Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ruma - Mali Zvornik timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:40 06:20 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:40
Budanovci, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:52
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:36
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:57
dep. 04:58
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:15
dep. 05:16
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 05:21
dep. 05:22
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:30
dep. 05:31
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:46
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:20
119 km
15:37 17:58 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:06
dep. 17:07
69 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Loznica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:32
93 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
99 km
Brasina, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
112 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 17:58
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
03:40 06:20 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:40
Budanovci, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:52
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:36
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:57
dep. 04:58
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:15
dep. 05:16
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 05:21
dep. 05:22
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:30
dep. 05:31
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:46
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:20
119 km
15:37 17:58 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:06
dep. 17:07
69 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Loznica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:32
93 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
99 km
Brasina, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
112 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 17:58
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
03:40 06:20 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:40
Budanovci, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:52
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:36
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:57
dep. 04:58
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:15
dep. 05:16
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 05:21
dep. 05:22
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:30
dep. 05:31
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:46
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:20
119 km
15:37 17:58 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:06
dep. 17:07
69 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Loznica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:32
93 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
99 km
Brasina, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
112 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 17:58
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
03:40 06:20 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:40
Budanovci, Railway station
arr. 03:51
dep. 03:52
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:36
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:45
dep. 04:46
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:51
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 04:57
dep. 04:58
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:15
dep. 05:16
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinjsko Novo Selo
arr. 05:21
dep. 05:22
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:30
dep. 05:31
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:46
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:49
dep. 05:50
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 05:59
dep. 06:00
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:20
119 km
15:37 17:58 (02:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:06
dep. 17:07
69 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Loznica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:32
93 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
99 km
Brasina, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:51
112 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 17:58
119 km

Naselja Ruma i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 21min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 15:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.