Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ruma - Mali Zvornik timetable

thursday, 22.04.2021.
03:45 06:24 (02:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:45
Budanovci, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:03
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:17
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:40
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:01
dep. 05:02
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:19
dep. 05:20
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:25
dep. 05:26
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:34
dep. 05:35
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:50
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:53
dep. 05:54
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:24
119 km
15:37 18:14 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
87 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
106 km
Brasina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 18:14
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
03:45 06:24 (02:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:45
Budanovci, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:03
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:17
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:40
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:01
dep. 05:02
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:19
dep. 05:20
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:25
dep. 05:26
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:34
dep. 05:35
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:50
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:53
dep. 05:54
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:24
119 km
15:37 18:14 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
87 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
106 km
Brasina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 18:14
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
03:45 06:24 (02:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:45
Budanovci, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:03
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:17
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:40
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:01
dep. 05:02
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:19
dep. 05:20
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:25
dep. 05:26
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:34
dep. 05:35
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:50
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:53
dep. 05:54
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:24
119 km
15:37 18:14 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
87 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
106 km
Brasina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 18:14
119 km
Ruma - Mali Zvornik timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
03:45 06:24 (02:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 03:45
Budanovci, Railway station
arr. 03:56
dep. 03:57
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 04:02
dep. 04:03
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:08
dep. 04:09
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:16
dep. 04:17
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:40
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
40 km
Stitar, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:01
dep. 05:02
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:19
dep. 05:20
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:25
dep. 05:26
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:34
dep. 05:35
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:50
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 05:53
dep. 05:54
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
106 km
Brasina, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:24
119 km
15:37 18:14 (02:37)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Railway station
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
87 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
95 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
99 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
106 km
Brasina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
109 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
112 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
115 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 18:14
119 km

Naselja Ruma i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 37min., a najduže 02h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 15:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.