Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rocevici - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:30 06:14 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 05:30
Rocevici, Vučetići
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Rocevici
arr. 05:38
dep. 05:38
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 05:43
dep. 05:43
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 05:49
dep. 05:49
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
7.7 km
Vrdila
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 05:58
dep. 05:58
11.7 km
Musina Reka
arr. 06:00
dep. 06:00
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
14.8 km
Jarcujak
arr. 06:06
dep. 06:06
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:08
dep. 06:08
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:11
dep. 06:11
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:14
21 km
07:15 07:59 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 07:15
Rocevici, Vučetići
arr. 07:17
dep. 07:17
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Rocevici
arr. 07:23
dep. 07:23
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:34
dep. 07:34
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:36
dep. 07:36
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
7.7 km
Vrdila
arr. 07:42
dep. 07:42
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:43
dep. 07:43
11.7 km
Musina Reka
arr. 07:45
dep. 07:45
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
14.8 km
Jarcujak
arr. 07:51
dep. 07:51
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:53
dep. 07:53
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:56
dep. 07:56
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:59
21 km
11:30 12:14 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 11:30
Rocevici, Vučetići
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Rocevici
arr. 11:38
dep. 11:38
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:43
dep. 11:43
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
7.7 km
Vrdila
arr. 11:57
dep. 11:57
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:58
dep. 11:58
11.7 km
Musina Reka
arr. 12:00
dep. 12:00
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
14.8 km
Jarcujak
arr. 12:06
dep. 12:06
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:08
dep. 12:08
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:11
dep. 12:11
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:14
21 km
13:45 14:29 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 13:45
Rocevici, Vučetići
arr. 13:47
dep. 13:47
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Rocevici
arr. 13:53
dep. 13:53
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 13:58
dep. 13:58
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 14:06
dep. 14:06
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
7.7 km
Vrdila
arr. 14:12
dep. 14:12
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 14:13
dep. 14:13
11.7 km
Musina Reka
arr. 14:15
dep. 14:15
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
14.8 km
Jarcujak
arr. 14:21
dep. 14:21
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:23
dep. 14:23
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:26
dep. 14:26
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:29
21 km
16:00 16:44 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 16:00
Rocevici, Vučetići
arr. 16:02
dep. 16:02
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Rocevici
arr. 16:08
dep. 16:08
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 16:13
dep. 16:13
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 16:19
dep. 16:19
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 16:21
dep. 16:21
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
7.7 km
Vrdila
arr. 16:27
dep. 16:27
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 16:28
dep. 16:28
11.7 km
Musina Reka
arr. 16:30
dep. 16:30
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:32
dep. 16:32
14.8 km
Jarcujak
arr. 16:36
dep. 16:36
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:38
dep. 16:38
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:41
dep. 16:41
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:44
21 km
21:00 21:44 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 21:00
Rocevici, Vučetići
arr. 21:02
dep. 21:02
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Rocevici
arr. 21:08
dep. 21:08
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 21:13
dep. 21:13
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 21:19
dep. 21:19
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 21:21
dep. 21:21
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
7.7 km
Vrdila
arr. 21:27
dep. 21:27
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 21:28
dep. 21:28
11.7 km
Musina Reka
arr. 21:30
dep. 21:30
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:32
dep. 21:32
14.8 km
Jarcujak
arr. 21:36
dep. 21:36
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:38
dep. 21:38
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:41
dep. 21:41
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:44
21 km
Rocevici - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:30 06:14 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 05:30
Rocevici, Vučetići
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Rocevici
arr. 05:38
dep. 05:38
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 05:43
dep. 05:43
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 05:49
dep. 05:49
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 05:51
dep. 05:51
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
7.7 km
Vrdila
arr. 05:57
dep. 05:57
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 05:58
dep. 05:58
11.7 km
Musina Reka
arr. 06:00
dep. 06:00
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
14.8 km
Jarcujak
arr. 06:06
dep. 06:06
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:08
dep. 06:08
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:11
dep. 06:11
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:14
21 km
07:15 07:59 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 07:15
Rocevici, Vučetići
arr. 07:17
dep. 07:17
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Rocevici
arr. 07:23
dep. 07:23
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:28
dep. 07:28
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:34
dep. 07:34
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:36
dep. 07:36
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
7.7 km
Vrdila
arr. 07:42
dep. 07:42
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:43
dep. 07:43
11.7 km
Musina Reka
arr. 07:45
dep. 07:45
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
14.8 km
Jarcujak
arr. 07:51
dep. 07:51
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 07:53
dep. 07:53
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:56
dep. 07:56
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:59
21 km
11:30 12:14 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 11:30
Rocevici, Vučetići
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Rocevici
arr. 11:38
dep. 11:38
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:43
dep. 11:43
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:49
dep. 11:49
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:51
dep. 11:51
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
7.7 km
Vrdila
arr. 11:57
dep. 11:57
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:58
dep. 11:58
11.7 km
Musina Reka
arr. 12:00
dep. 12:00
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
14.8 km
Jarcujak
arr. 12:06
dep. 12:06
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:08
dep. 12:08
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:11
dep. 12:11
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:14
21 km
13:45 14:29 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 13:45
Rocevici, Vučetići
arr. 13:47
dep. 13:47
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Rocevici
arr. 13:53
dep. 13:53
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 13:58
dep. 13:58
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 14:06
dep. 14:06
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
7.7 km
Vrdila
arr. 14:12
dep. 14:12
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 14:13
dep. 14:13
11.7 km
Musina Reka
arr. 14:15
dep. 14:15
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
14.8 km
Jarcujak
arr. 14:21
dep. 14:21
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 14:23
dep. 14:23
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:26
dep. 14:26
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:29
21 km
16:00 16:44 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 16:00
Rocevici, Vučetići
arr. 16:02
dep. 16:02
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Rocevici
arr. 16:08
dep. 16:08
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 16:13
dep. 16:13
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 16:19
dep. 16:19
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 16:21
dep. 16:21
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
7.7 km
Vrdila
arr. 16:27
dep. 16:27
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 16:28
dep. 16:28
11.7 km
Musina Reka
arr. 16:30
dep. 16:30
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:32
dep. 16:32
14.8 km
Jarcujak
arr. 16:36
dep. 16:36
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:38
dep. 16:38
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:41
dep. 16:41
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:44
21 km
21:00 21:44 (00:44)
TodorovićiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rocevici, Todorovići
dep. 21:00
Rocevici, Vučetići
arr. 21:02
dep. 21:02
1.5 km
Rocevici, Korićanci
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Rocevici
arr. 21:08
dep. 21:08
2.7 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 21:13
dep. 21:13
3.7 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 21:19
dep. 21:19
5.7 km
Vrdila, Pajici
arr. 21:21
dep. 21:21
6.7 km
Vrdila, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
7.7 km
Vrdila
arr. 21:27
dep. 21:27
10.7 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 21:28
dep. 21:28
11.7 km
Musina Reka
arr. 21:30
dep. 21:30
13.7 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 21:32
dep. 21:32
14.8 km
Jarcujak
arr. 21:36
dep. 21:36
16.1 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:38
dep. 21:38
19.4 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:41
dep. 21:41
20.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:44
21 km

Naselja Rocevici i Kraljevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rocevici je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.