Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Riljac - Trstenik timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 05:40
Mala Sugubina
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Mala Drenova
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
20.5 km
Velika Drenova
arr. 06:16
dep. 06:16
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
32 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
09:30 10:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 09:30
Mala Sugubina
arr. 09:40
dep. 09:40
2.5 km
Mala Drenova
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 09:54
dep. 09:54
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 10:01
dep. 10:01
20.5 km
Velika Drenova
arr. 10:06
dep. 10:06
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
37.5 km
14:05 14:55 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 14:05
Mala Sugubina
arr. 14:11
dep. 14:11
5 km
Rujisnik, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
9 km
Rujisnik, T.S.
arr. 14:22
dep. 14:22
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
24.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Bogdanje, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
28.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:45
dep. 14:45
32 km
Trstenik, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
34 km
17:30 18:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 17:30
Mala Sugubina
arr. 17:40
dep. 17:40
2.5 km
Mala Drenova
arr. 17:42
dep. 17:42
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
20.5 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
32 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
37.5 km
18:35 19:20 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 18:35
Mala Sugubina
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Rujisnik, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
9 km
Rujisnik, T.S.
arr. 18:52
dep. 18:52
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 19:00
dep. 19:00
24.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:05
dep. 19:05
27 km
Bogdanje, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
28.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Trstenik, Most
arr. 19:17
dep. 19:17
33 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:20
34 km
Riljac - Trstenik timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:40 06:40 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 05:40
Mala Sugubina
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Mala Drenova
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
20.5 km
Velika Drenova
arr. 06:16
dep. 06:16
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
32 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
09:30 10:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 09:30
Mala Sugubina
arr. 09:40
dep. 09:40
2.5 km
Mala Drenova
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 09:54
dep. 09:54
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 09:55
dep. 09:55
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 10:01
dep. 10:01
20.5 km
Velika Drenova
arr. 10:06
dep. 10:06
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
37.5 km
14:05 14:55 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 14:05
Mala Sugubina
arr. 14:11
dep. 14:11
5 km
Rujisnik, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
9 km
Rujisnik, T.S.
arr. 14:22
dep. 14:22
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
24.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Bogdanje, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
28.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:45
dep. 14:45
32 km
Trstenik, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
33 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
34 km
17:30 18:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 17:30
Mala Sugubina
arr. 17:40
dep. 17:40
2.5 km
Mala Drenova
arr. 17:42
dep. 17:42
4.5 km
Milutovac, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
15.5 km
Milutovac, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Milutovac, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
20.5 km
Velika Drenova
arr. 18:06
dep. 18:06
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
27.5 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
28.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
30.5 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
32 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
33.5 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
35.5 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
36.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
37.5 km
18:35 19:20 (00:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Riljac
dep. 18:35
Mala Sugubina
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Rujisnik, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
9 km
Rujisnik, T.S.
arr. 18:52
dep. 18:52
10.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
23.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 19:00
dep. 19:00
24.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:05
dep. 19:05
27 km
Bogdanje, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
28.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Trstenik, Most
arr. 19:17
dep. 19:17
33 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:20
34 km

Naselja Riljac i Trstenik su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Riljac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.