Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Rudovci - Lazarevac timetable

thursday, 22.11.2018.
06:03 06:45 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 06:03
Rudovci, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:21
dep. 06:21
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Vreoci, Feo
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
arr. 06:31
dep. 06:31
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:34
dep. 06:34
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Sopic, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Lazarevac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
22 km
06:04 06:39 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 06:04
Barosevac, Barosevac
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
19.1 km
06:19 06:55 (00:36)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 06:19
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:20
dep. 06:20
0.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
5.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
8.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
arr. 06:41
dep. 06:41
11.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
17.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
18.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
19 km
06:19 06:55 (00:36)
Dikovan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 06:19
Barosevac, Barosevac
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
19 km
06:40 07:18 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 06:40
Rudovci, Dikovan
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:54
dep. 06:54
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:57
dep. 06:57
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Vreoci, Feo
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
arr. 07:04
dep. 07:04
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:07
dep. 07:07
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Sopic, Dom
arr. 07:12
dep. 07:12
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Lazarevac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:18
20 km
06:40 07:24 (00:44)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 06:40
Rudovci, Selo
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Rudovci, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Rudovci, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 06:59
dep. 06:59
8 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
9.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 07:12
dep. 07:12
13.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 07:15
dep. 07:15
14.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 07:17
dep. 07:17
15.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 07:18
dep. 07:18
16 km
Lazarevac, L put
arr. 07:19
dep. 07:19
16.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
17 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:24
18 km
07:21 07:55 (00:34)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 07:21
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:23
dep. 07:23
1.5 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 07:25
dep. 07:25
2.5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:27
dep. 07:27
3.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 07:32
dep. 07:32
3.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
4.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
5.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
6.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
7.2 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
7.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
8.2 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
9.2 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
10.2 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
11.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
11.7 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
12.2 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
12.7 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
13.2 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
13.7 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
14.7 km
08:30 09:08 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 08:30
Rudovci, Dikovan
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 08:42
dep. 08:42
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:47
dep. 08:47
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Vreoci, Feo
arr. 08:52
dep. 08:52
12 km
arr. 08:54
dep. 08:54
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:57
dep. 08:57
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:58
dep. 08:58
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Sopic, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:03
dep. 09:03
19 km
Lazarevac, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:08
20 km
09:20 09:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 09:20
Rudovci, Dikovan
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 09:23
dep. 09:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 09:31
dep. 09:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 09:34
dep. 09:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 09:37
dep. 09:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 09:42
dep. 09:42
12 km
arr. 09:44
dep. 09:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:47
dep. 09:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:48
dep. 09:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:58
20 km
09:30 10:14 (00:44)
Dikovan
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Dikovan
dep. 09:30
Rudovci, Selo
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Rudovci, 1
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Rudovci, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Rudovci, Simica kuce
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Trbusnica kod Lazarevca, Nekica kuce
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Trbusnica kod Lazarevca, Zuto brdo
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Bistrica kod Lazarevca, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
9.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Krivina
arr. 09:57
dep. 09:57
11.5 km
Bistrica kod Lazarevca, Sarena kapija
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Dren kod Lazarevca, Kafana
arr. 10:02
dep. 10:02
13.5 km
Dren kod Lazarevca, 1
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Dren kod Lazarevca, Stolice
arr. 10:05
dep. 10:05
14.5 km
Dren kod Lazarevca, Lukavica - vodovod
arr. 10:07
dep. 10:07
15.5 km
Lazarevac, Beko
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Lazarevac, L put
arr. 10:09
dep. 10:09
16.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:14
18 km
10:20 10:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 10:20
Rudovci, Dikovan
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 10:23
dep. 10:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 10:24
dep. 10:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 10:26
dep. 10:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 10:32
dep. 10:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:34
dep. 10:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 10:37
dep. 10:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
arr. 10:44
dep. 10:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:46
dep. 10:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:47
dep. 10:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:58
20 km
11:58 12:40 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 11:58
Rudovci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 12:19
dep. 12:19
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Vreoci, Feo
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
arr. 12:26
dep. 12:26
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:29
dep. 12:29
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Sopic, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Lazarevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:40
22 km
13:58 14:40 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 13:58
Rudovci, 2
arr. 13:59
dep. 13:59
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 14:05
dep. 14:05
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:14
dep. 14:14
