Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Rudovci - Lazarevac timetable

saturday, 23.02.2019.
06:03 06:45 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 06:03
Rudovci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:21
dep. 06:21
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Vreoci, Feo
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
arr. 06:31
dep. 06:31
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:34
dep. 06:34
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
22 km
06:04 06:39 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 06:04
Barosevac, Barosevac
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
19.1 km
06:19 06:55 (00:36)
Dikovan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 06:19
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
19 km
06:19 06:55 (00:36)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 06:19
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
8.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
arr. 06:41
dep. 06:41
11.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
17.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
18.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
19 km
08:30 09:08 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 08:30
Rudovci, Dikovan
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 08:42
dep. 08:42
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:47
dep. 08:47
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Vreoci, Feo
arr. 08:52
dep. 08:52
12 km
arr. 08:54
dep. 08:54
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:57
dep. 08:57
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:58
dep. 08:58
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Sopic, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:03
dep. 09:03
19 km
Lazarevac, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:08
20 km
09:20 09:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 09:20
Rudovci, Dikovan
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 09:23
dep. 09:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 09:31
dep. 09:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 09:34
dep. 09:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 09:37
dep. 09:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 09:42
dep. 09:42
12 km
arr. 09:44
dep. 09:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:47
dep. 09:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:48
dep. 09:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:58
20 km
10:20 10:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 10:20
Rudovci, Dikovan
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 10:23
dep. 10:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 10:24
dep. 10:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 10:26
dep. 10:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:34
dep. 10:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 10:37
dep. 10:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
arr. 10:44
dep. 10:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:46
dep. 10:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:47
dep. 10:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:58
20 km
11:58 12:40 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 11:58
Rudovci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 12:19
dep. 12:19
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Vreoci, Feo
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
arr. 12:26
dep. 12:26
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:29
dep. 12:29
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Sopic, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Lazarevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:40
22 km
14:04 14:39 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 14:04
Barosevac, Barosevac
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:13
dep. 14:13
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
19.1 km
14:29 15:04 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 14:29
Barosevac, Barosevac
arr. 14:34
dep. 14:34
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:38
dep. 14:38
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
19.1 km
16:53 17:33 (00:40)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 16:53
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
4.4 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
7.7 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
20 km
17:19 17:55 (00:36)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 17:19
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 17:20
dep. 17:20
0.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 17:23
dep. 17:23
2 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:28
dep. 17:28
5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:29
dep. 17:29
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:31
dep. 17:31
6.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:34
dep. 17:34
8.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
10 km
arr. 17:41
dep. 17:41
11.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:47
dep. 17:47
16 km
Sopic, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
17.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:51
dep. 17:51
18 km
Lazarevac, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
18.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:55
19 km
17:20 17:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 17:20
Rudovci, Dikovan
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:28
dep. 17:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:32
dep. 17:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:34
dep. 17:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:37
dep. 17:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 17:42
dep. 17:42
12 km
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:47
dep. 17:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:58
20 km
19:13 19:55 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 19:13
Rudovci, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 19:17
dep. 19:17
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 19:21
dep. 19:21
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 19:29
dep. 19:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:31
dep. 19:31
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 19:34
dep. 19:34
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 19:37
dep. 19:37
13 km
Vreoci, Feo
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
arr. 19:41
dep. 19:41
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:44
dep. 19:44
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:45
dep. 19:45
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:47
dep. 19:47
19 km
Sopic, Dom
arr. 19:49
dep. 19:49
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:50
dep. 19:50
21 km
Lazarevac, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:55
22 km
19:14 19:49 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 19:14
Barosevac, Barosevac
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:23
dep. 19:23
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
19.1 km
21:03 21:45 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 21:03
Rudovci, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 21:09
dep. 21:09
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 21:10
dep. 21:10
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 21:19
dep. 21:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 21:21
dep. 21:21
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 21:24
dep. 21:24
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
13 km
Vreoci, Feo
arr. 21:29
dep. 21:29
14 km
arr. 21:31
dep. 21:31
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:33
dep. 21:33
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:34
dep. 21:34
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:37
dep. 21:37
19 km
Sopic, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:40
dep. 21:40
21 km
Lazarevac, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
22 km

Naselja Rudovci i Lazarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudovci je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.