Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ruma - Donji Petrovci timetable

saturday, 17.11.2018.
05:35 06:13 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 05:35
Ruma, Tehnicka skola
arr. 05:38
dep. 05:38
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 05:39
dep. 05:39
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 05:40
dep. 05:40
4.7 km
Mali Radinci
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Zarkovac
arr. 05:52
dep. 05:52
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Putinci, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 06:13
25 km
06:45 07:23 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 06:45
Ruma, Tehnicka skola
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 06:49
dep. 06:49
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 06:50
dep. 06:50
4.7 km
Mali Radinci
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Zarkovac
arr. 07:02
dep. 07:02
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
20.7 km
Putinci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 07:23
25 km
12:40 13:18 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 12:40
Ruma, Tehnicka skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 12:45
dep. 12:45
4.7 km
Mali Radinci
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Zarkovac
arr. 12:57
dep. 12:57
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
20.7 km
Putinci, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 13:18
25 km
14:00 14:38 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 14:00
Ruma, Tehnicka skola
arr. 14:03
dep. 14:03
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 14:04
dep. 14:04
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 14:05
dep. 14:05
4.7 km
Mali Radinci
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Zarkovac
arr. 14:17
dep. 14:17
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
20.7 km
Putinci, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 14:38
25 km
15:15 15:53 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 15:15
Ruma, Tehnicka skola
arr. 15:18
dep. 15:18
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 15:20
dep. 15:20
4.7 km
Mali Radinci
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Zarkovac
arr. 15:32
dep. 15:32
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Putinci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 15:53
25 km
22:15 22:53 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 22:15
Ruma, Tehnicka skola
arr. 22:18
dep. 22:18
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 22:19
dep. 22:19
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 22:20
dep. 22:20
4.7 km
Mali Radinci
arr. 22:26
dep. 22:26
10 km
Zarkovac
arr. 22:32
dep. 22:32
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
20.7 km
Putinci, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 22:49
dep. 22:49
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 22:53
25 km
 
Departures on: monday, 19.11.2018.
05:35 06:13 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 05:35
Ruma, Tehnicka skola
arr. 05:38
dep. 05:38
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 05:39
dep. 05:39
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 05:40
dep. 05:40
4.7 km
Mali Radinci
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Zarkovac
arr. 05:52
dep. 05:52
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
20.7 km
Putinci, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 06:13
25 km
06:45 07:23 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 06:45
Ruma, Tehnicka skola
arr. 06:48
dep. 06:48
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 06:49
dep. 06:49
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 06:50
dep. 06:50
4.7 km
Mali Radinci
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Zarkovac
arr. 07:02
dep. 07:02
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
20.7 km
Putinci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 07:23
25 km
08:30 09:08 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 08:30
Ruma, Tehnicka skola
arr. 08:33
dep. 08:33
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 08:34
dep. 08:34
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 08:35
dep. 08:35
4.7 km
Mali Radinci
arr. 08:41
dep. 08:41
10 km
Zarkovac
arr. 08:47
dep. 08:47
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
20.7 km
Putinci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 09:02
dep. 09:02
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 09:04
dep. 09:04
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 09:08
25 km
11:30 12:08 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 11:30
Ruma, Tehnicka skola
arr. 11:33
dep. 11:33
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 11:34
dep. 11:34
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 11:35
dep. 11:35
4.7 km
Mali Radinci
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Zarkovac
arr. 11:47
dep. 11:47
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
20.7 km
Putinci, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 12:04
dep. 12:04
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 12:08
25 km
12:40 13:18 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 12:40
Ruma, Tehnicka skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 12:45
dep. 12:45
4.7 km
Mali Radinci
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Zarkovac
arr. 12:57
dep. 12:57
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
20.7 km
Putinci, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 13:18
25 km
14:00 14:38 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 14:00
Ruma, Tehnicka skola
arr. 14:03
dep. 14:03
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 14:04
dep. 14:04
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 14:05
dep. 14:05
4.7 km
Mali Radinci
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Zarkovac
arr. 14:17
dep. 14:17
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
20.7 km
Putinci, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 14:38
25 km
15:15 15:53 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 15:15
Ruma, Tehnicka skola
arr. 15:18
dep. 15:18
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 15:20
dep. 15:20
4.7 km
Mali Radinci
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Zarkovac
arr. 15:32
dep. 15:32
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Putinci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 15:53
25 km
19:45 20:23 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 19:45
Ruma, Tehnicka skola
arr. 19:48
dep. 19:48
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 19:49
dep. 19:49
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 19:50
dep. 19:50
4.7 km
Mali Radinci
arr. 19:56
dep. 19:56
10 km
Zarkovac
arr. 20:02
dep. 20:02
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
20.7 km
Putinci, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 20:17
dep. 20:17
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 20:19
dep. 20:19
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 20:23
25 km
22:15 22:53 (00:38)
Kluz
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Kluz
dep. 22:15
Ruma, Tehnicka skola
arr. 22:18
dep. 22:18
3.2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 22:19
dep. 22:19
3.7 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 22:20
dep. 22:20
4.7 km
Mali Radinci
arr. 22:26
dep. 22:26
10 km
Zarkovac
arr. 22:32
dep. 22:32
15.8 km
Putinci, Intersection
arr. 22:37
dep. 22:37
20.7 km
Putinci, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
21.2 km
Putinci, Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
21.7 km
Putinci, Zel. stanica
arr. 22:49
dep. 22:49
22.4 km
Donji Petrovci, Center
arr. 22:53
25 km

Naselja Ruma i Donji Petrovci su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.