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:16
dep. 14:16
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:19
dep. 14:19
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Vreoci, Feo
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
arr. 14:26
dep. 14:26
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:29
dep. 14:29
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Sopic, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Lazarevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:40
22 km
14:00 14:38 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 14:00
Rudovci, Dikovan
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 14:11
dep. 14:11
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:14
dep. 14:14
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:17
dep. 14:17
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Vreoci, Feo
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
arr. 14:24
dep. 14:24
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:27
dep. 14:27
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Sopic, Dom
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
19 km
Lazarevac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:38
20 km
14:04 14:39 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 14:04
Barosevac, Barosevac
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:13
dep. 14:13
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
19.1 km
14:28 15:10 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 14:28
Rudovci, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 14:35
dep. 14:35
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:46
dep. 14:46
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:49
dep. 14:49
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Vreoci, Feo
arr. 14:54
dep. 14:54
14 km
arr. 14:56
dep. 14:56
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:59
dep. 14:59
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:02
dep. 15:02
19 km
Sopic, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Lazarevac, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:10
22 km
14:29 15:04 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 14:29
Barosevac, Barosevac
arr. 14:34
dep. 14:34
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:38
dep. 14:38
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
19.1 km
16:50 17:28 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 16:50
Rudovci, Dikovan
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 16:53
dep. 16:53
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:01
dep. 17:01
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:02
dep. 17:02
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:04
dep. 17:04
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:07
dep. 17:07
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Vreoci, Feo
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
arr. 17:14
dep. 17:14
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:17
dep. 17:17
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:20
dep. 17:20
17 km
Sopic, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:23
dep. 17:23
19 km
Lazarevac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:28
20 km
16:53 17:33 (00:40)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 16:53
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
4.4 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
7.7 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
13 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
20 km
17:20 17:58 (00:38)
Selo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Selo
dep. 17:20
Rudovci, Dikovan
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:28
dep. 17:28
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:32
dep. 17:32
6.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:34
dep. 17:34
7.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:37
dep. 17:37
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Vreoci, Feo
arr. 17:42
dep. 17:42
12 km
arr. 17:44
dep. 17:44
12.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:47
dep. 17:47
14.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:50
dep. 17:50
17 km
Sopic, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
18.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
19 km
Lazarevac, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
19.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:58
20 km
17:58 18:40 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 17:58
Rudovci, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 18:05
dep. 18:05
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 18:13
dep. 18:13
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 18:14
dep. 18:14
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:16
dep. 18:16
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:19
dep. 18:19
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vreoci, Feo
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
arr. 18:26
dep. 18:26
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:29
dep. 18:29
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:32
dep. 18:32
19 km
Sopic, Dom
arr. 18:34
dep. 18:34
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:35
dep. 18:35
21 km
Lazarevac, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:40
22 km
19:13 19:55 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 19:13
Rudovci, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 19:16
dep. 19:16
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 19:17
dep. 19:17
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 19:21
dep. 19:21
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 19:23
dep. 19:23
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 19:29
dep. 19:29
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:31
dep. 19:31
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 19:34
dep. 19:34
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 19:37
dep. 19:37
13 km
Vreoci, Feo
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
arr. 19:41
dep. 19:41
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:44
dep. 19:44
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:45
dep. 19:45
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:47
dep. 19:47
19 km
Sopic, Dom
arr. 19:49
dep. 19:49
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:50
dep. 19:50
21 km
Lazarevac, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:55
22 km
19:14 19:49 (00:35)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, 1
dep. 19:14
Barosevac, Barosevac
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:23
dep. 19:23
6.8 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
12.1 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
19.1 km
21:03 21:45 (00:42)
Simica kuce
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Rudovci, Simica kuce
dep. 21:03
Rudovci, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
0.5 km
Rudovci, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
Rudovci, Selo
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Rudovci, Dikovan
arr. 21:09
dep. 21:09
3 km
Mali Crljeni, Kupatilo
arr. 21:10
dep. 21:10
3.5 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Barosevac, Ceroviti potok
arr. 21:13
dep. 21:13
5 km
Barosevac, Barosevac
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 21:19
dep. 21:19
8.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 21:21
dep. 21:21
9.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 21:24
dep. 21:24
11.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
13 km
Vreoci, Feo
arr. 21:29
dep. 21:29
14 km
arr. 21:31
dep. 21:31
14.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:33
dep. 21:33
15 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:34
dep. 21:34
16.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:37
dep. 21:37
19 km
Sopic, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
20.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:40
dep. 21:40
21 km
Lazarevac, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
21.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
22 km

Naselja Rudovci i Lazarevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudovci je u 06:03 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.