Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rocevici - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Rocevici - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
07:16 07:59 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 07:16
Rocevici, Vučetići
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Rocevici
arr. 07:23
dep. 07:23
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:28
dep. 07:28
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 07:30
dep. 07:30
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:34
dep. 07:34
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:36
dep. 07:36
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 07:38
dep. 07:38
8.7 km
Vrdila
arr. 07:42
dep. 07:42
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:43
dep. 07:43
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 07:44
dep. 07:44
11.9 km
Musina Reka
arr. 07:45
dep. 07:45
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Jarcujak
arr. 07:51
dep. 07:51
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:53
dep. 07:53
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:54
dep. 07:54
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:55
dep. 07:55
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:56
dep. 07:56
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:59
20.4 km
11:31 12:14 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 11:31
Rocevici, Vučetići
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Rocevici
arr. 11:38
dep. 11:38
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:43
dep. 11:43
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 11:45
dep. 11:45
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:49
dep. 11:49
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:51
dep. 11:51
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.7 km
Vrdila
arr. 11:57
dep. 11:57
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 11:59
dep. 11:59
11.9 km
Musina Reka
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
14 km
Jarcujak
arr. 12:06
dep. 12:06
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 12:08
dep. 12:08
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:09
dep. 12:09
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:10
dep. 12:10
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:11
dep. 12:11
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:14
20.4 km
16:01 16:44 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 16:01
Rocevici, Vučetići
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Rocevici
arr. 16:08
dep. 16:08
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 16:13
dep. 16:13
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 16:15
dep. 16:15
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 16:19
dep. 16:19
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 16:21
dep. 16:21
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 16:23
dep. 16:23
8.7 km
Vrdila
arr. 16:27
dep. 16:27
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 16:28
dep. 16:28
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 16:29
dep. 16:29
11.9 km
Musina Reka
arr. 16:30
dep. 16:30
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Jarcujak
arr. 16:36
dep. 16:36
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:38
dep. 16:38
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:39
dep. 16:39
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:40
dep. 16:40
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:41
dep. 16:41
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:44
20.4 km
21:01 21:44 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 21:01
Rocevici, Vučetići
arr. 21:02
dep. 21:02
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Rocevici
arr. 21:08
dep. 21:08
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 21:13
dep. 21:13
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 21:15
dep. 21:15
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 21:23
dep. 21:23
8.7 km
Vrdila
arr. 21:27
dep. 21:27
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 21:28
dep. 21:28
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 21:29
dep. 21:29
11.9 km
Musina Reka
arr. 21:30
dep. 21:30
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:32
dep. 21:32
14 km
Jarcujak
arr. 21:36
dep. 21:36
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 21:37
dep. 21:37
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 21:38
dep. 21:38
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:39
dep. 21:39
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:40
dep. 21:40
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:41
dep. 21:41
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:44
20.4 km
Rocevici - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
07:16 07:59 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 07:16
Rocevici, Vučetići
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:19
dep. 07:19
1 km
Rocevici
arr. 07:23
dep. 07:23
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:28
dep. 07:28
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 07:30
dep. 07:30
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:34
dep. 07:34
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:36
dep. 07:36
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 07:38
dep. 07:38
8.7 km
Vrdila
arr. 07:42
dep. 07:42
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:43
dep. 07:43
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 07:44
dep. 07:44
11.9 km
Musina Reka
arr. 07:45
dep. 07:45
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Jarcujak
arr. 07:51
dep. 07:51
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 07:53
dep. 07:53
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:54
dep. 07:54
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:55
dep. 07:55
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:56
dep. 07:56
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:59
20.4 km
11:31 12:14 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 11:31
Rocevici, Vučetići
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Rocevici
arr. 11:38
dep. 11:38
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:43
dep. 11:43
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 11:45
dep. 11:45
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:49
dep. 11:49
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:51
dep. 11:51
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 11:53
dep. 11:53
8.7 km
Vrdila
arr. 11:57
dep. 11:57
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:58
dep. 11:58
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 11:59
dep. 11:59
11.9 km
Musina Reka
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
14 km
Jarcujak
arr. 12:06
dep. 12:06
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 12:07
dep. 12:07
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 12:08
dep. 12:08
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:09
dep. 12:09
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:10
dep. 12:10
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:11
dep. 12:11
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:14
20.4 km
16:01 16:44 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 16:01
Rocevici, Vučetići
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Rocevici
arr. 16:08
dep. 16:08
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 16:13
dep. 16:13
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 16:15
dep. 16:15
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 16:19
dep. 16:19
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 16:21
dep. 16:21
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 16:23
dep. 16:23
8.7 km
Vrdila
arr. 16:27
dep. 16:27
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 16:28
dep. 16:28
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 16:29
dep. 16:29
11.9 km
Musina Reka
arr. 16:30
dep. 16:30
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Jarcujak
arr. 16:36
dep. 16:36
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:38
dep. 16:38
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:39
dep. 16:39
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:40
dep. 16:40
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:41
dep. 16:41
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:44
20.4 km
21:01 21:44 (00:43)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 21:01
Rocevici, Vučetići
arr. 21:02
dep. 21:02
0.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Rocevici
arr. 21:08
dep. 21:08
2.2 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 21:13
dep. 21:13
3.1 km
Vrdila, Urosevici
arr. 21:15
dep. 21:15
4.1 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Vrdila, Pajici
arr. 21:21
dep. 21:21
6.5 km
Vrdila, Crkva
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 21:23
dep. 21:23
8.7 km
Vrdila
arr. 21:27
dep. 21:27
9.8 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 21:28
dep. 21:28
11.3 km
Musina Reka, Perisici
arr. 21:29
dep. 21:29
11.9 km
Musina Reka
arr. 21:30
dep. 21:30
12.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:32
dep. 21:32
14 km
Jarcujak
arr. 21:36
dep. 21:36
15.4 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 21:37
dep. 21:37
16 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 21:38
dep. 21:38
16.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:39
dep. 21:39
17.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:40
dep. 21:40
18.6 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:41
dep. 21:41
19.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:44
20.4 km

Naselja Rocevici i Kraljevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rocevici je u 07:16 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.