Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Ruma - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:52 05:55 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:52
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
42 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
70 km
arr. 05:55
74 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 05:30
Ruma, Katolicka crkva
arr. 05:35
dep. 05:35
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
12.9 km
arr. 06:30
dep. 06:30
56.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:40
63.5 km
06:15 07:17 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
Kraljevci, Railway station
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Putinci, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:25
12 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
42 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
48 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:58
dep. 06:58
56 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
61 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:08
dep. 07:08
65 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
72 km
arr. 07:17
74 km
07:15 08:24 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 07:15
Ruma, Katolicka crkva
arr. 07:19
dep. 07:19
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
12.9 km
arr. 08:14
dep. 08:14
56.9 km
arr. 08:17
dep. 08:17
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:24
63.5 km
10:07 11:21 (01:14)
Agroruma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Agroruma
dep. 10:07
Ruma, Katolicka crkva
arr. 10:16
dep. 10:16
4.3 km
Kraljevci, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
10.5 km
Dobrinci, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
14.9 km
arr. 11:11
dep. 11:11
58.9 km
arr. 11:14
dep. 11:14
61.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:21
65.5 km
11:30 12:39 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 11:30
Ruma, Katolicka crkva
arr. 11:34
dep. 11:34
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
12.9 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 11:57
dep. 11:57
19.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:10
dep. 12:10
31.6 km
arr. 12:29
dep. 12:29
56.9 km
arr. 12:32
dep. 12:32
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:39
63.5 km
12:39 13:55 (01:16)
Agroruma
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Agroruma
dep. 12:39
Ruma, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:50
dep. 12:50
4.3 km
Kraljevci, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
10.5 km
Dobrinci, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
14.9 km
arr. 13:45
dep. 13:45
58.9 km
arr. 13:48
dep. 13:48
61.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:55
65.5 km
14:05 15:14 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 14:05
Ruma, Katolicka crkva
arr. 14:09
dep. 14:09
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
12.9 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 14:45
dep. 14:45
31.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
56.9 km
arr. 15:07
dep. 15:07
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:14
63.5 km
15:30 16:39 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 15:30
Ruma, Katolicka crkva
arr. 15:34
dep. 15:34
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
12.9 km
arr. 16:29
dep. 16:29
56.9 km
arr. 16:32
dep. 16:32
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:39
63.5 km
16:24 17:27 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:24
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
33 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
42 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
70 km
arr. 17:27
74 km
16:45 17:54 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:45
Ruma, Katolicka crkva
arr. 16:49
dep. 16:49
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
12.9 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 17:12
dep. 17:12
19.4 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:25
dep. 17:25
31.6 km
arr. 17:44
dep. 17:44
56.9 km
arr. 17:47
dep. 17:47
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:54
63.5 km
18:10 19:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 18:10
Ruma, Katolicka crkva
arr. 18:15
dep. 18:15
2.3 km
Kraljevci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Dobrinci, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
12.9 km
arr. 19:10
dep. 19:10
56.9 km
arr. 19:13
dep. 19:13
59.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:20
63.5 km
18:10 19:24 (01:14)
Agroruma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Agroruma
dep. 18:10
Ruma, Katolicka crkva
arr. 18:19
dep. 18:19
4.3 km
Kraljevci, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Dobrinci, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
14.9 km
arr. 19:14
dep. 19:14
58.9 km
arr. 19:17
dep. 19:17
61.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:24
65.5 km

Naselja Ruma i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 04:52 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.