Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rudna Glava - Majdanpek timetable

thursday, 27.02.2020.
04:26 05:15 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 04:26
Rudna Glava, Vilaja
arr. 04:28
dep. 04:28
1.4 km
Rudna Glava, S
arr. 04:30
dep. 04:30
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 04:34
dep. 04:34
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 04:35
dep. 04:35
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 04:37
dep. 04:37
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 04:39
dep. 04:39
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 04:43
dep. 04:43
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 04:46
dep. 04:46
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 04:52
dep. 04:52
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 04:55
dep. 04:55
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 04:57
dep. 04:57
18.7 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 05:02
dep. 05:02
22.4 km
Majdanpek, OŠC
arr. 05:05
dep. 05:05
23.8 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 05:07
dep. 05:07
24.2 km
Majdanpek, Lamela
arr. 05:09
dep. 05:09
24.6 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 05:11
dep. 05:11
24.8 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 05:13
dep. 05:13
25.2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:15
25.8 km
04:41 05:30 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 04:41
Rudna Glava, Vilaja
arr. 04:43
dep. 04:43
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 04:45
dep. 04:45
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 04:48
dep. 04:48
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 04:49
dep. 04:49
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 04:51
dep. 04:51
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 04:53
dep. 04:53
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 04:57
dep. 04:57
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 04:58
dep. 04:58
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 05:04
dep. 05:04
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 05:12
dep. 05:12
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 05:20
dep. 05:20
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 05:26
dep. 05:26
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:30
25.7 km
05:41 06:30 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 05:41
Rudna Glava, Vilaja
arr. 05:43
dep. 05:43
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 05:45
dep. 05:45
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 05:48
dep. 05:48
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 05:51
dep. 05:51
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 05:57
dep. 05:57
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:04
dep. 06:04
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:06
dep. 06:06
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:12
dep. 06:12
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:20
dep. 06:20
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:26
dep. 06:26
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
25.7 km
06:31 07:20 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 06:31
Rudna Glava, Vilaja
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Rudna Glava, S
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 06:38
dep. 06:38
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:41
dep. 06:41
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:47
dep. 06:47
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:48
dep. 06:48
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:54
dep. 06:54
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:02
dep. 07:02
18.7 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 07:07
dep. 07:07
22.4 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:10
dep. 07:10
23.8 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
24.2 km
Majdanpek, Lamela
arr. 07:14
dep. 07:14
24.6 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:16
dep. 07:16
24.8 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 07:18
dep. 07:18
25.2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 07:20
25.8 km
06:38 07:25 (00:47)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 06:38
Rudna Glava, Vilaja
arr. 06:40
dep. 06:40
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 06:43
dep. 06:43
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 06:46
dep. 06:46
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:52
dep. 06:52
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:59
dep. 06:59
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:07
dep. 07:07
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:13
dep. 07:13
18.6 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 07:18
dep. 07:18
22.3 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:20
dep. 07:20
23.8 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
24.1 km
Majdanpek, Lamela
arr. 07:22
dep. 07:22
24.5 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:23
dep. 07:23
24.8 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 07:24
dep. 07:24
25.2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 07:25
25.8 km
07:01 06:30 (-00:3)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 07:01
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
-1 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
-2 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
-46 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
-7 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
-10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
-12 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
-23 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
-24 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
-25 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
-26 km
08:44 09:25 (00:41)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 08:44
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:46
dep. 08:46
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 08:50
dep. 08:50
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:53
dep. 08:53
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:57
dep. 08:57
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:59
dep. 08:59
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 09:03
dep. 09:03
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 09:10
dep. 09:10
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 09:12
dep. 09:12
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 09:14
dep. 09:14
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 09:21
dep. 09:21
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 09:23
dep. 09:23
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 09:25
25.7 km
12:31 13:20 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 12:31
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Rudna Glava, S
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:39
dep. 12:39
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:42
dep. 12:42
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:48
dep. 12:48
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 12:57
dep. 12:57
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:02
dep. 13:02
18.7 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 13:07
dep. 13:07
22.4 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:10
dep. 13:10
23.8 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 13:12
dep. 13:12
24.2 km
Majdanpek, Lamela
arr. 13:14
dep. 13:14
24.6 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:16
dep. 13:16
