Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ripanj - Tresnja (Ripanj) timetable

wednesday, 16.10.2019.
04:25 04:51 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 04:25
Ripanj, Hajducki potok
arr. 04:26
dep. 04:26
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 04:27
dep. 04:27
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 04:28
dep. 04:28
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 04:29
dep. 04:29
1.9 km
arr. 04:30
dep. 04:30
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 04:31
dep. 04:31
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 04:32
dep. 04:32
4 km
arr. 04:34
dep. 04:34
4.5 km
arr. 04:35
dep. 04:35
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 04:35
dep. 04:35
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 04:37
dep. 04:37
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 04:39
dep. 04:39
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 04:41
dep. 04:41
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 04:43
dep. 04:43
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 04:44
dep. 04:44
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 04:45
dep. 04:45
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 04:46
dep. 04:46
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 04:49
dep. 04:49
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 04:50
dep. 04:50
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 04:51
14 km
05:35 06:01 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 05:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 05:36
dep. 05:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 05:37
dep. 05:37
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 05:38
dep. 05:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 05:39
dep. 05:39
1.9 km
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 05:41
dep. 05:41
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
arr. 05:44
dep. 05:44
4.5 km
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 05:45
dep. 05:45
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 05:51
dep. 05:51
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 05:53
dep. 05:53
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 05:54
dep. 05:54
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:59
dep. 05:59
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 06:00
dep. 06:00
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 06:01
14 km
06:45 07:11 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 06:45
Ripanj, Hajducki potok
arr. 06:46
dep. 06:46
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 06:47
dep. 06:47
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 06:49
dep. 06:49
1.9 km
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 07:03
dep. 07:03
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 07:04
dep. 07:04
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:09
dep. 07:09
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:10
dep. 07:10
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 07:11
14 km
07:55 08:21 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 07:55
Ripanj, Hajducki potok
arr. 07:56
dep. 07:56
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 07:57
dep. 07:57
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 07:58
dep. 07:58
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 07:59
dep. 07:59
1.9 km
arr. 08:00
dep. 08:00
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 08:01
dep. 08:01
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
arr. 08:04
dep. 08:04
4.5 km
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 08:05
dep. 08:05
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 08:13
dep. 08:13
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 08:14
dep. 08:14
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 08:15
dep. 08:15
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:19
dep. 08:19
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 08:21
14 km
09:05 09:31 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 09:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 09:06
dep. 09:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 09:07
dep. 09:07
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 09:08
dep. 09:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 09:09
dep. 09:09
1.9 km
arr. 09:10
dep. 09:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 09:11
dep. 09:11
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
arr. 09:14
dep. 09:14
4.5 km
arr. 09:15
dep. 09:15
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 09:15
dep. 09:15
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 09:17
dep. 09:17
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 09:21
dep. 09:21
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 09:23
dep. 09:23
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 09:24
dep. 09:24
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 09:25
dep. 09:25
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 09:26
dep. 09:26
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 09:29
dep. 09:29
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 09:30
dep. 09:30
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 09:31
14 km
10:15 10:41 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 10:15
Ripanj, Hajducki potok
arr. 10:16
dep. 10:16
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 10:17
dep. 10:17
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 10:18
dep. 10:18
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 10:19
dep. 10:19
1.9 km
arr. 10:20
dep. 10:20
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 10:21
dep. 10:21
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
arr. 10:24
dep. 10:24
4.5 km
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 10:25
dep. 10:25
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 10:27
dep. 10:27
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 10:33
dep. 10:33
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 10:34
dep. 10:34
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 10:35
dep. 10:35
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:36
dep. 10:36
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:39
dep. 10:39
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:40
dep. 10:40
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 10:41
14 km
11:25 11:51 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 11:25
Ripanj, Hajducki potok
arr. 11:26
dep. 11:26
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 11:27
dep. 11:27
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 11:28
dep. 11:28
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 11:29
dep. 11:29
1.9 km
arr. 11:30
dep. 11:30
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 11:31
dep. 11:31
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 11:32
dep. 11:32
4 km
arr. 11:34
dep. 11:34
4.5 km
arr. 11:35
dep. 11:35
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 11:35
dep. 11:35
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 11:37
dep. 11:37
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 11:43
dep. 11:43
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 11:44
dep. 11:44
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 11:45
dep. 11:45
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 11:49
dep. 11:49
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 11:50
dep. 11:50
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 11:51
14 km
12:35 13:01 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 12:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 12:36
dep. 12:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 12:37
dep. 12:37
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 12:38
dep. 12:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
arr. 12:40
dep. 12:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
4 km
arr. 12:44
dep. 12:44
4.5 km
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 12:47
dep. 12:47
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 12:53
dep. 12:53
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 12:54
dep. 12:54
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 12:55
dep. 12:55
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 12:59
dep. 12:59
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 13:00
dep. 13:00
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 13:01
14 km
13:45 14:11 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 13:45
Ripanj, Hajducki potok
arr. 13:46
dep. 13:46
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 13:47
dep. 13:47
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 13:48
dep. 13:48
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 13:49
dep. 13:49
1.9 km
arr. 13:50
dep. 13:50
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
arr. 13:54
dep. 13:54
4.5 km
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 13:55
dep. 13:55
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 13:57
dep. 13:57
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 14:03
dep. 14:03
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 14:04
dep. 14:04
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 14:05
dep. 14:05
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 14:09
dep. 14:09
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 14:10
dep. 14:10
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 14:11
14 km
14:55 15:21 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 14:55
