Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 18.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km
Ritopek - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
01:30 02:14 (00:44)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ritopek, Okretnica
dep. 01:30
Ritopek, Center
arr. 01:31
dep. 01:31
0.4 km
Ritopek, Skola
arr. 01:32
dep. 01:32
0.8 km
Ritopek, Ulaz
arr. 01:33
dep. 01:33
1.3 km
Ritopek, Duboko
arr. 01:34
dep. 01:34
2 km
Ritopek, Kralja Petra prvog
arr. 01:35
dep. 01:35
2.5 km
Ritopek, Prokop
arr. 01:36
dep. 01:36
2.9 km
Ritopek, Mali lug
arr. 01:37
dep. 01:37
3.5 km
Ritopek, Svetosavska
arr. 01:38
dep. 01:38
3.9 km
Bolec, Intersection
arr. 01:39
dep. 01:39
4.2 km
Bolec, Pumpa
arr. 01:40
dep. 01:40
5.2 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 01:42
dep. 01:42
5.9 km
arr. 01:43
dep. 01:43
6.6 km
Lestane, Petra Kocica
arr. 01:44
dep. 01:44
7.2 km
Kaluderica, Hotel "Radmilovac"
arr. 01:45
dep. 01:45
7.5 km
Kaluderica, Cardak
arr. 01:46
dep. 01:46
8.1 km
Kaluderica, Stara Kaluderica
arr. 01:47
dep. 01:47
8.7 km
Kaluderica, Filipa Kljajica
arr. 01:48
dep. 01:48
9.2 km
Kaluderica, Put za Institut
arr. 01:49
dep. 01:49
9.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 01:50
dep. 01:50
9.9 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Novo naselje
arr. 01:51
dep. 01:51
10.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Nine Kirsanove
arr. 01:52
dep. 01:52
11.3 km
arr. 01:53
dep. 01:53
12.7 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Mirijevska
arr. 01:54
dep. 01:54
13.1 km
Beograd (Belgrade), Mali Mokri Lug - Bajdina
arr. 01:55
dep. 01:55
13.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik - Prvomajska
arr. 01:56
dep. 01:56
14 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Koste Trifkovica
arr. 01:58
dep. 01:58
14.7 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Mite Ruzica
arr. 01:59
dep. 01:59
14.9 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - dr Velizara Kosanovica
arr. 02:00
dep. 02:00
15.1 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cvetkova pijaca
arr. 02:01
dep. 02:01
15.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Batutova
arr. 02:02
dep. 02:02
16 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Gradska bolnica
arr. 02:03
dep. 02:03
16.4 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Cegarska
arr. 02:04
dep. 02:04
16.6 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Zivojina Zujovica
arr. 02:05
dep. 02:05
16.8 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Marka Oreskovica
arr. 02:06
dep. 02:06
17.3 km
Beograd (Belgrade), Zvezdara - Podvoznjak
arr. 02:07
dep. 02:07
17.6 km
Beograd (Belgrade), Zdravka Celara
arr. 02:08
dep. 02:08
18.3 km
Beograd (Belgrade), Jase Prodanovica
arr. 02:09
dep. 02:09
18.7 km
Beograd (Belgrade), 27. marta
arr. 02:11
dep. 02:11
19.2 km
Beograd (Belgrade), Makedonska
arr. 02:13
dep. 02:13
19.9 km
Beograd (Belgrade), Trg Republike
arr. 02:14
20.1 km

Naselja Ritopek i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ritopek je u 01:30 h, dok je poslednji polazak u 01:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.