Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ruma - Loznica timetable

monday, 24.02.2020.
03:55 06:03 (02:08)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:55
Budanovci, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 04:12
dep. 04:13
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
23 km
Klenak, Railway station
arr. 04:26
dep. 04:27
32 km
Sabac, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:50
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
40 km
Stitar, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:11
dep. 05:12
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:29
dep. 05:30
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:35
dep. 05:36
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:44
dep. 05:45
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
87 km
Loznica, Railway station
arr. 05:58
dep. 06:00
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 06:03
95 km
06:56 09:00 (02:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 06:56
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20.3 km
Bogatic, Bus station
arr. 08:08
dep. 08:08
50 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
94.5 km
11:59 14:09 (02:10)
Centar ka NSBus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Centar ka NS
dep. 11:59
Voganj, Pošta
arr. 12:05
dep. 12:05
5.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 12:16
dep. 12:16
15.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
18.8 km
Salas Nocajski, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
26.9 km
Nocaj, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
31.9 km
Glusci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.1 km
Metkovic Macvanski
arr. 13:02
dep. 13:02
41.3 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:13
dep. 13:13
48.5 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
54.1 km
Badovinci, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
59.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
70.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:46
dep. 13:46
75.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
78.6 km
Jelav, Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
83.8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
88.6 km
Loznica, Bus station
arr. 14:09
95.3 km
14:00 15:51 (01:51)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 14:00
Budanovci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
14.5 km
Nikinci, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
21.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
38.3 km
Slepcevic, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
52.4 km
Duvaniste, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
56.7 km
Petlovaca, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
63.5 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
66.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:28
dep. 15:28
74.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
77.9 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
83.1 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
87.9 km
Loznica, Bus station
arr. 15:51
94.6 km
14:00 16:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 14:00
Budanovci, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Nikinci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
93 km
15:20 17:30 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 15:20
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
24 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
33 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
38 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
44 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
50 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
54 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
59 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
66 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
71 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
76 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
79 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
85 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
89 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
96 km
15:37 17:43 (02:06)
Railway stationFabrika
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:37
Budanovci, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
12 km
Nikinci, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Platicevo, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
23 km
Klenak, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
32 km
Sabac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:30
37 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
40 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
44 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
52 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
61 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
72 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
75 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
80 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
87 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
93 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
95 km
17:01 19:05 (02:04)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:01
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
5.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15.6 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
18.8 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
26.9 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
31.9 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
37.1 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
41.3 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
48.5 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
54.1 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
59.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
70.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
75.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
78.6 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
83.8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
88.6 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
95.3 km
19:03 20:53 (01:50)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:03
Petlovaca, Center
arr. 20:17
dep. 20:17
62 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
64.9 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
68.2 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 20:30
dep. 20:30
73.2 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
76.4 km
Jelav, Dom
arr. 20:38
dep. 20:38
81.6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
86.4 km
Loznica, Bus station
arr. 20:53
93.1 km

Naselja Ruma i Loznica su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 19:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.