Ripanj, Hajducki potok
arr. 14:56
dep. 14:56
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 14:57
dep. 14:57
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 14:58
dep. 14:58
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 14:59
dep. 14:59
1.9 km
arr. 15:00
dep. 15:00
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 15:01
dep. 15:01
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
arr. 15:04
dep. 15:04
4.5 km
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 15:07
dep. 15:07
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 15:11
dep. 15:11
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 15:13
dep. 15:13
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 15:14
dep. 15:14
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 15:15
dep. 15:15
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:16
dep. 15:16
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:19
dep. 15:19
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:20
dep. 15:20
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 15:21
14 km
16:05 16:31 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 16:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 16:06
dep. 16:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 16:07
dep. 16:07
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 16:08
dep. 16:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 16:09
dep. 16:09
1.9 km
arr. 16:10
dep. 16:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
arr. 16:14
dep. 16:14
4.5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 16:15
dep. 16:15
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 16:23
dep. 16:23
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 16:24
dep. 16:24
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 16:25
dep. 16:25
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:26
dep. 16:26
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:29
dep. 16:29
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:30
dep. 16:30
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 16:31
14 km
17:15 17:41 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 17:15
Ripanj, Hajducki potok
arr. 17:16
dep. 17:16
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 17:17
dep. 17:17
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 17:18
dep. 17:18
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 17:19
dep. 17:19
1.9 km
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:21
dep. 17:21
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
arr. 17:24
dep. 17:24
4.5 km
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 17:27
dep. 17:27
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 17:33
dep. 17:33
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 17:34
dep. 17:34
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 17:35
dep. 17:35
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:36
dep. 17:36
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:39
dep. 17:39
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:40
dep. 17:40
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 17:41
14 km
18:25 18:51 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 18:25
Ripanj, Hajducki potok
arr. 18:26
dep. 18:26
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 18:27
dep. 18:27
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 18:28
dep. 18:28
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 18:29
dep. 18:29
1.9 km
arr. 18:30
dep. 18:30
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 18:31
dep. 18:31
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
arr. 18:34
dep. 18:34
4.5 km
arr. 18:35
dep. 18:35
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 18:35
dep. 18:35
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 18:37
dep. 18:37
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 18:41
dep. 18:41
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 18:43
dep. 18:43
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 18:44
dep. 18:44
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 18:45
dep. 18:45
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 18:46
dep. 18:46
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 18:49
dep. 18:49
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 18:50
dep. 18:50
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 18:51
14 km
19:35 20:01 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 19:35
Ripanj, Hajducki potok
arr. 19:36
dep. 19:36
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 19:37
dep. 19:37
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 19:38
dep. 19:38
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 19:39
dep. 19:39
1.9 km
arr. 19:40
dep. 19:40
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:41
dep. 19:41
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
4 km
arr. 19:44
dep. 19:44
4.5 km
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 19:45
dep. 19:45
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 19:47
dep. 19:47
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 19:51
dep. 19:51
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 19:53
dep. 19:53
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 19:54
dep. 19:54
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 19:55
dep. 19:55
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:59
dep. 19:59
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 20:00
dep. 20:00
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 20:01
14 km
20:45 21:11 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 20:45
Ripanj, Hajducki potok
arr. 20:46
dep. 20:46
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 20:47
dep. 20:47
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 20:48
dep. 20:48
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 20:49
dep. 20:49
1.9 km
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 20:52
dep. 20:52
4 km
arr. 20:54
dep. 20:54
4.5 km
arr. 20:55
dep. 20:55
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 20:55
dep. 20:55
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 20:57
dep. 20:57
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 21:01
dep. 21:01
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 21:03
dep. 21:03
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 21:04
dep. 21:04
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 21:05
dep. 21:05
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:06
dep. 21:06
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:09
dep. 21:09
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:10
dep. 21:10
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 21:11
14 km
21:55 22:21 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 21:55
Ripanj, Hajducki potok
arr. 21:56
dep. 21:56
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 21:57
dep. 21:57
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 21:58
dep. 21:58
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 21:59
dep. 21:59
1.9 km
arr. 22:00
dep. 22:00
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 22:01
dep. 22:01
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 22:02
dep. 22:02
4 km
arr. 22:04
dep. 22:04
4.5 km
arr. 22:05
dep. 22:05
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 22:05
dep. 22:05
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 22:07
dep. 22:07
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 22:09
dep. 22:09
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 22:11
dep. 22:11
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 22:13
dep. 22:13
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 22:14
dep. 22:14
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 22:15
dep. 22:15
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 22:16
dep. 22:16
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 22:19
dep. 22:19
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 22:20
dep. 22:20
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 22:21
14 km
23:05 23:31 (00:26)
Bela rekaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ripanj, Bela reka
dep. 23:05
Ripanj, Hajducki potok
arr. 23:06
dep. 23:06
0.6 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 23:07
dep. 23:07
1.2 km
Ripanj, Minel 2
arr. 23:08
dep. 23:08
1.6 km
Ripanj, Minel 3
arr. 23:09
dep. 23:09
1.9 km
arr. 23:10
dep. 23:10
2.5 km
Ripanj, Kolonija
arr. 23:11
dep. 23:11
3 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 23:12
dep. 23:12
4 km
arr. 23:14
dep. 23:14
4.5 km
arr. 23:15
dep. 23:15
5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 23:15
dep. 23:15
5.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 23:17
dep. 23:17
6.5 km
Ripanj, Center
arr. 23:19
dep. 23:19
7.5 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 23:21
dep. 23:21
8 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 23:23
dep. 23:23
9.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 23:24
dep. 23:24
10.1 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 23:25
dep. 23:25
10.5 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 23:26
dep. 23:26
10.8 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 23:29
dep. 23:29
12.6 km
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 23:30
dep. 23:30
13.3 km
Tresnja (Ripanj), Okretnica
arr. 23:31
14 km

Naselja Ripanj i Tresnja (Ripanj) su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ripanj je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.