Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rudnica kod Raske - Kraljevo timetable

thursday, 22.04.2021.
12:32 14:21 (01:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 12:32
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
6 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 13:09
dep. 13:10
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
42 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:57
dep. 13:58
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 14:09
dep. 14:10
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:21
86 km
20:22 22:12 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 20:22
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
6 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:37
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 21:00
dep. 21:01
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
42 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:48
dep. 21:49
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 22:00
dep. 22:01
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:12
86 km
Rudnica kod Raske - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
12:32 14:21 (01:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 12:32
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
6 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 13:09
dep. 13:10
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
42 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:57
dep. 13:58
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 14:09
dep. 14:10
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:21
86 km
20:22 22:12 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 20:22
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
6 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:37
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 21:00
dep. 21:01
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
42 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:48
dep. 21:49
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 22:00
dep. 22:01
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:12
86 km
Rudnica kod Raske - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
12:32 14:21 (01:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 12:32
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
6 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 13:09
dep. 13:10
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
42 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:57
dep. 13:58
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 14:09
dep. 14:10
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:21
86 km
20:22 22:12 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 20:22
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
6 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:37
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 21:00
dep. 21:01
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
42 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:48
dep. 21:49
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 22:00
dep. 22:01
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:12
86 km
Rudnica kod Raske - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
12:32 14:21 (01:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 12:32
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
6 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 12:58
dep. 12:59
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 13:09
dep. 13:10
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
42 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 13:57
dep. 13:58
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 14:09
dep. 14:10
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:21
86 km
20:22 22:12 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudnica kod Raske, Railway station
dep. 20:22
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
6 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:37
10 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
16 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
20 km
Piskanja, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
26 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 21:00
dep. 21:01
29 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
32 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
42 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
48 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:48
dep. 21:49
68 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:54
dep. 21:55
72 km
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 22:00
dep. 22:01
76 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:12
86 km

Naselja Rudnica kod Raske i Kraljevo su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 49min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudnica kod Raske je u 12:32 h, dok je poslednji polazak u 20:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.