Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rudno - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Rudno - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
17:00 18:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudno
dep. 17:00
Rudno, Sekleri
arr. 17:05
dep. 17:05
7 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Krusevica kod Raske
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Brvenica
arr. 17:26
dep. 17:26
21 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:29
dep. 17:29
26 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:34
dep. 17:34
28 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Biljanovac
arr. 17:42
dep. 17:42
35 km
Bojanici
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 17:48
dep. 17:48
40.3 km
Bare kod Kraljeva
arr. 17:50
dep. 17:50
41.3 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 17:52
dep. 17:52
42.3 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 17:54
dep. 17:54
43.3 km
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 17:56
dep. 17:56
45.3 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:00
49.3 km
Rudno - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: sunday, 28.08.2022.
17:00 18:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudno
dep. 17:00
Rudno, Sekleri
arr. 17:05
dep. 17:05
7 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 17:08
dep. 17:08
8 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Krusevica kod Raske
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Brvenica
arr. 17:26
dep. 17:26
21 km
Brvenik kod Raske
arr. 17:29
dep. 17:29
26 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 17:34
dep. 17:34
28 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Biljanovac
arr. 17:42
dep. 17:42
35 km
Bojanici
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 17:48
dep. 17:48
40.3 km
Bare kod Kraljeva
arr. 17:50
dep. 17:50
41.3 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 17:52
dep. 17:52
42.3 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 17:54
dep. 17:54
43.3 km
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 17:56
dep. 17:56
45.3 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:00
49.3 km
Rudno - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 01.09.2022.
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudno
dep. 06:00
Rudno, Sekleri
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Krusevica kod Raske
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 06:23
dep. 06:23
16 km
Brvenica
arr. 06:26
dep. 06:26
21 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 06:34
dep. 06:34
28 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 06:38
dep. 06:38
31 km
Biljanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
35 km
Bojanici
arr. 06:45
dep. 06:45
39 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 06:48
dep. 06:48
40.3 km
Bare kod Kraljeva
arr. 06:50
dep. 06:50
41.3 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 06:52
dep. 06:52
42.3 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 06:54
dep. 06:54
43.3 km
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 06:56
dep. 06:56
45.3 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 07:00
49.3 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudno
dep. 15:30
Rudno, Sekleri
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Rudno, Ciganski krs
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Krusevica kod Raske, Buce
arr. 15:41
dep. 15:41
9 km
Krusevica kod Raske, Jokovici
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Krusevica kod Raske
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Brvenica
arr. 15:56
dep. 15:56
21 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:59
dep. 15:59
26 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 16:04
dep. 16:04
28 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 16:08
dep. 16:08
31 km
Biljanovac
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Bojanici
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Lozno kod Kraljeva
arr. 16:18
dep. 16:18
40.3 km
Bare kod Kraljeva
arr. 16:20
dep. 16:20
41.3 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 16:22
dep. 16:22
42.3 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 16:24
dep. 16:24
43.3 km
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 16:26
dep. 16:26
45.3 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:30
49.3 km

Naselja Rudno i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudno je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.