24.8 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 13:18
dep. 13:18
25.2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
25.8 km
12:40 13:20 (00:40)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 12:40
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:42
dep. 12:42
1.4 km
Rudna Glava, S
arr. 12:44
dep. 12:44
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:48
dep. 12:48
5.4 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:51
dep. 12:51
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:57
dep. 12:57
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:04
dep. 13:04
15.8 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:08
dep. 13:08
18.7 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:15
dep. 13:15
23.7 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:18
dep. 13:18
24.7 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
25.8 km
12:41 13:30 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 12:41
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:43
dep. 12:43
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 12:45
dep. 12:45
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:48
dep. 12:48
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:51
dep. 12:51
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:53
dep. 12:53
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:57
dep. 12:57
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:04
dep. 13:04
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:12
dep. 13:12
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:20
dep. 13:20
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:26
dep. 13:26
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:30
25.7 km
13:31 14:20 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 13:31
Rudna Glava, Vilaja
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 13:35
dep. 13:35
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 13:38
dep. 13:38
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:47
dep. 13:47
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:54
dep. 13:54
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:56
dep. 13:56
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:02
dep. 14:02
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:10
dep. 14:10
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 14:20
25.7 km
14:35 15:05 (00:30)
SBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, S
dep. 14:35
Rudna Glava, T
arr. 14:40
dep. 14:40
0 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Majdanpek, Bus station
arr. 15:05
24 km
15:54 16:45 (00:51)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 15:54
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:56
dep. 15:56
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 16:00
dep. 16:00
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:03
dep. 16:03
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:07
dep. 16:07
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:13
dep. 16:13
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:20
dep. 16:20
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:24
dep. 16:24
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:31
dep. 16:31
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:45
25.7 km
17:07 16:54 (-00:1)
Ravna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava
dep. 17:07
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
-5 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
-22 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
-24 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
-13 km
19:14 19:55 (00:41)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 19:14
Rudna Glava, Vilaja
arr. 19:16
dep. 19:16
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 19:20
dep. 19:20
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 19:23
dep. 19:23
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 19:25
dep. 19:25
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 19:27
dep. 19:27
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 19:29
dep. 19:29
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 19:33
dep. 19:33
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 19:40
dep. 19:40
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:42
dep. 19:42
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:44
dep. 19:44
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:51
dep. 19:51
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 19:55
25.7 km
20:41 21:30 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 20:41
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:43
dep. 20:43
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 20:45
dep. 20:45
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:48
dep. 20:48
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:51
dep. 20:51
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:57
dep. 20:57
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:04
dep. 21:04
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:06
dep. 21:06
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 21:12
dep. 21:12
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 21:20
dep. 21:20
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 21:26
dep. 21:26
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 21:30
25.7 km
21:25 22:05 (00:40)
SBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, S
dep. 21:25
Rudna Glava, Brestovica
arr. 21:28
dep. 21:28
2.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 21:30
dep. 21:30
3.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 21:32
dep. 21:32
4.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 21:34
dep. 21:34
5.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 21:38
dep. 21:38
7.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 21:40
dep. 21:40
8.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:46
dep. 21:46
12.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
14.3 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 21:50
dep. 21:50
15.9 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 21:56
dep. 21:56
19.7 km
Majdanpek, OŠC
arr. 21:58
dep. 21:58
21.1 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:00
dep. 22:00
22.2 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:05
23.4 km
21:31 22:20 (00:49)
BeglukBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rudna Glava, Begluk
dep. 21:31
Rudna Glava, Vilaja
arr. 21:33
dep. 21:33
1.3 km
Rudna Glava, S
arr. 21:35
dep. 21:35
2.9 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 21:38
dep. 21:38
5.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 21:39
dep. 21:39
6 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 21:41
dep. 21:41
7.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 21:43
dep. 21:43
8 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 21:47
dep. 21:47
10.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
11.1 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:54
dep. 21:54
15.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:56
dep. 21:56
17.1 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:02
dep. 22:02
18.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:10
dep. 22:10
23.8 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:16
dep. 22:16
24.8 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
25.7 km

Naselja Rudna Glava i Majdanpek su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 3min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rudna Glava je u 04:26 h, dok je poslednji polazak u 21:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.