:56
8.3 km
arr. 21:57
dep. 21:57
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:59
10.4 km
22:39 22:54 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:39
Rumenka, Kanal
arr. 22:40
dep. 22:40
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 22:41
dep. 22:41
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 22:44
dep. 22:44
4.6 km
arr. 22:46
dep. 22:46
5.6 km
arr. 22:47
dep. 22:47
6.4 km
arr. 22:48
dep. 22:48
7 km
arr. 22:50
dep. 22:50
7.9 km
arr. 22:51
dep. 22:51
8.3 km
arr. 22:52
dep. 22:52
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:54
10.4 km
23:59 00:14 (00:15)
Kisacki put - asfaltna bazaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:59
Rumenka, Kanal
arr. 00:00
dep. 00:00
0.9 km
Rumenka, Partizanska 59
arr. 00:01
dep. 00:01
1.5 km
Rumenka, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
2.4 km
Novi Sad, Sajlovo - Banglades
arr. 00:04
dep. 00:04
4.6 km
arr. 00:06
dep. 00:06
5.6 km
arr. 00:07
dep. 00:07
6.4 km
arr. 00:08
dep. 00:08
7 km
arr. 00:10
dep. 00:10
7.9 km
arr. 00:11
dep. 00:11
8.3 km
arr. 00:12
dep. 00:12
9.1 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 00:14
10.4 km

Naselja Rumenka i Novi Sad su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rumenka je u 02:49 h, dok je poslednji polazak u 23:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.